PDA

Pogledaj cijelu verziju : Streetrace Grobnik



Vž-156
06-08-2004, 21:17
Ide ko sutra na Grobnik?<br><hr>

MONSTER
07-08-2004, 03:24
TAMO SAM ZA.....3 sata! idem se spremit i otvorit turbinu na pili i krecem....kako cu razvaliti rijecane...!

:smile18: :smile18: :smile18:

Dom Dom unlog.
07-08-2004, 13:54
Za 3 sata na Grobniku????? Pa kud ideš , preko Sarajeva??? :smile12:

S V T
07-08-2004, 14:41
Ja i T-ie stižemo večeras oko 20h!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Turbo Paljo
07-08-2004, 14:45
Mene neće biti, zbog malog udesa koji sam imao na slalomu u Delnicama. Niš strašno samo mi se baš ni slagalo, što češ kad sam ljenčina :smile16:

Vž-156
08-08-2004, 13:40
Evo kratke reportaže: na Grobnik sam stigao oko 5 sati popodne, nakon vrlo ugodne i relativno brze vožnje starom cestom u GTV, taman na početak prvih kvalifikacija. Oduševio me je ambijent, i moram priznati vrhunska atmosfera. Mirisalo je na kišu, ali nadl sam se da nebude usrala stvar. Organizacija odlična (pohvale!), auti vrhunski. I onda pljusak oko 7, koji je završio oko pol8, sastanak vozača i odluka o nastavku, ali sljedeći pljusak koji je potrajao definitivno usrao stvar. Nažalost.

Sve u svemu, odlična atmosfera, fenomenalni auti i puno adrenalina.! :)

Cesare Fiorio
08-08-2004, 15:02
Evo bio i ja! Slažem se Vž-156, odlična atmosfera i vrhunski auti. Šteta što je kiša sve upropastila.

Cesare Fiorio
08-08-2004, 15:04
da nismo rekli-na stazi je Pulić trenirao sa kamionom. i to sam na tranutke gledao. ˝mali˝ide dobro! :))

MONSTER
08-08-2004, 23:09
da,ma bilo je mrak!!! jeb ga...kisa!

nego,kakve su vam hostese,a????

aj da cujem komentare!

:o :o :o :o

dom.....u 4 h sam vozio 2 hostese na bus pa sam dosao doma odspavat 2 sata pa isao pokupiti 3 hostese i onda tek krenuo na grobnik!!!

a GTT ti moze potvrditi kako je clio DCI ponizio jednu alficu 156 2.0 TS na putu do zg!

:smile18: :smile18: :smile18:

Vž-156 odlog.
09-08-2004, 08:31
Žalosna je činjenica da takoreći nitko od ovdje vrlih forumaša nije bio na trci. I da niti jedna prijavljena alfa! Hvalča bogu ovdje na forumu ima onih koji voze GTA i slične pile, ali ne kužim zakaj se ne prijave. Moja je izvan konkurencije, ali se nadam da kad je sredim bude i te kak konkurentna! ;)

Girrari
09-08-2004, 09:09
Ja moram priznat da me utrke ubrzanja interesiraju otprilike kao lanjski snjeg.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

Hondo
09-08-2004, 09:23
Vž-156, ja na streetraceove gledam na malko drugačiji način. U Italiji recimo, na takva natjecanja dolaze ljudi koji su iz serijskih auta napravili bolesne stvari sa jedinom namjenom da pobjede. Tako da je tamo više pravilo nego iznimka recimo Punto GT sa preko 700 ks. Kod nas se nema para baš za takvo 'iživljavanje', no ima ljudi koji rade čuda u svojim garažama i koji, po meni, puno više zaslužuju da se natječu na tom eventu od recimo mene sa GTA. Evo ti čovjeka koji je stvorio Paljin auto, pa onaj Swift bimoto, pa legendarni Yugić iz Rijeke itd., itd. Uostalom, ja sa đubretom od 250ks koje ima 4 katalizatora i 1500 kg ionak nisam u konkurenciji. :)
Druga strana priče je da se na takvim dragovima enormno troši lamela i cijeli kuplung je pod velikim naprezanjima, gume također stradavaju, kočnice. itd., a te stvari za moj auto su sve samo ne jeftine i onda se zapitaš: 'Jel mi to treba???' :))
Meni ne. ;) <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

MONSTER
09-08-2004, 09:25
girrari.....tebe zanima tko zna dobro postelat turbinu i napraviti generalku!

