PDA

Pogledaj cijelu verziju : filter kabine-pomoć



golf 5
12-09-2004, 15:00
Vidim da vas mnogo već priča da ima Golf V pa imam jedno pitanje-htio bih češće mijenjati filter kabine i kupio sam novi da promijenim kad ono ne znam gdje je.Imao sam prije četvorku i nalazio se u motoru-točnije ispod vjetrobranskog stakla i to sa suvozačeve strane,znači mijenjao si ga iz motora.I sad hoću to napravit kod petice kad ono,nemoguće-plastika šta drži vjetrobran fiksan,tj. da dobro dihta,prekriva i taj prostor filtra.E sad meni je malo glupo da sa svakom promjenom filtra se mora skidati ta plastika koj u biti ni nema šarafe neko je stavljena "fiksno".
Pitao sam u VW servisu kad sam kupovao filter gdje se mijenja,on je rekao s unutarnje strane vozila odnosno kod suvozačevog mjesta ispod pretinca.I ja sad sve rastavim kad ništa-dobro sam se namučio da sve vratim na mjesto ali oet ga nisam promijenio.Čitao sam manual od auta ali o tome nema ništa.Mislim toliko frke oko jednog filtra.Dal vi možda znate gdje se mijenja i ili da mi možda detaljnije objasnite kako skinuti jer mi je ovaj iz VW vjerovatno krivo rekao.Znam da gnjavim ali stvarno ako neko zna ja mu se iskreno zahvaljujem! :)

golf 5
12-09-2004, 18:38
nadam se da ce mi netko odgovorit

Dom Dom unlog.
12-09-2004, 19:34
Pa postoji VW klub.Tamo će ti prije neko pomoći , nego ovako.

Hondo
12-09-2004, 19:54
Pošto filtere za sva vozila uglavnom proizvodi Bosch, odeš fino na njihove stranice i tamo pod proizvodima potražiš filtere za auto klime, zatim odabereš svoj tip vozila i onda dobiješ kataloški broj filtera i manual za ugrađivanje u kojem se vidi sve kaj tebe zanima.
;) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Fergazer od fiće
13-09-2004, 11:24
Hondo može link za te stranice?

mc
13-09-2004, 11:38
:URL=http://aa.bosch.de/aa/en/static/produkte/filter/innenraum/einbau/vw/golf/golfv-kx-a-102003.pdf:Direktni link za Golf V:/URL:<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Fergazer od fiće
13-09-2004, 12:26
sudeci prema tome cini se da ne proizvode za Mazdu 323 f ?!? :smile12: