PDA

Pogledaj cijelu verziju : honda civic 1.4



Lega
09-08-2004, 10:48
Molio bih vas ako nesto znate o ovom autu .
Planiram kupit hondu 1996. za 4500 eura .
Pa jeli puni love ..?
Kakav je za vozit..?
Kolika je potrošnja...?
Jel se može održavat sa plaćom od 3000 kn..?

čikn
09-08-2004, 21:55
honda je uvijek mrak, love je puno osim ako nije sa malo km i kao iz apoteke, ako si skupio 4500 eur onda ćeš skupit i za održavanje, ako te u životu ne prati poseban peh ona će ti život s njom bit jeftiniji i mirniji nego s nekim europskim poluproizvodom. Troši manje od europskih a ide bolje od njih.

Type R
10-08-2004, 20:22
Ja sam sa svojom zadovoljan, imam ju već godinu dana i nikada ništa nisam na njoj mjenjao ni imao problema sa bilo čim na njoj. pa stoga same pohvale za taj auto. jedino ako misliš sređivat auto, pogotovo dizanje snage motora to će te koštat da boli glava, znam iz vlastitog iskustva. :) :)

lega
11-08-2004, 03:25
Mislim da cu je kupit.
Kolika je potrošnja , gradske vožnje,
do sad sam imao dizela pa ce mi se malo teže biti priviknut , imao sam golfa 3 nije nista trošio

oscar
26-08-2004, 12:33
Moja iskustva sa civicom 1.4, uistinu radi se o modelu starom tek 20 dana: motor tih i ugladjen, ogibljenje prilicno mekano i udobno, potrosnja na otvorenom (4 ocobe plus prtljag) 5,8 litara, u gradu sa klimom 7,8 litara. Mana? E pa da je koji konjic viska ne bih se bunio. Ovako dok sam sam u kolima i ovih 90 solidno vuce (bez klime), ali sa vise ljudi pa jos uzbrdica, klima... :smile13:. Ipak za svoju cenu nema dostojne konkurencije.
Ne znam koliko kosta odrzavanje, mene je prvi servis na hiljadu kilometara izasao 50 eura, al' ja zivim u susednoj zemlji, (to je ona 11-a u kosarci na OI) pa se cene verovatno razlikuju od Cro.
Mislim da je sa ocuvanom Hondom nemoguce promasiti.