(trenutna inspiracija-imas cugu!) :smile06: :smile06: :smile06:

hondo....to je ok sto kazes ali da nema nitko neku stariju alfu pa to isao slagati?!

ali je zato najvise RENAULTA prijavljenih!!!!!!!!!!!

:smile16: :smile16: :smile16: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">UNLEASH THE BEAST....</font>

Dom Dom unlog.
09-08-2004, 09:34
VŽ 156 , streetrace je za one kaj im rastu dlake na pimpeku, pa moraju curicama to pokazat.Meni taj streetrace nije ni na kraj pameti.A lako je sa tuđim po plotu lupati , pa recimo složi ti GTV-jku i ajde uništavaj ju , i za pobjedu dobi 1000 eura kaj ti pokriva gume.Nemam ništa protiv streetrace , ali me zbilja ništa ne privlači na to.

Girrari
09-08-2004, 09:36
Monster, naj me coprat.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

MONSTER
09-08-2004, 09:43
dom.....ne slazem se s tim-a jos k tome nisi bio ni na jednom STR!

to je kao da kazes da koji K se ovi na igralistu znoje i trce oko neke lopte-trgaju se i razbijaju noge!?

mislim.....svatko ima svoj ventil na kojem se ispuse! a sto se tice STR, neki vozaci vec imaju svoje sponzore!a kako je to sve HOME MADE, troskovi i nisu astronomski!

:o :o :o :o :o :o

ako gledas na aute kao SAMO prijevozno sredstvo onda ok ali reci ovo: streetrace je za one kaj im rastu dlake na pimpeku, pa moraju curicama to pokazat. nije u redu! tu na forumu ima 2 clana koji se natjecu i jos 100 njih koji su postali ajmo reci legende u hrvatskim krugovima auto fanova!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

MONSTER
09-08-2004, 09:45
i nitko se ne natjece da bi ulovio komada! za to postoji GTA a ne swift bimoto!?

:smile18: :smile18: :smile18:

S V T
09-08-2004, 09:52
Dođeš sa GTA na street i onda te pofleka yugo od 1500 €!

Ne hvala! :( <br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

MONSTER
09-08-2004, 09:52
zato treba doci sa GTA DELTA ili BITURBO! a ne sa probnim tablicama i autom iz salona...!

:o :o :o :o

piquet
09-08-2004, 09:58
ajde ti prvi! :o :o :o :o

Dom Dom unlog.
09-08-2004, 10:09
Monster, to sa dlakama sam napisao metaforički , jer moraš priznati da je 80% ekipe napaljena omladina do nekih 25 godina.Nadam se da se Turbo Paljo nebu uvredil na moj post, njemu i još nekima je to u krvi , ko recimo Vici.Mene to uopće ne zanima, jer nemam sponzora, a i nisam tak bogat da stavljam turbine po autu i takve stvari.Auto sam kupio čisto za svoj gušt i nikakvi raceovi me ne zanimaju.Sve je to preskup sport.

Dom Dom unlog.
09-08-2004, 10:13
Monster , ja sam namjeravao na svoju crnu 156 napraviti Delta tuning.Najbliže odredište je Švicarska.Sorry stari , ja preko grane nemam nigdje nikoga , i zato sam odustal od svega, makar se da napraviti od Alfe monster motor.

A na STR sam bio jednom onda kad si me zvao na probu i to mi je bilo dovoljno da shvatim kaj bude ostalo od auta nakon recimo 10 takvih startova.

GTT- the beast
09-08-2004, 10:19
Ma Dom kaj drobiš, dobro shvačam da te SR ne zanima i to je u redu ali nemoj pričati da bu ti se nekaj raspalo nakon deset takvih startova, ak se nije meni na autu starom 15 godina onda se nebu ni tebi!!!
;) <br><hr><font size="+1" color="red">××××ING FAST GTT</font>

INTERCEPTOR
09-08-2004, 11:38
Al alfa je ipak govno, to se kvari čim ju stisneš. Nešto ko jugo, ode getriba, odu poluosovine. Ne znaju to talijani složit.

