PDA

Pogledaj cijelu verziju : J***m ti Fiat Bravu



Snorky
30-08-2004, 07:29
Nakon majnih problema s Fiat Bravom 1.8, jutros je uslijedio i vrhunac. Ne znam je li sam od sebe, ili je mozda netko nesto supkao po njemu (ispod prednjeg lijevog zmigavca, tj. ispod odbojnika visio je nekakav kabel). Prica je ta da ga nisam mogao upaliti, tj. kada dam kontakt, (valjda) iz kopmjutera se cuje nekakav prigusen zvuk (kao da netko neato pila), brojaca nestane u potpunosti da bi se pojavio nakon 5 sekundi, a svjetlo za kod je u pocetku priguseno, da bi na kraju zasvjetlilo kako treba (ali stoji, ne nestane ga, kako bi inace trebalo). I nece da upali, tj. kada pokusam pokrenuti samo se sve izgasi... Je li se nekome nesto mozda vec slicno desavalo i u cemu je kvar, nesto teze ili...?
Hvala!

Dr. Strangelove
30-08-2004, 07:43
Meni ponekad ne prepozna kod sa ključa... jednostavno ga nemrem upalit... pa onda opet izvadim i ponovno stavim ključ u kontakt bravu (mehaničar veli da je najverojatnije antena od koda oslabila)... ali ti imaš grđih problema sa elektronikom... odi do Valenčića ako si u zg...

mentor odlog.
30-08-2004, 07:53
Isti simptomi su bili i kod mene na Alfi. Problem je riješen zamjenom akumulatora(ćelije su otišle k vragu).

Koko
30-08-2004, 08:05
Meni smrdi na prazan ili krepan akumulator. Iste simptome sam doživio na jednom Renaultu i jednoj Vectri...

Snorky
30-08-2004, 08:21
Da, zaboravio sam reci da je nakon pokuasaja paljenja otkazala centralna brava, tj. kljucem sam mogao otkljucati samo vozaceva vrata... Jel to posljedica neuspjesnog pokusaja paljenja ili...?
Hvala na odgovorima, nadam se da je "samo" do akumulatora, jer bi me srce prekinulo da je otisla elektronika...

Koko
30-08-2004, 08:43
Ovo s bravom je još jedan pokazatelj da je vjerojatno Akumulator. Nema struje da pokrene motor centralne brave. Vejerojatno si ga sasvim iscrpio pokušajem paljenja...

Mehanicar
30-08-2004, 11:27
i ja mislsim da je akumulator, to prvo probaj pa ces dalje !!!

miro533
30-08-2004, 11:47
isti ××××× i kod mojeg golfa četvorke,pa onda ode i klima a ona prića o kvaliteti švapskih auta je totalna glupost.Prodat ću golfa i kupit stila Fiat me nije nikad iznevjerio

Snorky
30-08-2004, 11:49
ok, ipak je bilo do akumulatora, hvala svima na odgovorima, bili ste od velike koristi :)

Tajo
30-08-2004, 12:32
Snorky sad promijeni naslov !!!
Meni je Brava o.k. auto nikad s njom nisam imal nikakva posebna ××××××...

OS FIAT>>>
30-08-2004, 18:22
"Snorky sad promijeni naslov !!!
Meni je Brava o.k. auto nikad s njom nisam imal nikakva posebna ××××××... "


Tajooo :)) :)) :))

doc
30-08-2004, 20:58
Ajde snorky sad se možeš i klub učlaniti na
:URL=http://www.fiat-klub.tk:http://www.fiat-klub.tk:/URL: :))

Girrari
31-08-2004, 10:34
:smile06: <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>