PDA

Pogledaj cijelu verziju : Njemacki auti najisplativija investicija???



Pero-Zdero
25-08-2004, 14:29
Elem, u jucerasnjem "Jutarnjem" u auto prilogu preko dvije sredisnje stranice elaborat,traktat itd u korist teze u naslovu.Kao Njemacki auti najbolje drze cijenu pa su prema tom novinaru cak i zamislite "investicija za buducnost" jer najbolje drze cijenu tj najmanje gube cijenu prema godistu a to bi sve prema prilozenim faktima i jos moglo proci kod sirokih masa DA te Njemacke aute ne bi morali jos i MASNO preplatit u vidu precijenjenosti prema ostalim modelima npr vw golf cca 3.000 eura skuplji od npr Stila itd. itd. pa sad ispada kao da golf bolje drzi cijenu nakon nekoliko godina kad se ide prodavat sto je isto fakat allliii.. koliko smo ga ono platili ???

Evo sorry nisam zanao za navodnike - NAVALI !!!

Dr. Strangelove
25-08-2004, 14:34
testin testin testicles

Dr. Strangelove
25-08-2004, 14:34
fercera!

OS FIAT>>>
25-08-2004, 14:35
Mislim da si sam vec sve rekao.Golf je relativno isplativa investicija jer ce u startu nesto skuplju cijenu opravdati tako sto ce ga se moci skuplje prodati i dodje se u biti na isto.Stilo ce za par godina manje kostati kao polovni, ali njega smo ipak manje i morali platiti kao novog. ;)

mc
25-08-2004, 14:46
Ne da mi se pisati sve sto sam napisao u prvom naletu, pa eto skracene varijante:

Dakle, naslov je malo "bedast", ali je sadrzaj samog clanka dosta korektan prema svim markama/zemljama porijekla. Drago mi je sto su opisali zbog cega su njemacki auti kod nas toliko cijenjeni, a takodjer su naveli i da je to dvosjekli mac, jer su prvi na listama lopova. Pametnome je to dovoljno da zakljuci kako su ti auti precijenjeni i kao novi i kao rabljeni, te da ih je uz to i dosta rizicno imati. S druge strane, oni koji citaju samo naslove ce i dalje siriti legende o njemackim automobilima. Najvise me zacudio izuzetno visok plasman Skode - nisam ocekivao da je slava VW-a tako snazno prenesena na tu marku...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

drugmirko
25-08-2004, 14:58
ništa. ja ću/bih si kupit/o auto, kod kojeg mi srce zaigra (a to je teško koji njemaćki) i zato ga onda ne idem prodavat za tri godine. nakon toga, sve oko cijene je i onak bez veze. :))

sada vozim švabu, fenomenalan je, sve punktlih i pedantlih, ali srce ipak ne igra. nakon ovog iskustva još bi išao kupit nešto iz francusko/taljanske filozofije. i morao bi ostat jako razočaren, da bi se vratio u pusto tehnićko-proizvodno savršenstvo fatherlanda. i još i to samo u srednjem razredu. u golf&co razred teško, bez obzira na mogućnost bolje prodaje polovnjaka. <br><hr>

chevy
25-08-2004, 15:32
Što da su kojim slučajem naši gastarbajteri najbrojniji u Italiji ili Francuskoj, a ne u Njemačkoj. Da li bi i onda njemački auti bili cijenjeniji od talijanskih i francuskih? Gastarbajteri su oni glavni "krivci" koji su u Hrvatsku unijeli famu o kvaliteti njemačkih auta. A to su bila prva prava zapadnjačka auta koja su još od ranih šezdesetih godina svakog ljeta kotrljala našim cestama uz more i diljem HR, kada bi krenuo njemački urlaub.