MONSTER
09-08-2004, 12:08
evo,intereptor po prvi puta pravo zbori!!!

dom,na raceu ima MOZDA 3-5% natjecatelja koji su ispod 25god!!!!!!!! ima dosta ljudi koji imaju svoje privatne firme sa gro zaposlenih i koji su jaaako respektabilni u poslovnom svijetu u hr!a kolika je to pusiona pokazuju i interesi brojnih sponzora...
402 streetrace je donekle postala institucija u hr! na niti jednom okupljanju ne dolazi preko 10 000 ljudi u hr osim na STR!

a auto se ne raspada nakon 10 startova a i nitko nije rekao da TI odes na race vec samo da je cinjenica ta da NEMA niti jedne ALFE prijavljene!!!

:o :o :o :o :o :o :o

Vž-156 odlog
09-08-2004, 12:36
Dečki ja se slažem s vama, ali po meni je u pitanju čista ljubav prema ovakvom vidu natjecanja, odnosno motosport! A auto bude više uništila vožnja na kratje relacije ili ganjanje kad je motor hladan, nego ovo! Ali to je moje mišljenje! ;)

INTERCEPTOR
09-08-2004, 12:50
1. sređivati neku alfu ili lanciju puno je skuplje nego sređivati negi vw, opel, renault ili sl.

2. Dijelova za tunig alfi ima jako malo kod nas, jako ej malo ljudi koji su usavršili svoj rad na alfinim mašinama i koji mogu kvalitetno nafrizirati mašinu. Dijelovi za alfe idu preko naruđbe čak i u italiji, kamoli kod nas. Dok je za ostale pun oglasnik i svaki dućan pogotovo švabe.

3. auto na stretraceu uglavnom imaju turbine ako je riječ o sređenim autima, a ne autima iz salona, a malo je alfi s turbom i ultra su rijetke. Valjda ih ima 10 sve skupa u Hr. A stavljati turbo na stare alfine 4 cilindraše , ne znam baš. To su sve alfu blokovi. Dok ej na 33 ke to malokokmpliciranije za izvest jer imaju boxer. Dok za ove novije alfe rulja nema love.

4. postotak alfi među ostalim autima je vrlo mali stoga ih je i postotak na stretraceu još manji

5. sudjelovanje sa novim neprerađenim autima je krajnje glupo, a alfisti većinom nisu bedaci za razliku od VW i opel fahrera. Kažem većinom. NHF. :)

MONSTER
09-08-2004, 12:59
intcp...niti jedna tocka iz tvog posta nema veze s vezom! moja sestra bi imala bolje argumente!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

INTERCEPTOR
09-08-2004, 13:04
Ako nema veze s vezom onda daj protuargumente, al očito su moji prejaki pa moraš lupat bezveze.

INTERCEPTOR
09-08-2004, 13:09
U biti prve tri točke su najteže za proći prilikom sređivanaja alfe, pogotovo ako se radi atmosferski tunig s pravim komponentama koje koštaju ko suho zlato. A i jednostavnije je malo podignut tlak na turbu za st nego ugradit turbinu za 2-3-4 hiljke €. <br><hr><font face="Courier"></font>

A L F
09-08-2004, 15:18
U biti prve tri točke su najteže za proći prilikom sređivanaj alfe, pogotovo akos e radi atmosferski tunig s pravim komponentama koje koštaju ko suho zlato. A jednostavnije je malo podignut tlak na turbu za st nego ugradtui turbinu za 2-3-4 hilje €.

Odlicno receno!!!! ;)

R32
09-08-2004, 16:23
Moze li mi neko reci gdje da nadjem rezultate ST sa Grobnika? Hvala

MONSTER
09-08-2004, 17:37
interceptore, daj mi reci koji od ovih auta je bio jeftin ili jeftiniji od sredivanja neke alfice;

swift bimoto
passat od vice
ficek sa motorom od CBRke
corsa 2.0 turbo
ascona
bmw turbo
...

da ne nabrajam dalje!

a sto se tice dijelova....pa svaki drugi swift u hr je bimoto,a svaki treci ficek se vrti na 15 000 okretaja i u drugoj ide 150,jel?

a sto su sve radili ljudi koji se natjecu sa cliom sport???? znas sto?? NISTA osim ispuha i usisa i ovjesa!

bitan je natjecateljski duh i ljubav prema oktanima! a tu na forumu vec i ptice znaju da alfisti ne spadaju u tu skupinu! odnosno,neki i spadaju ali su takvi rijetki! i nije to nista lose vec samo kurim malo vatru na zalosnu cinjenicu!!!!!

i ne zelim reci da se netko s foruma trebao prijaviti sa svojom alficom vec da se nitko iz hr nije prijavio sa alficom!?

:o :o :o :o :o :o :o

_Pack0575
09-08-2004, 17:42
Bojite se da se Alfa ne raspadne nakon 10 startova :)) :))
A tu nesto ××××te kak su Opeli po vama gnojpeli.
Moj se gnojpel nije raspao ni nakon vec stotinjak startova, to je 10 puta vise od straha za rasadom Alfe. :)) :))
Alfe i Talijani, pojedem vas za dorucak! HE HE, a to i sami priznajete! :smile06:

mytbyte
09-08-2004, 17:44
zanimljiv podatak... :o bilo je već nekoliko 402.ki i nisam visio niti jednu Alfu...uglavnom švabe i japanezeri....

Dom Dom unlog.
09-08-2004, 17:47
Monster , a čemu????

Da je moj stari vlasnik Feroterma ili Badrov , kojima se živo ×××× za lovu , onda bi i ja svoju GTA složil za STR.U Autodelti ju nabrijem na 350 konja, sport kuplung , špera i još neke dodatke i da vidiš.

Bez uvrede , ali nije isto dati 18000 eura sa Clio Sport ili 36000 za GTA.Ja sam pričao sa Sebastijanom Bertolom koji je svojedobno jedini u Hrvatskoj vozio kružne utrke sa 156 i rekao mi je da su dijelovi enormno skupi i da ga jedan sezona onda koštala cca. 100000 DEM.Na kraju je čovjek odustao od svega.

Još jedamput, ja volim miris benzina , ali sve je to preskupo.BTW , baš me zanima jel bude Vice i dalje nastupao sad kad se ponovno oženio.

Dom Dom unlog.
09-08-2004, 17:49
Čuj Pack , ja neznam koji k.... ti sad ×××ך??? kaj na ovom Forumu zbilja moraš paziti na svaku riječ koju napišeš???

Sad ste se svi ulovili na tih 10 startova, koje sam napisao figurativno.

INTERCEPTOR
09-08-2004, 18:01
Monster svi ti auti što si naveo nastali su ugrađivanjem drugog motora u neku jadnu šasiju. Dakle u te opele ugrađene su mahom 2,o turbo mašine na kojima je podignut snagu većinom zahvaljujući turbu i nekim drugim komponentama, al da nema turba ne bi e osjetile previše ni te druge komponente. Passat ima audijev turbo, dakle opet turbo i opet čipanje turba ili veća turbina... Swiftu je ugrađen dodatni motor. Al ta dva motora nisu previše isturnirana jer bi to bilo skupo u p... materinu. Atmosferski tunig raditi na tom motoru.

Dakle niš nisi rekao već si potvrdio ono što sam ja rekao ili turbo ili ugrađena druga većinom turbo mašina.

A to je jeftinije nego pripasavati turbo na motor za koji turbo nikad nije ni predviđen ili raditi atmosferski tunig do te mjere da se dostigne snaga kao da staviš turbo.

MONSTER
09-08-2004, 18:14
intcp.....nemoj vise.....!

u delti turbo kit za 147 ili 156 dodje ispod 5000e! a niti jedan od ovih auta koje sam nabrojao nisu ispod 3000-4000e!

dom....sve 5! ali zar je tesko priznati i reci DA ISTINA JE KAKO NEMA NITI JEDNE ALFICE NA RACEU!pa ne moras se za svaku stvar opravdavat! kao i intcp....pazi;naveo je 5 razloga zasto nema alfice! i tako svaki put uvijek opravdava alfice sa uzasno djecjim i glupim argumentima!

nema dijelova i skup tuning su mi najjaci...!i ovaj:postotak alfi među ostalim autima je vrlo mali stoga ih je i postotak na stretraceu još manji!

strasan si intcp!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

INTERCEPTOR
09-08-2004, 18:25
Da pa šta ajko ih nema? Šta su stretraceri kao neki trkači? Daj poštedi me gluposti.

Stretrace je natjecanje gdje je dovoljno imati brz auto na ravnom sa brzim mjenjačem, Sve drugo je na margini. Dakle ××××× od natjecanja. Trkice na ravno na koje možeš ravno iz auto škole.

