PDA

Pogledaj cijelu verziju : hondaljupci help!!! ili bilo tko



shon
22-08-2004, 22:07
Imam hondu prelude 2.2 vtec 99g izgubio sam ključeve na jarunu 16og koji su mi bili zadnji do dan danas niš ključ je inače kodiran i sad nemrem niš. otvorili mi ga jesu i rekli da ga mogu napravit al da ne mogu skinuti kod iz kopjutera. Pa me zanima dali tko zna koga tko može izvući kod iz njega ili neku drugu alternativu. jer inače moram sve mjenjat. Hvala!!!

Hondo
22-08-2004, 23:09
Tko ti je to rekao?
Odeš u ovlašteni servis sa papirima po kojima se vidi da si ti pravi vlasnik vozila. Na osnovi tih papira i broja šasije, ovlašteni servis može naručiti kodirani ključ iz Japana, jedino kaj te to zadovoljstvo nešto više košta.
Druga je stvar kad hočeš dodatni ključ za auto, pa oni nabave nekodirani ključ i sami ga kodiraju na osnovi one kartice sa kodom.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

shon
23-08-2004, 08:24
U hondi( honda novosel) su mi rekli da moraju sve mijenjat, pošto nemam ni onog crvenog ključa jer ga nisam ni dobio

Koko
23-08-2004, 08:33
U Novoselu te lažu. Oni nisu ovlašteni Honda servis i diler, već sivi uvoznici i lopine. Dakle, nazovi Molydon u ZG, a ako ne pomogne onda Ruting u Rijeci (zastupnik Honde) i pitaj kod njih...
I makni prste od Novosela...

Hondo
23-08-2004, 09:10
Koko je u pravu.
Ili Molydon, ili Tacchi u Vž, 042/331-588.
A to da je Novosel i njegova ekipa vrlo sumnjiva mogao sam osjetiti i na vlastitoj koži. Bježi što dalje od njih.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Hondo
23-08-2004, 09:12
Koko je u pravu.
Ili Molydon, ili Tacchi u Vž, 042/331-588.
A to da je Novosel i njegova ekipa vrlo sumnjiva mogao sam osjetiti i na vlastitoj koži. Bježi što dalje od njih.
A kad bi morao mjenjati 'sve' kako oni kažu, onda bi uz brave morao mjenjati i centralinu (što je bez veze jer je tvoja ispravna), a to za Hondu košta...<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Netko
23-08-2004, 22:13
eto, bjži od onih lopova da te ne oderu. ti samo lepo idi na ovlašten servis

Accord
23-08-2004, 23:40
u molydonu navodno pojma nemaju, imaš hadžića ili automehaniku u zg od ovlaštenih, a u rijeci Hugal

shon
24-08-2004, 11:47
ok dečki hvala!