Mario Haas
25-08-2004, 15:58
Da se razumijemo, auto je investicija koja se uglavnom NE ISPLATI.

mc
25-08-2004, 16:01
Ziva istina... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Mario Haas
25-08-2004, 16:02
ja sam živi primjer za to :smile13:

S V T
25-08-2004, 16:47
Mario nisi jedini! :( <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Mario Haas
25-08-2004, 16:54
a gdje si ti kučo stara, nisam te baš vidio po crikvi

S V T
25-08-2004, 17:13
Pa mogao si najaviti dolazak pa bi ubili koje pifce!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Mario Haas
25-08-2004, 17:36
Mario uvijek dolazi iznenada. :)) <br><hr>

Hondo
25-08-2004, 20:49
Hmmm...
Ja sam nešto malo kalkulirao o M3 i tako o tome razgovaram sa poznanikom koji radi kod Tomića. Kaže čovjek mani se toga, ovjes im se raspada i stalno se nešto događa sa autom. Bio sam full začuđen, no cjela kupnja mi je pala u vodu tak da se nisam više raspitivao po tom pitanju.
I danas ja razgovaram sa frendom iz Osjeka i naravno dotaknemo aute i kaže on da se upoznao sa onim likom koji ima zlatni M3 osječke rege (bio je na streetraceu u Os) i da nemre vjerovati kaj mu je čovjek rekao - sad ima 80tkm i do sada je promjenio kompletno podvozje!!!!
Dakle ista stvar čuta na dva različita mjesta i vjerojatno je istinita.
Toliko o isplativim investicijama made in Germany (sjetite se kolko auto košta). :smile06: <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

GT
25-08-2004, 20:52
ja sam fino rekao da je od njemacke trojke ( Audi/BMW/Mercedes ) najbolji izbor Audi, zlatna sredina :)) :)) :))

Koko
26-08-2004, 07:40
A što se čudiš Hondo. M3 (sportski automobil, nizak, tvrd) + OS ulice (katastrofa) + žestoka vožnja = garantirano raspadanje ovjesa...

Taj, kao i 90% drugih sportskih auta su zamišljeni za ceste, a ne ono što mi zovemo tim imenom...

TRANS AM
26-08-2004, 07:47
Supotpisujem Maria! Auto definitivno uopće nije isplativa investicija! Pogotovo ne oldtimer :smile12: :smile17: :( <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

mc
26-08-2004, 07:57
Tehnicki gledano, auto se moze smatrati investicijom jedino ako sluzi za obavljanje posla... :smile19: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Hondo
26-08-2004, 07:59
OK je to kaj veliš Koko, no ja bi stvari pogledal i drugačije:
- auti se proizvode već 100 godina i stalno napreduju, a isto tako i ceste i ispada da su u prošlosti auti sa lošijom mehanikom bili izdržljiviji na lošijim cestama nego danas novi, napredniji, auti na, u pravilu, boljim cestama.
Tužno.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

sepra
26-08-2004, 08:05
Ne znam Hondo kaj bi ti rekao. Jedna lasta ne čini proljeće. Ja imam dva primjera s novim M3 trojkama koje su totalna kontra. A s time da ih vlasnici doslovno gaze. I zasada sve drži vodu.<br><hr><font face="Courier">Tuširanje - Istina ili mit?</font>

Dr. Strangelove
26-08-2004, 08:15
Ja mislim da se više radi o nesrazmjeru cesata u jednoj razvijenoj Europi i jednoj Hrvatskoj... vjerujem da taj M3 sasvim fino funkcionira na prometnicama jedne npr. Bavarske... ovo kod nas neću niti komentirat...

Hondo
26-08-2004, 08:15
Ma uopče ne sumnjam da je M3 odličan auto i rado bi ga i ja gazio, al me stvarno začudilo kad je Tomićev trgovac rekao da ga nikako ne preporuča (to je bilo u povjerenju pošto imamo zajedničkog prijatelja koji je njihov dobar kupac) jer daš puno novaca i dobiješ puno problema. :smile10: <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Junior
26-08-2004, 11:19
A kako se ponaša ovjes GTA na našim "cestama"? Pa nije ni GTA ne znam kak mekša od M3, a uz to je i znatno jeftinija. <br><hr>

Hondo
26-08-2004, 11:25
To kaj je znatno jeftinija po tebi znači da je odma i znatno nekvalitetnija ili???<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

ŠULE
26-08-2004, 11:48
Krivi auti, u krivim rukama na krivom mjestu u pogrešno vrijeme.
Mislim da se o tome radi.
Ta dva vlasnika M3 nemaju vjerovatno zajedno 45 godina. Kupili su ga otprilike kao ja mobitel.
Se razmemo.
Takvi automobili ipak nisu poljski strojevi.
Zamisli da kolješ Modenu 80tkm po neovisnoj. :(

206-os-
26-08-2004, 11:49
Hondo, zanimljivo je kako ja imam drukcija saznanja o zadovoljstvu vlasnika zutog m3..pricao sam s dobrim prijateljem vlasnika koji mi je rekao da je s autom sve ok i da nije bilo nikakvih problema..jedino sto muci vlasnika je neudobnost..
Takodjer sam razgovarao s prodavacem i vlasnikom salona BMW-a u Osijeku koji je rekao da su to obicne gluposti i da je vlasnik potpuno zadovoljan..