S V T
09-08-2004, 18:33
Ko kaže da nema alfe na streetu, pa lani je bila 156 JTD koja je popušila od golfa TDI!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

doc
09-08-2004, 18:37
i kakve veze ima sto nema Alfe na str? Ne kuzim poantu ove rasprave. :smile16:

Dom Dom unlog.
09-08-2004, 18:44
Pa Monster , sve OK , nema Alfi nema.

Ne vidim razloga čemu svađa i natezanje.

Možda bi trebalo napraviti "U krupnom planu" sa Hloverkom , na temu " Zašto nema Alfi na STR?" :) :)

alfa099
09-08-2004, 18:53
...jel itko vidio 156ST od Tanasija Kuvelje iz Beograda?
...taj je auto bolestan! :smile18: <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

Hondo
09-08-2004, 18:58
Alo televizija!
Ko je Tanasije i zakaj mu je auto bolestan? :smile10: <br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

alfa099
09-08-2004, 19:05
...Tanasije Kuvelja je legenda Beogradskog auto sporta, ima 156 ST, kojom je prije neki talijanski luđak palio Europom, auto ima cca 400KS, pere ko blesav, sve je dorađeno...imam negdje slike s prošlogodišnje brdske utrke iz Ilirske Bistrice...

alfa099
09-08-2004, 19:11
...nešto ovakvo, samo su reklame na ćirilici!

http://members.at.infoseek.co.jp/alfa_gtv/156st2.jpg<br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

INTERCEPTOR
09-08-2004, 19:15
Evo zbog toga će srbi u eu prije nas! :smile06:

Vž-156
10-08-2004, 09:22
INTCP, svaka čast tebi (ne poznam te) ali neka tvoja razmišljanja su stvarno dječja. Ako na SR možeš poslije osnovne škole, daj nam to pokaži, ali nemoj omalovažavati trud ljudi koji se za trku pripremaju i ulažu puno LJUBAVI, vremena i love. A što se tiče mojeg razočaranja što nema ALFI na trci, ovdje na forumu je stalna borba alfista i ostatka svijeta da je alfa najsportskija marka. Naravno, svi su jaki na riječima. Svačam objektivne razloge nekih članova za nenastupanje, ali omalovažavati??? :smile10:

MONSTER
10-08-2004, 09:40
drago mi je da ima objektivnih alfista na forumu!

:smile18: :smile18: :smile18:

Dom Dom unlog.
10-08-2004, 09:45
E kad bi se našao još koji objektivni Renolista, recimo sa Clio Sportom , ovaj forum bi postao oaza mira. ;)

Ljudi , pa ko ne pozna našeg INTCP.Pa to je legenda Foruma koji neda ništa reči protiv talijana, taman da mu jaja režeš na živo, i ja ga zbog toga cijenim.Čovjek je totalno u svom talijanskom filmu La dolce vita, i to je OK!

MONSTER
10-08-2004, 10:02
'...objektivni Renolista, recimo sa Clio Sportom , ovaj forum bi postao oaza mira'!

SULE,clio182 i OS300.....pa dajte malo kulture....vrijedjate nas renaultiste svojim ponasanjem!

DOM....to se nije valjda odnosilo i na mene jer moje vozilo je vise talijan nego GTA! :)) :)) :))

Girrari
10-08-2004, 12:02
Po meni je ova rsprava totalno pogrešna.

1. Ko hoće trošit auto i novce na SR i kome je to zabava, neka, njegov auto, njegovi novci, njegova stvar. Meni je drago kaj se to razvilo u ovakvu manifestaciju jer tako nešto nam fali.

2. Meni je to osobno glupost i tipično preuzimanje blesavih američkih kulturoloških obrazaca bez ikakvog filtera, a svi znamo da su Amerika i Kultura dva suprotna pojma, ali neka...

3. Alfa je auto koji ima gotovo sve elemente nebitne za SR od ××××no direktnog volana, držanja ceste, stabilnosti, dizajna i svega onoga što se na SR ne vrednuje jer pobjeđuje onaj koji brže ide na ravnom i onaj koji ima što više neonki i plastike po sebi ma koliko se nastojali odaljiti od američkog uzora, tako je.

