PDA

Pogledaj cijelu verziju : PZ auto i srodna bagra



domsi
28-09-2004, 15:21
Kupio tako moj stari novu liniju Audija A6 1997., 2.8 Quattro. Od početka nije sve štimalo: Alarm se palio sam od sebe ( tri posjeta servisu), gepek se teško zatvara, krepao radio, na 35000 proškripale vilice prednjeg ovjesa. Znam par ljudi kojima se isto to desilo, znači greška je serijska, ali lihvari to ne priznaju. Na 75000 se pojavilo neko struganje pod haubom. U AUTORADU su raskopali komplet mašinu ( skinuli obje glave, počupali ventile...) i tvrdili da je preskočio remen ( koji se mijenja svakih 120 000) i još traže 12000 kn za popravak. Usput rečeno ventili nisu bili pomotani što je malo čudno ako je remen preskočio.Nakon toga auto je tako raskopan odvežen u neovlašteni servis gdje ga je čovjek složio i utvrdio da je otišao ležaj hidraulične pumpe, a ne da je preskočio remen!
Pa onda netko govori o fušeraju, AUTORAD je valjda vrhunac.
No da nastavimo o autu, alu felge oksidiraju, tako da je otpao kompletan zaštitini sloj laka s njih. Zamislite alu felge pune sivih oksidiranih fleka koje se stalno šire. Krepalo je centralno na gepeku, pokazivač goriva prekida, plastika oko ručne kočnice se ljušti...
Kao da su ga slagali debili!

fabio
29-09-2004, 14:34
je to za audia znam skoro isti problemi sa 1,9 tdi s tim da je na 95000 krepala turbina a o ovjesu neču govorit i da dok je bio u garanciji strunuli lajtungi od kočnica mislim ne :smile25:

fergazer
05-10-2004, 13:54
A nemam ti kaj drugo reć već da mi te je žao šta si naletio na takav loš primjerak auta!

FocusForever
13-10-2004, 09:35
To je tako iz razloga sto na nase trziste se uvijek salje roba druge kategorije. To se na Audiju koji je kupljen u EU ne moze dogoditi. Ista prica vam vrijedi i sa gumama. Michelin, Continental i drugi poznati proizvodjaci salju robu druge kategorije. Jedino slovenska Sava salje prvu kategoriju.

domsi
13-10-2004, 11:10
Vidiš to je zanimljiva tema. Da li to stvarno rade? I kako onda znaju koji će auto kuda poslati ako su npr. proizvedeni na istoj traci???

k0vac3v1c
13-10-2004, 16:56
pa covjece aute rade po trzistima zato i imaju tvornice po cijelom svijetu , stave jeftinije dijelove i to je to pa nije isto da li je auto namjenjen za njemacku , francusku ili pak albaniju makedoniju !