A te price o mijenjanju "pola ovijesa" su vjerovatno posljedica promijene malih gumica na prednjem ovijesu trice (sitni dio koji dodje par stotina kuna)koje su se pokazale poddimenzioniranima u kombinaciji s 18 ili vise cola i za njih postoji odgovarajuca zamijena u vidu malo vecih gumica..i to je cijela prica!

Junior
26-08-2004, 11:51
Teško mogu objektivno reći koji je bolji od ta dva prekrasna auta, ali bi glas prije dao za M3 kao ultimativnu cestovnu jurilicu.
Pitanje je više na principijelnom nivou-"kako se ponašaju ti obožavani cestovni trkači na našim cestama". Ako se M3 raspada (a BMW je solidan auto), šta je s GTA koja bi po logici stvari morala biti ipak malo manje kvalitetan auto?
P.S.
Uostalom stalno se pomalo raspitujem za GTA jer će ona prije ili kasnije krasiti i moju garažu, pa otklanjam insunuaciju o potjecjenjivanju GTA-jčuge.<br><hr>

206-os-
26-08-2004, 11:53
I jos ne shvacam, Hondo, zasto imas toliku zelju popljuvati sve sto nema veze s tobom..kad su u pitanju talijani i japanci, sve je ok, ali po Njemcima i francuzima stalno pljujes..po tebi je m3 kanta-ovijes mu se raspada, cijela francuska autoindustrija ne zna ofarbati auto kako spada (407 i clio) dok ispada da si ti najpametniji jer vozis gta!
<br><hr><font size="+1" color="blue">There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!</font>

mc
26-08-2004, 11:57
O neeeeeee, nemojte samo opet krenuti s raspravama da li bi radije GTA ili M3 - to mi ubija zelju za zivotom... :smile21: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Arrested for Driving While Blind</font>

Hondo
26-08-2004, 12:05
206-OS ti uvijek imaš drugačije informacije od nas ostalih pa me ne čudi da je i ovaj puta tako. ;)
Prvo i osnovno, ×××× mi se i za M3 i za njegovog vlasnika iz OS i ja sam samo napisao ono što sam čuo na dva različita mjesta od dva različita sugovornika. Više od toga ne znam i ne zanima me.
Drugo, 156GTA ima isti ovjes kao i druge 156-ice i prema tome ima i iste boljke koje su već manje-više svima znane. Ovjes je naravno zbog snage motora ojačan i postavljen pod drugom geometrijom, no u biti je sve isto. Glavna mana na svim 156-icama je isto tako mala gumica koja košta parsto kuna, a koja je poddimenzionirana za velike kotače i velike rupe na cestama. :))
Radi se o gumicama na prednjoj torzionki, no da bi se do njih došlo, treba se skidati cijeli roštilj.
Sve drugo manje više ovisi o pažnji vozača i na testovima po cestama od 1997.g. se pokazalo kao kvalitetno i trajno.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

206-os-
26-08-2004, 12:23
Od koga vas ostalih imam drukcije informacije? Od sepre i ostalih s foruma koji su rekli da s M3 imaju samo pozitivna iskustva i koji su eventualne probleme pripisali na racun nasih lijepih cesta?

A to sto si napisao za 156 vrijedi i za tricu..m3 ima dodatno ojacan i podesen ovijes obicne trice koji isto od 1998 do dana danasnjeg nije stvarao probleme vlasnicima..i isto tako sve ovisi o paznji vozaca i par faktora koji nemaju neku preveliku vezu s samim autom..

Hondo
26-08-2004, 12:54
206-OS, ne pokušavam nikoga popljuvati, već iznosim svoje mišljenje, činjenice i iskustva. Iz iskustva znam da je činjenica da francuska autoindustrija proizvodi poluproizvode od kojih su neki dobri (kao tvoj 206), a većina je zlo. Ti to ne moraš vjerovati, a ja neću baš ništ postići da te u to uvjeravam. Svako ima pravo na svoje mišljenje.
Vozim GTA, al isto tako vozim i Hondu i Fiata i Land Rovera i Mercedesa i uopče ne mislim da sam najpametniji. Protiv GTA ne mogu reći jednu riječ jer sam u 9 mj kolko ju imam napravio 20tkm bez i jedne zamjerke ili kvara. U kabini nema ni jednog cvrčka ni novog šuma, mehanika i elektronika rade ko i prvog dana i sve je pic-pic. Sličnu situaciju imaju i drugi vlasnici GTA (a poznam ih trojicu) i ne vidim kaj bi ja sad trebal? Izmišljati probleme i kvarove da bi opravdao loš glas koji prati Alfu??? :smile10:
I na kraju, ako se već zalažeš za objektivnost, prvo pogledaj sebe. Vozio si 206 i iako je hrpa ljudi jadikovala kako ima hrpu problema, ti si tvrdio da su to iznimke i da je to super auto.
Sad voziš BMW i odjednom se protiv njega ne smije ništa reći jer odma staješ u obranu, a ja po tebi postajem public enemy no.1 koji samo ×××× i blati.
Ne želim raspravu i lijepo te pozdravljam.
Bok! :) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Fergazer od fiće
26-08-2004, 13:37
Da li netko želi investirati u njemački auto godišta 12/1992, marke Volkswagen, modela Passat, motora 1.9 TD s prijeđenih 214.000 km?

Audi S4
26-08-2004, 14:08
Pa ispada da je M3 onda ipak prosjecan sportski auto koji u biti ne opravdava svoju prilicno visoku cijenu.Sad citam to za ovjes, kad je izasao prvi put test u Auto Blicu od M3 vec su onda pisali kako taj auto zahtjeva otvaranje motora svakih 40 000 Km radi podesavanja ventila.Meni to nimalo ne zvuci lijepo, a posebno se ne podudara sa hvalospjevima koje neki ovdje poput 206-OS pisu.

206-os-
26-08-2004, 14:48
Hondo, ja sam bmw cijenio i volio i kad sam vozio 206..i to sto ga sad vozim, ne daje mi za pravo da stalno pisem protiv ostatka svijeta. Jesi ti ikad vidio da sam ja napisao ovdje na forumu nesto lose o nekoj auto tvrtki tipa da znam tipa koji ima xxxxx auto i da mu je riknulo pola masine/ovijesa/elektronike i sl?

Odgovor je ne, sto se za tebe nebi moglo reci..

Tako da MENE boli ona stvar tko sta vozi i hoce li nekom riknuti bregasta ili se boja cudno presijavati..

Cudno je, ali se ti prijatelju po svojim postovima u zadnje vrijeme doimas kao baba tracara..ne kuzim, jel ti vise uzivas u svom autu kada o tudjim iznosis prljavo rublje? Jel tvoja Alfa bolje ide kada cujes da m3 ima problema s ovijesom ili 407 ima lose ofarbanu rakoseriju?

I na kraju o mojoj objektivnosti..

Da, vozio sam 206 i super me sluzio, kao sto tebe sluzi tvoja Alfa i normalno da sam branio auto, jer bi lagao kada bi rekao nesto lose..
Isto sada vozim BMW i prezadovoljan sam i to kod mene ne izaziva potrebu da pisem o problemeima drugih auta..drugim rijecima, nisam iskompleksiran da bi isao govoriti SB 182 da mu je auto lose lakiran (a nije, jer boja ima perla efekt te blatobran u odnosu na vrata stoji pod drugim kutem te se cini drukcije polakiran) za razliku od nekog drugog ovdje koji je navodno prezadovoljan svojim autom :smile10:

I na kraju, nisi mi nikakv neprijatelj, nego te na temelju proslih vremena i tvog drukcijeg odnosa prema odredjenim ljudima s foruma, cak i cijenim..

Lijep pozdav i takodjer smatram da je ovo kraj rasprave! :) <br><hr><font size="+1" color="blue">There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!</font>

206-os-
26-08-2004, 14:50
Audi s4, molio bi te da nadjes taj moj hvalospjev o m3..

