PDA

Pogledaj cijelu verziju : GDJE SU AUTOPRODAVCI NAJUSLUZNIJI



HONDAA
08-08-2004, 04:29
Posto se javljamo sa svih strana Svijeta(iz raznih drzava), zelio bih znati vase misljenje, kako se usluzuju kupci u autokucama po vasim prebivalisnim drzavama, i kakve su sanse za probnu voznju bez velikog interesovanja za kupnju automobila.(znam tema stavljena u pogresnu rubriku ali ovdje vas je najvise)HVALA

Girrari
08-08-2004, 09:32
Nema problema kaj se rubrike tiće.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

OS FIAT>>>
08-08-2004, 10:30
Ne mogu dati odgovor na ovo pitanje na nivou Hrvatske jer je to sirok pojam, ima puno gradova i jos vise salona, ali mogu na osnovu iskustva izdvojiti neke.Najugodnije iznenadjenje sam dozivio u auto kuci Lozic u Osijeku gdje sam naisao taman na zatvarane, a tip je vec sjedao u auto.Kad je vidio da ulazim na parkiraliste auto kuce, izasao je iz auta i prisao mi do mog auta i ljubazno pitao sta trebam, kao da i nije zatvorio.Pitao je sta trebam i bio spreman ponovno otvoriti salon i pokazati mi sta me zanima. :)
Odbio sam to i onda mi je dao vizitku i rekao mi da mogu doci sutra.Strasnu ljubaznost i motiviranost osoblja sam zatekao i u Mercedes-Benz auto kuci Škojo. :)

mytbyte
08-08-2004, 14:29
OS FIAT, baca se oko na trokraku??? ;)

komandante
08-08-2004, 14:41
mazda u velikoj gorici
mladi decko,brz i koncizan,bez prekenjavanja...probna voznja u rx8 nakon par minuta

ako budem uzeo auto,budem ga uzeo tamo,mada mi je daleko i imam dve mazde u susjedstvu...samo zbog tretmana<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1"></font>