PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jeli istina...



Ing
24-08-2004, 10:09
Da je naša policija nabavila Preze, naime vračam se u nedjelju iz Malinske stigla me jedna kod Ravne Gore na 120km i tak se mi vozimo i delegat nikak naprijed, ja po gasu on po gasu, skroz po lijevoj, do KA ja sam išel 210, a on neče naprijed???
U KA je nestao!
Danas u jutro čujem spiku na kavi da je policija nabavila 3kom bijele.
Ajde utješite me da to nije istina. :smile08: <br><hr>

Fresh
24-08-2004, 10:15
Da, baš te pustio da se pereš do Karlovca 210.

A ako te i pustio, onda je kreten, isto kao i ti.

Ing
24-08-2004, 10:22
Friški, pa ja znam da sam kreten kak i onaj koji misli da se more na cijelom dijelu do KA voziti 210. ;)

Dom Dom unlog.
24-08-2004, 10:30
Ing, da naša policija ima Impreze , to ti je tak vjerojatno da ja zašoram Shaiqila O Niela.Domet naše policije je Škoda Fabia.Ja sam vidio par Mercedesa da ima naša policija kaj im je darovala švabska murja, ali auti nisu civilni , nego imaju policijske oznake.A da je i bio policijski auto , vjeruj mi da nakon 10 km , bi bio u pit stopu , tj. bez vozačke.

BTW , kaj noriš tak s traktorom?? ;)

Ing
24-08-2004, 10:49
Dom, inače se ne vozim tak ali sam se požuril, a i ON me inspiriral(kaj da sam se vratil u 20-te) htel sam čim prije stiči do Lučkog makar sam onda čul prek radija da je bila neka saobračajka pa sam skrenul u Jaski na staru KA(poslušal sam savjet).
Od sad uvijek idem tak...mislim na Jasku :))

Fresh
24-08-2004, 11:01
Sad kad smo vam proširili i obnovili naplatu u Jaski, sad svi tam bežite van.

Sram vas bilo...

Dom Dom - Fresh & co
24-08-2004, 13:07
Dečkiči....iznenadili se budete kad bute videli kaj sve nasa policija fura....nisu to samo Fabije i Puntaći....a to su i nabavili zbog svakavih dečkića i šmrkavaca kaj misle da su glavni na cesti......NOVI ZAKON JE PREBLAG