Hondo
26-08-2004, 15:15
Hmmm... gle, ovo je forum o autima. Dakle mjesto na kojem svako može reć što god hoće na temu automobila. I ja na tu temu govorim ono što znam-čujem-vidim. Igrom slučaja o autima nešto i znam (malo mehanike, malo konstrukcije) i bedasto mi da kad netko nešto tvrdi o nečemu, ne reagiram kad znam da baš i nije tak. To ti je taj baba efekt o kojem pričaš.
Inače nisam sadista koji uživa u tuđoj nesreći kad mu 32. put krepa auto za koji je izbrojio zadnju lipu i jebački se zadužio u banci. A vjeruj mi da poznajem nekolicinu takvih i gle vraga, 98% njih su novac uložili u francuski auto. Zar je baba efekt kad na forumu o automobilima progovorim o tome? Ili je baba efekt da su na novom 407 u zlatnoj boji plastični odbojnici potpuno druge nijanse? Zar bi se trebao klanjati nekoj francuskoj genijalnosti i šutjeti o očiglednom veeelikom propusti pri proizvodnji ne baš jeftinog auta?
I vjeruj mi da ako mi se na Alfi nešto potrga, biti će na forumu isto kao što je bila i priča o mom Accordu i amortizerima ili nećemu trećem.

I kad smo kod toga, u vrijeme dok sam bio na moru, ekipa tu u gradu je nakon vožnje po kiši na 5 različitih Clia išla gledati da li na dnu prtljažnika ima vode. I zamisli - u svima je bilo vode i svima je dno prtljažnika bilo iznutra hrđavo?<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Hondo
26-08-2004, 15:18
I ja protiv SB-182 nemam baš ništa isto kao ni protiv drugih vlasnika francuskih vozila i mislim da se na mene nitko ne ljuti kad napišem nešto protiv njihovih vozila.
Ili??? :smile10: <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

GT
26-08-2004, 15:41
sto se tice M3, najbolji M3 svih vremena je bio M3 E30 i E30 Evo verzija, to je bio pravi sportas, a svi ovi ostali M modeli, pogotovo najnoviji M3, nisu vise M modeli kako M modeli trebaju biti, novi M3 je preskup, pretezak i nepotreban, iako cijenim BMW i smatram da su to odlicni automobili, ali ovi novi BMW -ovi su preskupi za ono sto nude, prepuni elektronike i naginju vise luksuzu nego ikad prije, za mene je najbolji BMW bio i ostao M3 E30.
Realno gledajuci su njemacki auti preskupi za ono sto nude, jesu kvalitetni, jesu dobri, ali se za to debelo placa.
Sutra kad bi kupovao novi auto, nebi nikad svabu, a nebi ni francuza, nego bi Hondu ili Alfu, ali to je moj osobni ukus i izbor.

OS FIAT>>>
26-08-2004, 16:32
GT, ako je tebi M3 pretezak i preluksuzan, BMW se pobrinuo i za takve kao ti.Postoji i BMW M3 CSL.
Sta sad kazes? :))
Mana je jedino ta sto je skoro duplo skuplji od M3. :(

OS FIAT>>>
26-08-2004, 16:35
http://www.kyoshousa.com/M3%20CSL.jpg


Nebi se bas slozio da je M3 E30 bio bolji od ovog M3 E46 CSL. ;) <br><hr><font color="blue">www.fiat-klub.batcave.net</font>

GT
26-08-2004, 17:30
pogledaj koliko M3 CSL kosta :smile17: :smile17: :smile17:

OS, prvi M3 ( E30 ) je i dan danas legenda, to je pravi, sirovi BMW, vrlo brz, okretan, bez elektronike i ostalih nepotrebnih ×××××rija, pravi BMW, a svi ostali M3 modeli, koliko god dobri, nemaju karizmu i nisu face kao prvi M3. M3 CSL je izvrstan sportas, ali vjeruj mi, vise bi volio da imam novog M3 E30 Evo nego novog M3 CSL. :))

OS FIAT>>>
26-08-2004, 17:35
Pa napisao sam da je skoro duplo skuplji od M3. :)
Ne sumnjam da je kockica M3 u svoje vrijeme bila pila, ali taj auto je danas totalno druga liga, a u medjuvremenu je stekao i "selo moje malo" status tako da svaka usporedba sa danasnjim M3 CSL-om nema smisla. :))