4. Alfe je teško nabrijavat jer imaju pretežno atmosferske motore na kojima treba itekako kemijat da bi se nešto izvuklo. U krajnjoj liniji ista je stvar i s BMW-ima... osim kakvog zalutalog (obično ne ili vrlo malo dirani M3 modeli) vrlo ih je malo pogotovo s obzirom na to da smo zemlja s najviše BMW-a po glavi stanovnika dok je Alfi puuuno manje.



Tu bi se dalo još puno toga nabrajati, ali mi se zaista ne da.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

piquet
10-08-2004, 13:02
potpuno se slažem sa tobom girrari, pogotovo sa točkom 3.

INTERCEPTOR
10-08-2004, 13:46
VŽ-156 da istina na stretrace možeš odmah nakon autoškole sa bilo kakvim autom jer je dovoljno imati vozačku i auto i znati šaltati kad treba. Auto uopće ne mora biti sređen, u biti malo ih je koji su toloiko sređeni da im se pokloniš do poda, ostalo su serijski auti sa sitnim izmjenama, za mene je čip davao on 10 ili 70 ks sitna izmjena.

Nisam mislim da možeš odmah nakon auto škole ići slagati auto ili sl. al stretrace ne zahtjeva neko veliko znanje vožnje. Daj reci što je tu teško u držanju volana na ravno sa pritisnutim gasom do poda i šaltanje kad treba? :smile10:

piquet
10-08-2004, 13:59
u nedjelju sam se vraćao doma starom cestom s mora. uspon na velebit je bio pre××××n i nikakav drag race mi ne bi mogao biti bolji od toga.
selespeed, odličan ovjes i direktan volan. uživancija!

turbo-limac
10-08-2004, 14:31
amen.... :)

MONSTER
11-08-2004, 00:12
intcp.....ajmo ovako, jesi kada bio na str???? onda nemoj pricati da su svi auti serijski uz sitne izmjene i da za otici se natjecat treba znati samo saltati i gas do daske! to samo netko poput tebe moze izjaviti!

za primjer:

narcis je u svojoj imprezi 2.5 sa 305konja ili koliko vec ima i pogonom na 4 kotaca skoro popljugao od megana coupe 2.0 sa cca 170-180konja!!!!dobioga je za metar do dva!

necu niti spominjati druge slicne raceove!

a girro, uvijek se moze uzeti neka starija alfa i uz male novce nabrijat ga,skinut sve s auta i olaksat ga do ibera! tamo ima jedno 15-20tak ljudi koji imaju starije aute napucane snagom i te aute koriste samo za str! znaci da izdrzljivost i nije bitan faktor! ali opet ponavljam,nema niti jednog alfista koji se ikad prijavio na race osim prosle godine taj 156 jtd ili sto je vec bio!? a to o broju alfica koliko ih ima kod nas ili to da nema dijelova ili da su motori preslabi za str ne stoji! ja da imam svog dvanulcheka i da nisam u organizaciji (clanovi org se ne smiju natjecati po pravilniku)ja bi se ziher natjecao i to vise zbog nekakvog gusta i filozofije da je bitno sudjelovati a ne pobijediti jer ZNAM da bi me ficek sa motorom od CBRke naprao ali bi opet iz gusta i nekakve ljubavi prema oktanima otisao!

i sve vise se dolazi do nekakvog zakljucka da su vecina alfista u biti sminkeri koji kupuju alfe zbog nekakvog sportskog imiđa i koji zele ostaviti takav dojam! ja sam u gradu mozda jednom ili dva puta naletio na neku 33ojku koja se vozila NESTO brze! sve alfe se voze penzionerski!

:o :o :o :o :o :o :o :o :o

MONSTER
11-08-2004, 00:12
a tu uvijek potpalim vatru jer SVI alfisti nabrajaju sportske kvalitete i da je to najnajnaj auto a koriste auto do 3000okretaja?! i onda nema nikoga na zasigurno najnapetijem i najvecem auto moto happeningu u hrvata!!!

meni su alfe inace super auti i siguran sam da imaju neke detalje bolje izvedene od ostalih ali cemu sve to preuvelicavat kada nitko ne moze to nigdje pokazati!

girrari.....a koliko se sjecam-koliko god ti tvrdio da ti je takva vrsta racea ×××××, ti si se isto tako ganjao sa freshom na parkiralistu i sa kasom po horvacanskoj pa se o tome pricalo tjednima!!! sto je to nego streetrace....samo po prometnoj cesti! znaci ista stvar samo u drugom pakiranju,zar ne?

uf,ali sam se raspisao!

evo i UNOFFICIAL INFO za STR FANOVE koju treba jos potvrditi:

sa 4. na 5.9. je nocni streetrace na grobniku!!!!!!!!!!!!!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Girrari
11-08-2004, 08:14
Monster, to kaj sam se ja nateraval s Freshom i Kasom je sasvim druga stvar zato kaj je riječ o prijateljskoj zajebanciji, ali nateravanje po ravnoj šniti kao sport me ne zanima. S druge strane, Kas i ja smo se nateravali ne samo po ravnom jer da jesmo onda se ne bi desilo kaj se desilo Kasu.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

piquet
11-08-2004, 08:18
ja sam jučer imao mali sr sa a4 2,5tdiq.
na semaforu se sprdao samnom da kako me to diesel opere! :( :( :))

MONSTER
11-08-2004, 09:30
giro,da,prijateljskoj zajebanciji isto kao da kazes da ti je nogomet skroz glup sport i onda odes s frendovima popodne na igraliste i igras nogomet!!

cim ste stali na crveno i onda krenuli na zuto ili zeleno je streetrace! a isao si se natjeravat s freshom i kasom iz zajebancije! iz iste zajebancije se ekipa i prijavljuje na 402 streetrace-samo sto si oni daju malo vise truda oko sredivanja auta-i to je to!

bar ja na to tako gledam,ali nema veze!

:o :o :o :o :o :o :o

piquet.....eto,uljara brza od alfice :smile06: :smile06: :smile06: ! (salim se!)

Dom Dom unlog.
11-08-2004, 09:42
Pa Seprin Audi A4 2.5 TDI sa 180 KS je išao zbilja jako dobro i jako brzo, i zbilja neznam kaj je tu Piquet tražio?

MONSTER
11-08-2004, 09:44
sportski duh!
meni je veci gust ganjat se protiv jacih auta nego slabijih...

Girrari
11-08-2004, 09:44
Ne razumiješ. Pazi, meni je nogomet OK za pogledat na telki i bacit koju tekmu s frendovima iz zajebancije ili da istopim škembu, ali da bum sad išel trenirat ili igrat u nekakvoj katoličkoj ligi, ne bum.

Tak je i ovo, tu i tamo mogu se s nekim našpanat iz zajebancije ili kad me neko cima na semaforu, ali da ću se tim bavit, neću jer me ne zanima i kao sport mi je za×××××; no velim, ko voli nek izvoli.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

Koshpa
11-08-2004, 11:51
Iako vrlo rijetko, moram priznat da se ovaj put slazem s MONSTEROM.

Keep on the good work! ;)

Vž-156
11-08-2004, 12:08
Moram priznati da se i ja slažem! Sve kaj si napisal stoji. Svagdje vani postoje okupljanja VW, ALFE, BMW..., a kod nas jedina prilika za tako nešto je SR. S tim da se tamo pale gume i ostalo (što ja sigurno nebi). Tako da je ideja vrhunska, daje mogućnost okupljanja i drugim članovima foruma, a ne samo uvaženoj gru×××× koja se poznaje. Odavno u HR treba nešto takvo. Mi smo se u Vž okupljali na aerodromu (dok ga nisu ogradili) i svake nedjelje imali hepening. Uz nezaobilaznu jurnjavu po pisti, to je bilo mjesto susreta, razgovora i razmjene iskustva. Tako da trebamo samo pohvaliti ove entuzijaste što pokušavaju realizirati nešto slično!

S V T
11-08-2004, 15:49
Girro

"2. Meni je to osobno glupost i tipično preuzimanje blesavih američkih kulturoloških obrazaca bez ikakvog filtera, a svi znamo da su Amerika i Kultura dva suprotna pojma, ali neka..."


da su to izmislili talijani onda bi to bilo super natjecanje ali s obzirom da potječe iz amerike onda je fuuuuj!!

<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Dom Dom unlog.
11-08-2004, 15:51
SVT , daj pusti taj STR , nego od ponedjeljka sam u St.Tropezu , pa hočeš sa Golfistom navratit na pivu?

