PDA

Pogledaj cijelu verziju : OPOZIVI !!!



NNN
26-08-2004, 09:45
Evo vidimo da je u zadnjih par dana opozvanao vise automobila, raznih prozivođaca !

U cemu je problem ?
Zar oni pri tim svim silnim testiranima ne vide probleme tima otpadanja kotaca ili prevrtanja vozila !
OK..."jasan" mi je problem koji se dogodio Alfi...starost/hrđa, ali vi ostali su u najmanju ruku cudni !

Tko je prvi povukao svja vozila sa trzista i oko kojih je doslo do najvece halabuke !
Znam da je A klasa imala show ! :smile17:

mc
26-08-2004, 09:52
Pa ne mozes ti svako malo razviti i izbaciti novi model na trziste, proizvoditi ga u ogromnim serijama u kratkom vremenskom periodu, snizavati cijenu uz bolju opremu i uz sve to ostvarivati vecu dobit, a da sve bude u savrsenom redu...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

NNN
26-08-2004, 10:01
Sve je to u redu ali to vec prealzi u normalu !
:smile09:

mc
26-08-2004, 10:07
Pa kad i je normalno. Ja se tome uopce ne cudim. :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

alfa vlasnik
26-08-2004, 10:29
Jutros svratim malo na forum i vidim pljucanje po alfama zbog problema sa bravicom poklopca motora, jest da može biti opasno, ali htjeli to neki priznati ili ne kvar je stvarno ×××××rija. Doduše na mojoj alfi iz 2002 tog problema nema, ali moram priznati da je garažirana pa možda zbog toga ni nije mogao problem doći do izražaja. Pustimo sad to, što se sad nitko ne javlja obzirom na članak da je opozvano 150000 307-ica zbog mogučnosti otpadanja kola, što se nitko nije javio prije par dana kad su bili opozivi na "cijenjenim" njemačkim i japanskim super autima.????!!!!!!! Gospodo draga prestanite imati dvojne kriterije i naučite cijeniti i one marke koje nisu predmet važeg obožavanja, kao i ostali normalan svijet.

mc
26-08-2004, 10:33
A tko kaze da se nije pisalo i o drugim opozivima. Ne sjecam se da je ijedan prosao bez komentara i nasladjivanja suprotnog tabora. Alfisti su uvijek s podjednakom zlobom kakva se moze naci u ovoj temi komentirali opozive njemackih automobila. ;) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

zz
26-08-2004, 10:34
je stari u pravu si..al dat recimo naj manje 17000 eura za 147 koja se na testu savije ka zmija...to je užas,jedva 3 zvjezdice...razočaran sam totalno!

alfa vlasnik
26-08-2004, 10:42
Pročitaj auto klub od prije par mjeseci!
Bio je test stabilnosti i upravljivosti,a kao najbolja je bila na tvoju žalost baš 147-ica i to ispred mnogih renomiranih, a među njima i novog A3.

mc
26-08-2004, 10:47
Da, bila je bolja za ××××nu dlaku. Ako se ne varam, ako uzmemo prosjek aktivne i pasivne sigurnosti, 147 opet zaostaje za konkurencijom. Vjerujem da ce to biti ispravljeno u buducim generacijama.<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

alfa vlasnik
26-08-2004, 10:54
××××na dlaka, ××××na dlaka. ali bila je bolja iako je izašla znatno prije istih sa kojima je bila uspoređena, zar ne?

mytbyte odlog.
26-08-2004, 12:44
Pa gle, sve razlike između današnjih auta su ionako u kategorijama vrijednosti ××××ne dlake...na DSF-ovom track testu razlika između prvog i pedesetog vremena je 1 sekunda...i sad je onaj koji je 1 (slovima: jednu sekundu) sporiji drastično lošiji auto i vrijedan prezira ili što...isto, mislim vrijedi i za taj test u auto-blicu... :smile09:

Ponosni Alfista
26-08-2004, 16:43
mc , koji si ti seronja.Može biti i za deblju ××××nu dlaku neke ličanke , boli me ××××× , ali je pobijedila.Vozaj se lijepo u onom japanskom prometalu i nemoj da ×××ך previše.

Mario Haas
26-08-2004, 16:47
o ne, primati opet napadaju. :smile12: <br><hr>

Ponosni Alfista
26-08-2004, 16:51
Ne , nego seronje previše ××××.Uvijek se pronalaze nekave zamjerke i njima svima poruka nek se Jebu!!!

xyz
26-08-2004, 16:55
Cuj ti kretenski ponosni Alfista ne diraj mi MC on je stvarno jedan od najobjektivnijih forumasa kaj god ti mislio o tome...

Ha Ha Ha
26-08-2004, 16:57
xyz , ŽILI MI RUKA!!!!!!!!!!