GT
26-08-2004, 17:42
OS, da si vozio E30 M3 shvatio bi o cemu govorim, a sto se tice statusa vezan uz E30, znas koliko me to briga, meni se E30 M3 svidja i uvijek ce mi se svidjati, meni je to jedan od najboljih sportasa u zadnjih 20 godina, pogotovo Evo Verzija sa 220KS :smile20: , sto se tice novog M3 CSL, kad bi ima 20 miliona eura na racunu, nebi ga nikad kupio, jer mi ne vrijedi tih para i nije mi nista poseban, za svakodnevnu voznju bi mi jedan auto kao naprimjer 156 GTA bio sasvim dovoljan i dovoljno brz, ne treba mi nista skuplje ili brze. :))

OS FIAT>>>
26-08-2004, 17:46
"kad bi ima 20 miliona eura na racunu, nebi ga nikad kupio, jer mi ne vrijedi tih para i nije mi nista poseban, za svakodnevnu voznju bi mi jedan auto kao naprimjer 156 GTA bio sasvim dovoljan i dovoljno brz, ne treba mi nista skuplje ili brze."



S ovim dijelom se slazem. :)

206-os-
26-08-2004, 17:48
Gle, hondo, i Turbo Limach, Mario Hass, Sule i drugi dosta znaju o autima, neki su za mane i za tebe doktori po tom pitanju pa opet nemaju potrebu za stalnim kritiziranjem drugih..

Zapravo, to je sve stvar karaktera, ali..ma zaboravi..uzivaj i sve 5!

Gt, jel ima uopce smisla odgovarati na tvoje postove ili sta?
M3 ti je pretezak, preluksuzan, ne valja..halo, gdje ti zivis? Sada ti je 2004 godina, postoje zahtjevi za sigurnost putnika, auti su puno sigurniji i to je cijena koju svi placamo..o ekologiji da ne pricam!
Pa pogledaj koliko je kompaktna 147 teska!
Shvati da je tako sa svim velikoserijskim autima!

I to da je BMW prepun elektronike..da si ikad kojeg novijeg provozao znao bi da se to sve gasi jednim gombom na sredisnjoj konzoli..

A te fore o e30 i e46 sto govoris..sta si vozio oba pa znas?<br><hr><font size="+1" color="blue">There is replacement for cubic displacement-turbo..and Wankel!</font>

Šulići
26-08-2004, 17:56
Šule da zna o autima????????

Pa tri auta je imo u životu!!!

GT
26-08-2004, 18:04
206 os, ko ti je rekao da odgovaras na moje poruke?? Znam dobro zasto su novi auti ovakvi kakvi jesu, normalno je da su auti sve bolji i bolji, sigurniji, luksuzniji, pa sta ti mislis, da sam ja pao sa marsa pa da neznam to jel????a novog BMW nebi nikad kupio, ne vrijedi tih para, pa sad se to tebi svidjalo ili ne, to je moje misljenje, ako kupujem novi auto, samo Alfa ili Honda, BMW ne, TO JE MOJ IZBOR I UKUS.
Jos nesto, ako ja kazem da je meni E30 M3 Evo najbolji M3 onda je to moje misljenje i ne zanima me jel se ti slazes sa time ili ne. Mene boli briga za sve M modele BMW, nista mi nisu posebni iako su to izvrsni auti, jedini M model koji mi se svidja je E30 M3, a novi M3 naravno da je bolji, ali mi nije fora kao prvi M3, jel shvacas ti o cemu ja govorim??
Zasto spominjes Alfu 147, kakve to veze ima. Nemoras branit BMW kad nema potrebe za to, jer ja nisam nista lose rekao o BMW , nego je meni E30 M3 najdrazi M model i gotovo. Jos nesto, meni je jedna Alfa 147 draza od bilo kojeg BMW, jer volim vise Alfu, isto tako ti volis vise BMW i vozis BMW, to je tvoja stvar.

Koshpa
26-08-2004, 18:08
"Zar bi se trebao klanjati nekoj francuskoj genijalnosti i šutjeti o očiglednom veeelikom propusti pri proizvodnji ne baš jeftinog auta?"

Cuj za 21000 € nema boljeg auta sa istom opremom. NEMA!!!

206-os-
26-08-2004, 18:09
Cuj, meni ne smeta tvoja ljubav prema Alfi, smeta mi samo tvoja izjava da je M3 pretezak, preluksuzan i nepotreban!
To bi se moglo reci za svaki novi auto, ne?

A 147 sam spomenuo jer mi je pala prva na pamet..ista stvar je s a3, Golfom, serijom 1 itd..

I pazi kad nesto izjavljujes dali to govoris u svoje ime ili generalno!

Pozdrav

Richie-unlog.
26-08-2004, 18:14
Šule da zna o autima - ovo je najveća glupost koju sam pročitao na forumu, pa taj tip je uvjeren da je njegov Clio Sport najbolji auto ikad proizveden.
A istina o BMW-u M3,
Da je ××××no skup - istina
Da je ××××no dobar - isto istina

GT
26-08-2004, 18:16
""smeta mi samo tvoja izjava da je M3 pretezak, preluksuzan i nepotreban"""

opet, to je moje misljenje


""""pazi kad nesto izjavljujes dali to govoris u svoje ime ili generalno! """


evo izjave MOJE : M3 E46 je skupo smece kojeg kupuju na××××ne ××××××
:)) :)) :)) , eto jesi li sad zadovoljan.

:)) :)) :))

206-os-
26-08-2004, 18:20
Gt-ignored list

zasto?

Jedini odgovor-bolnica@tm*




*trademark by Pocket rocket

GT
26-08-2004, 18:23
206 os, neznas ti za salu jel?? ;)
znas koliko me briga sta ti mislis, prijatelju nemoras mi se javljat sto se tice mene, kad tako glupo shvacas stvari ;)

ajde vozdra :))

ŠULE
26-08-2004, 18:56
:(
Što si mene spominjao 206-os. :smile06:
A jedan M3 da je bolji od CS-a. Ajde ljudi uozbiljite se. :))

GT
26-08-2004, 19:01
Sule, pa to nije niko ni pomislio, pa svi znaju da CS nadmocan :smile06: :smile06: :smile06:

Šulići
26-08-2004, 19:28
206 os , bolje da si Dudeka pital za aute, nego da ti Šule priča o tome.

ŠULE
26-08-2004, 20:19
šulići, šulići pa kad sam vas pravio.
:o
Sigurno u 80-tima. Neka pijana nova godina. Obično pek jedne od mojih četvorki.
Mami pusa - dole! :smile06:

drugmirko
26-08-2004, 20:31
:smile06: :smile06: , a je, stvarno im se vidi, da su odrastali bez tatine stroge ruke, mangupi jedni! :smile06: :smile06: <br><hr>

TRANS AM
27-08-2004, 09:40
Pa kud ste vi zabrijali??? :smile17: <br><hr><font size="+1" color="red">Zašto vozite brzo?</font>

GT
31-08-2004, 18:57
Aero, evo to je ova tema, krivo sam te informisao ;) :)) :)) :))

GT
31-08-2004, 18:57
citaj i uzivaj :)) :))

Aero
31-08-2004, 19:09
A ××××te, ali ono za M3 je bilo nepotrebno. :smile17: :smile17:

GT
31-08-2004, 19:10
××××te, ono je bila zajebancija, ali eto vidim da si i ti krivo shvatio, pa covjece ja volim BMW, ali se jos vise volim zezati :)) :)) :))

Aero
31-08-2004, 19:15
" M3 je preskup, pretezak i nepotreban" mislio sam na taj dio. :)

GT
31-08-2004, 19:20
jest meni i preskup, i pretezak i nepotreban, to je istina, ali naravno da je to vrhunski auto opcenito gledajuci, ali ga ja nebi nikad kupio, na to sam mislio.
Pa meni je recimo svaki Ferrari preskup i nepotreban i prenapuhan, iako je to vrhunski sportas, ali ja ga nikad nebi kupio, kontas? :)) :)) :))

Aero
31-08-2004, 19:21
OK, ok, svako ima pravo na svoje mišljenje. Recimo ja bi za cifru jednog ferrarija uzo rađe Brabus E V12 6,3 BITURBO.

S16
31-08-2004, 19:24
A ja bi 350Z sa bolesnim tuningom motora i muzike. :)