INTERCEPTOR
11-08-2004, 15:54
Pa zar se sportski auto kupuje da bi se negdje, nekome pokazao? Pa zar netko tko npr. voli sportske aute mora ih ići pokazivati nekome i pokazivati svima kako on ide?

:smile17: :smile17: :smile17: :smile17:

Dom Dom unlog.
11-08-2004, 15:57
Moj Cep , pa za moju GTA u redu čekaju. :smile15: :smile15:

Pa ja da sve profuram , moram listu čekanja napraviti, i naravno da onda uvijek ima onih koji su nezadovoljni pa se ljute.A jeb......

piquet
11-08-2004, 15:57
:smile09:

Dom Dom unlog.
11-08-2004, 16:00
A piquet , jednom te budem profural.Ajde nemoj tugovati.Jel ti sad jasno zašto ne dolazim sa GTA.Pa kud da vas sve stavim i vozim?????
A ja čovjek koji ne može reči ne. :smile24:

S V T
11-08-2004, 16:01
Dom, obvezatno popimo pivu, dvije tri! :))

<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Dom Dom unlog.
11-08-2004, 16:02
Može . do 20.08 vrijedi stari zakon, 0.5.

Budem se javio!!

S V T
11-08-2004, 16:02
hehe ja se vozio u dotičnu GTA! :smile24:

Fina kola!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Dom Dom unlog.
11-08-2004, 16:03
Ajde nemoj još ti Piqea kuriti...

MONSTER
11-08-2004, 18:37
eto,SVT kaze da je alfica GTA KOLA!

koja uvreda-pa ja ne bi vise razgovarao sa SVT!!!!!
:)) :)) :)) :))

nego....naravno da sam u pravu! tko god jedan jedini auto susret entuzijasta u hrvata omalovazava nije auto fan!!! u kakvom god obliku bio taj auto susret!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

ja mislim da su motoristi kod nas puuuuuuno bolje organizirana skupina entuzijasta!!! bas usporedjujem vec neko vrijeme motori.hr sa vidiauto.hr i hraweb.hr!!!

koja ogromna razlika-nevjerojatno!

u svakom auto forumu se ljudi prepucavaju i vrijedjaju i nikada nista ne organiziraju! svaka cast girrariju na odrzavanju SZa!

a to sto su motoristi u stanju napraviti to je SHOW!

odite na motori.hr/forum i procitajte prvih par postova kod teme PULA ROAD TRIP REPORT! i pogledajte si malo fotke (nije za one ispod 18!)!

:smile18: :smile18: :smile18: :smile18:

Dom-Dom
11-08-2004, 19:44
Potpuno se slažem da su bikeri nepre××××vi u organizaciji svega.

A SVT bu dobil šljivu pod oko , ak se popenjem do njega :smile25: :smile25:

MONSTER
11-08-2004, 23:48
mene rodjak nagovara da se s motorima zaletimo do crikve u subotu na cugu,zbuchkat se u vodi i pokupiti koji broj mobitela koje chehinje i natrag za zg ali mi se nekako ne da jer u nedjelju idem na put u jednom smjeru cca 1000km s motorom!!

SVT,TIE,ako se NEKAKO dam nagovoriti, javim vam se ali cist sumnjam!

:o :o :o :o :o :o

Girrari
12-08-2004, 08:38
SVT, istina imam dosta veliku averziju prema Amerima, ali vjeruj mi da su Digići to zmislili, meni bi i dalje bilo glupo. Zaboga, pa nije za mene sve kaj dolazi iz Italije sveto, samo auti.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

MONSTER
12-08-2004, 09:06
pa nisu cevape i burek talijani izmislili!!!!

:o :o :o :o :o

Girrari
12-08-2004, 09:16
Upravo tak.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

Girrari
12-08-2004, 09:18
:)) <br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

MONSTER
12-08-2004, 09:26
ovo mi je najjace-iz hrvatko engleskog rječnika-prijevod rijeci SARMA;

'rolled leaf of sour cabbage stuffed with minced meat and rice'!

zamisli dodes u londonu i to pro××××s konobaru u nekom restoranu da to hoces jest!!!

:o :o :o :o :o :o :o :o

S V T
12-08-2004, 14:20
:smile06: :smile06:

Girro sve OK!


Monster

vrijedi, jedva čekam da vidim tvog talijana sa engleskim izumima! :))

<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>