PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sudar savjet



D0mi
11-09-2004, 00:31
Imam bezveznu situaciju, kresnuo me tramvaj. Kresnuo znaci da smo isli oko 10km/h ili manje, ja se polako prestrojavao na dopusteno mjesto, i lik nije bas kocio i zagrebo me sa bocne strane. Steta nije bash velika, par udubljenja i ogrebotina. Nismo zvali murju jer je vozac mislio da nije potrebno (a ja bio jos sretniji da nemoram puhat, imo bi nesto jako sitno ni 0.5, no dovoljno da budem kriv), vec smo samo razmjenili podatke. Na tramvaju je fakat malo, ogrebeno nesto sitno. Eh sad mene zanima da li bu meni doma stizale kakve ×××××rije od ZETA i jeli uopce to ima smisla kad nije pozvana policija? Nismo zvali murju, jel to onda znaci da svako rjesava svoje ili ce ZET forsirati nesto, a steta je samo pst ogrebotina? <br><hr>

spidi
11-09-2004, 02:41
Ovisno od sofera (dali je prijavio ostecenje).Mada ja mislim bilo pa proslo ;)

Girrari
11-09-2004, 08:21
Mislim da ti ne bu niš od toga.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

kutijica
11-09-2004, 19:12
Ja sam imao slicnu situaciju i isto tako razmijenio podatake i nakon nekog vremena mi doslo doma da nece pokrenit nikakav odstetni zahtjev zato sto je steta bila neznatna(isto par ogrebotina na tramvaju)...
Inace ja sam bio kriv...<br><hr>

sepra
11-09-2004, 22:51
Ukoliko u garaži ZET-a ne skuže štetu (vozač šuti) ili u slučaju da vozač kaže a onda zaključe da je šteta zanemariva - ništa.
Ukoliko ipak odluče naplatiti štetu, oni će se naplatiti preko tvoje police AO. Nema potreba za prizivom na prekršajni sud. Mada bih odmah rekao da neće biti ništa.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>