Turbo Paljo
26-08-2004, 18:20
Ovako sve je počelo filmom Arnija - Total recall :smile06: :smile06: :smile23:
Da i sve bi bilo u redu da cijene autima padaju, ali nažalost su stalno u rastu - pljačkaši grdi - auti sve lošiji i sve sporije idu!
Primjer - Uno Turbo :)) je koštal 25000 DM, dok HGT Punto koji mu ni sluga nemre biti (prespor je i za to) košta 17000 i kusur Eura
Slobodno nabacite još kakav takav primjer.

mytbyte
26-08-2004, 18:27
Ponosni, mc-jeva Corolla ima Alfu 147 1.6TS do 100 kmh...dakle u kategoriji u kojoj bi Alfa trebala biti bolja zato basta! :smile09:

OS FIAT>>>
26-08-2004, 18:35
1.6 nije nikakvo mjerilo Alfe.Ona je kao i BMW 316 model namjenjen da te prestizne marke ucini dostupnijima i sirem krugu ljudi.Neznam zasto je ljudima toliko bitno to ubrzanje do 100 ako ne misle ici na Street race ili nesto slicno. ;)

GT
26-08-2004, 19:09
ma meni je draza Alfa 147 1.6 TS sa 120 KS nego neki drugi auto sa 500 KS koji mi se nesvidja, sto znaci da svako ima svoj ukus i mene boli briga sto neko ima brzi ili bolji auto, meni je vazno da ja imam auto koji se meni svidja, zato ova rasprava tipa ovaj je brzi, bolji itd.. je BEZVEZE.

OPOZIV je normalna stvar, svi prozvodjaci, svabe, francuzi, talijani, pa cak i japanci vrse opozive, to je postala normalna stvar u autoindustriji :)) :)) :))

ART
26-08-2004, 19:15
Ma ti opozivi su najnormalnija stvar, imate u magazinu Automobilismo tko i koliko opoziva; ali da se ne misli da nema svaba Bora i Buba 18 000 komada radi nepravilnog funkcioniranja ABS-a, Audi A2,A3,A4,Allroad i TT radi nefunkcioniranja airbaga... Iz broja u broj po broju vozila koja se pozivaju ubjedljivo vodi Renalut jer kad pozivaju to bude nekih 200.000 vozila!
Najveci problem sto kod nas kada imas auto koji je obuhvacen nekom od serija koja se opoziva, zastupnik te nece niti pozvati jer to naravno ide na njegov TROSAK.

HONDAA
26-08-2004, 22:22
Slazem se svi imaju neke opozive ali moramo da znamo da su Japanci ti koji najcesce mijenjaju modele ali su ipak s najmanje opoziva. ;)

OS FIAT>>>
26-08-2004, 22:34
A da se ti preselis u Japan?Ovakav fanatizam skoro nismo imali. :smile12:

HONDAA
26-08-2004, 22:39
OS FIAT tebi je bliza Italija idi ti prvi.

OS FIAT>>>
26-08-2004, 22:53
Nisam nimalo fanatican prema Italiji unatoc tome sto jos imam i talijansko porijeklo. ;)

HONDAA
26-08-2004, 23:03
I tko mi govori o fanatizmu, volim Japanske automobile ali isto dajem respect nekim Njemackim i Francuskim automobilima a ti i ostali alfisti ste cisti Staljinisti samo Fiat brand(KP) su pravi automobili a ostali su samo smece, pitam se jeli to fanatizam?

OS FIAT>>>
26-08-2004, 23:12
Volim Alfe i ne krijem da preferiram talijanske automobile, ne krijem da mi se VW gadi zajedno sa Opelom, ali isto tako nije da nevolim i ne cijenim njemacke aute izuzev ova dva krampa sto sam spomenuo.Prema japanskim i francuskim autima sam ravnodusan, ali ni nemam nista protiv njih.Uvijek napisem ako mi nesto nije po volji lose o bilo kojem autu pa tako i talijanskom.Mislim da tu nema fanatizma.Ti opet stalno favoriziras zutokljunce da mi je to vec smijesno. ;)

HONDAA
27-08-2004, 03:01
"Ovakav fanatizam skoro nismo imali"
ova izjava od OSFIAT je bas smijesna, od mnogobrojnih alfa/fiat members da meni pripise da sam ja toboze fanatik a oni toboze realni a zna i najveca ×××××× da od njih nema vecih fanatika. :smile17: :smile17:

alfa vlasnik
27-08-2004, 06:44
Rijetko posječujem ove forume jer se ne barata argumentima. Naime jasno je utvrđeno jučer da je alfa najstabilniji i najupravljiviji automobil u klasi, na tamelju testova koje su svi vidjeli i pročitali,no tada se raznim subjektivnim mišljenjima pokušavju činjenice opovrgnuti,pa me ne čudi što ljudi na to popizde i forum se pretvori u glupo natezanje. Pa što se ljudi bojite reći, je dobra je i gotovo. Mene nije bilo sram reći da sam se zajeba kad san prije par godina kupio corsu za ženu zbog brojnih problema s njom. Ljudi moji što je tu je, prihvatite to i raspravljajte o zanimljivijim stvarima i prestanite se bezveze natezati ili neka se svak drži samo svog foruma i amen.

mc
27-08-2004, 08:22
Neki ocito nisu dugo vidjeli ××××nu dlaku, pa odmah skacu kao pijetlici. Stariji od 12,5 godina su shvatili sto sam htio reci, a vi ostali nastavite slaviti prvo mjesto. Huraaaaa... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

zvrk
27-08-2004, 10:00
a ti si dokazao koliko si kretenoidan

NNN
27-08-2004, 10:21
Glavno Zvrk da ti nisi...jel ?
Zakaj se svi nemocni papci kad nemaju argumenata za raspravu okrecu vrijeđanju ? :smile10:

zvrk
27-08-2004, 10:38
Krele pročitaj od početka raspravu!!!!!!!!!!!

NNN
27-08-2004, 10:58
Eto vidis Zvrk sad vrijeđaš i mene...i kaj da ti ja sad kazem !
Nema smisla s tobom raspravljat o nicemu !

mytbyte
27-08-2004, 15:59
Morat ćemo inkvizirati kategoriju Gost pa će biti respecta i mira... :smile23: