PDA

Pogledaj cijelu verziju : Golf 2 smetalo na cesti



opa!
31-07-2004, 16:36
:smile16:
Kad bi se pravila iscrpna anketa...pokazala bi da bar 90% ljudi šta voze Golfa 2 vozački su ravni nuli!!! Čast iznimkama,ako ih ima!
Traktore moooooj, oj traktore mooooj!!!

Cezy
31-07-2004, 17:04
Jaro nemas argumente ali ima nesto istine u tome.Ist vrijedi za Favorit,Reno 4,etc. Nemres biti normalan i u danasnje vrijeme vozit takav auto.

drugmirko
31-07-2004, 17:43
možda su samo bez novaca za bolji auto. a da su smetala... jesu. :))
ali ipak mislim, da zbog starih auta, koji nikam ne idu. ne treba ih zbog toga vređat.
u vozaćke nule meni spadaju seronje u dobrim kolima, koji znaju po autocesti vozit 200/sat i blendat a kad se s nje skinu na običan put, voze 60 i koće prije svakog zavoja.<br><hr>

opa!
31-07-2004, 17:50
Djelomićno, jer ta bezdušna kanturina se cjeni da to više nije čak ni smješno,a za te pare kupiš puno bolji autić.

drugmirko
31-07-2004, 18:01
ok. konkretno za golf si u pravu. to je folklor. ili možda utjeha. nemaš novce za bilošta novo, pa onda kupiš golf 2 dizel, daš za njega duplo neg za bilokoji polovni auto i uvjeriš/utješiš se, da si kupio dobra kola. kako i ne, kad narod kaže, da je golf "naj". :smile06:
ja sam više mislio i na sve one iz cezyevog posta... Favoritke, R4, Tico, Yugo/101, dacia, olcit... 97% tih ljudi drage volje kupilo bi si Thaliu, da mogu.<br><hr>

opa!
31-07-2004, 18:10
;)
Kažu ne kvari se, a šta se tu ima pokvarit, više jedna stara Lancija iz 80tih ima opreme nego novi Golf!
Uz to kažu traje, ok,al svi mogu napravit traktor...jednom rječju Njemci su precjenjeni!!!
A ostali narod što još uvjek voze yugića il stojketinu...to je u ono vrijeme bilo auto koje je opravdavalo cjenu za razliku od golfa.

opa!
31-07-2004, 18:10
;)
Kažu ne kvari se, a šta se tu ima pokvarit, više jedna stara Lancija iz 80tih ima opreme nego novi Golf!
Uz to kažu traje, ok,al svi mogu napravit traktor...jednom rječju Njemci su precjenjeni!!!
A ostali narod što još uvjek voze yugića il stojketinu...to je u ono vrijeme bilo auto koje je opravdavalo cjenu za razliku od golfa.

maxmax
31-07-2004, 19:11
Joj ljudi što ste vi čudni što Vas *ebe taj golf non stop.
Navalili ste na njega ko nenormalni tko voli nek izvoli i što sada.
;) :( :o

Cezy
31-07-2004, 19:25
Nemoj te mi samo dolazit sa spikom da nemaju lovu za bolje.Za 500 ojra se moze naci puno pristojniji auto od Wartburga,Zastave 101,Renaulta 4,starih skodilaka i ostalih elementarnih nepogoda.

Opcenito jako puno ljudi vozi katastrofalno!!
Pa nemre netko ko ne voli aute i voznju,netko ko nikad nije kupio auto reviju bit dobar vozac!! Mislim da nam je to svima jasno. :)

OS FIAT>>>
31-07-2004, 20:15
Nije u redu da trpate Renault 4 u isti kos sa Wartburghom i kojekakvim starim Skodama.Pa taj auto je obiljezio cetiri desetljeca, a i danas je prisutan na cestama.Tko nije imao iskustva sa tim autom nezna sta je prakticnost.Nastao je pocetkom 60-tih i bio popularan cak do pocetka 90-tih.Nije sportski, ali je za ono cemu je namjenjen itekako dobar.Meni taj auto zasluzuje uci u legendu, a tako ce i biti. :)

ban
31-07-2004, 20:27
istina je da je traktor, ALI taj traktor ce preći pun k... kilometara, a možeš ga vozit i na ložu , pa ćeš vidjet uštedu , jeftin kilometar do jaja... najbolji auto za početnike i ako se nema love..

INTERCEPTOR
31-07-2004, 20:37
¸Eto tako je jedan tu poznanik nakon lancije prisme td koja mu je valjda pričinjavala neke radosti sa svojim kvarovima, al nikad velikim izmorila, apsi je kupio golfa 1 1.6 d.

Što je najbolje ta lancija vozi još an danas bez većih kvarova i još nije napravljena generalno, a ovaj tip je na golfu radio već 2 generalke i to on uzima pod normalno, svakih 200 000 km :smile25: :smile25: :smile25: :smile25:

Da ne govorim kolko je lancija, veća. luksuznija, opremljenija, brža, udobnija - jednom rječju to je bio auto od klase. :smile17: :smile17: :smile17:

OS FIAT>>>
31-07-2004, 20:58
Slazem se Cep da je Lancia ugledniji i veci auto (Prisma vs Golf), ali je cinjenica unatoc svim tim prednostima koje si naveo da nije postigla uspjeh poput traktora Golfa.

zlatni
31-07-2004, 21:00
Golf 2 je najbolja odluka u smislu isplativosti.Mala potrošnja ( 1ooo km sa 200 kuna ) ,malo se kvari, prelazi pola miliona i kad ga prodaješ dobiješ parsto eurića manje.Znam jer sam ga imao i novac uložen u polovnog golfa 2 diesel je dobro uložen novac. ;)

OS FIAT>>>
31-07-2004, 21:11
Znas ti sta je dobro ulozen novac?Ja sam svog Punta kao novog na braniteljsku povlasticu kupio za tadasnjih 15 000 DM, a danas nakon tri i pol godine voznje bez ijednog kvara i uz minimalnu potrosnju goriva ga mogu prodati za oko 5000-6000 Eura sto je preracunato oko 12 000 DM. :)

activa
31-07-2004, 21:20
...o golfu je vec suvise trositi reci !!??.....neko rece ..." ko voli nek izvoli !!" :smile15:
OS fiat , sta je braniteljska povlastica ??

activa
31-07-2004, 21:21
...o golfu je vec suvise trositi reci !!??.....neko rece ..." ko voli nek izvoli !!" :smile15:
OS fiat , sta je braniteljska povlastica ??

OS FIAT>>>
31-07-2004, 21:23
Hmmm, dobro pitanje.Di me bas ti nadje to pitati.To ti je povlastica koju dobijes od drzave za zasluge u ratu koji smo vodili s vama.Vi nas napadali, a mi se branili. :))
Peace men... :))

activa
31-07-2004, 21:33
...pa koliko si ti godina imao kada je to ×××××× trajalo !!?? :o
..ma nisi vodio rat sa mnom ....vodio si ga sa gomilom idiota koja je to zakuvala , a ja sebe nesto ne mogu svrstati medju takve !!??...dolazili nocu , trazili ...nije me bilo !!?? :)
...zao mi je zbog svih ×××××× koja su se desila , a onu svinjariju sa Vukovarom smatram gnusnom i groznom , i trba sve posredne i neposredne krivce nabiti na kolac !!!( robija i smrt su preblaga kazna !!) :(

Cezy
31-07-2004, 21:36
Pa Renault 4 je mali div,taj auto je legenda,i ja ga respektiram,ali davnih dana ga je zgazilo vrijeme isto kao i Fiat 500,850,etc... I nekrivim ja te aute nego ljude koji u 21. st voze jos takve aute.

Pa za 500 ojra biras,hoces Uno,Reno 5,etc. koji su ipak moderniji i bolji auti. :)

OS FIAT>>>
31-07-2004, 21:43
Ne, nisam ja sudjelovao u ratu jer sam bio dijete.Imao sam 14 godina kad je bio rat, ali mi je mama lijecnik i za vrijeme rata je bila u bolnici kad je posla sa ranjenicima bilo jako puno.Nakon rata je dobila povlasticu kao i mnogi drugi koji su na razne nacine pomogli u obrani.

activa
31-07-2004, 21:51
..sve je to bilo tako glupo i pogresno , ali j.... , zivot je takav !!?? :( ...to ti je bio rat izmedju ruralnih i urbanih....ruralce su uvek iritirala urbana naselja , i sve tekovine savremene civilizacije , te su ih sa zadovoljstvom unistavali !!??....sve uz gusle , slaninu i pljacku !!??.......za bolje ne znaju !!??

OS FIAT>>>
31-07-2004, 21:54
Hvala Bogu da je proslo i nadam se da cu ostatak zivota provesti u miru.

activa
31-07-2004, 21:58
...takodje !!!...bilo ne povratilo se !!! :)

HONDAA
31-07-2004, 22:29
Hej Gospodo, sto se tice GOLFA 2, vidim mnogi omalovazavate dvojku, ja ipak dajem neki respekt tom automobilu, nezaboravite da je i golf usao u povijest(pa tako i dvojka), vec gotovo 30 god na svjetskom trzistu, a za mnoge prosjecne bivse Jugoslavene to je bio naj auto, mnogi ga nisu mogli cak ni priustiti. Danas, kada si vecina moze priustiti dvojku, kazemo smetalo na cesti, vidamo ih na cestama(posebice u Bosni i Herceg.), postaju nam dosadni,itd ali mislim da su to ipak izdrzljivi automobili(naravno ne kao Japanci), i zato se i voze na nasim ex-Yu prostorima.Da je ekonomski standard u rangu sa zapadom vjerojatno ljudi bi vozili peticu(Golfa) i ostale nove automobile.
A sada nazdravljam nasem oslobodenom Generalu BLASKICU(i svim nepravedno osudenim Hrvatskim braniteljima)-GOD BLESS THEM.

kuka
31-07-2004, 22:53
Ma jedinica je zakon ...popišaš se u njega a on ide ... gdje to ima ...

S16
01-08-2004, 01:20
cezy, za 500eura reno 5?! :smile12: :smile17:

Girrari
01-08-2004, 09:10
Golf 1 i 2 su OK auti, pogotovo jedinica. Sve iza toga... Bože sačuvaj.<br><hr><font color="red">Capo di cotlovina * * * * * * * * *</font>

maxmax
01-08-2004, 09:56
HONDAA ti si moj čovijek! ;) :smile07:

John D0e
01-08-2004, 11:36
Cezy with all due respect ne seri!
Sta bi ja sad trebao da parkiram sa strane dok ti prodjes samo zato sto ti imas novi auto a ja R4? Auto je tehnicki ispravan, u dobrom stanju, malo trosi i ja bi sad trebao da ga prodam pa da uzmem neko ×××××× za 500 eura :smile12: Svaki dan vidim bezbroj prekrsaja ljudi koji misle da ako imaju novi auto da imaju pravo da siluju ostale ucesnike u saobracaju! Za njih ne vrijede ni pune linije, ni saobracaj iz suprotnog smjera, ni pjesaci na cesti jer oni su povlasteni :smile09: A sve to jer ja se vozim u R4 i gledam svoja posla!

Cezy
01-08-2004, 11:58
Kao prvo ja nemam novi auto,jos malo pa ce biti Youngtimer,prema tome.... :)

Ako tebe R4 veseli vozi ga onda i dalje.Iako moras priznat da vecina tako starih pila NIJE u tehnicki ispravnom stanju,cak ni neki moderniji auti,sto ne samo da je zalosno nego moze imati i katastrofalne posljedice. I daj malo pogledaj kao se ti auti voze,ja ono nisam napisao zato da bih nekoga uvrijedio ili popljuvo te aute,koji su na kraju krajeva svoj posao super obavljali,nego zato kaj vidim sta se desava na cesti.Usporeno reagiraju,ili su sa dva kotaca na liniji ili skroz uz rub ceste,voze se 50-60 tam di je dozvoljeno 80 a moze se bez ikakvih problema vozit 100kmh.Da ne nabrajam sad kakve sam sve bi×××× imao prilike vidit.Apsolutno se slazem,ima kretena i u novim autima,ali ovih u starim ragama,se znatno vise bojim. :( :smile14:

Koshpa
01-08-2004, 11:59
Golf 1 i 2 su OK auti, pogotovo jedinica. Sve iza toga... Bože sačuvaj.

Potpisujem!

John D0e
01-08-2004, 14:22
Slazem se da veliki broj starijih auta nije u najboljem stanju ali to nije samo njihov epitet, pogledaj i ove novije pa ce ti biti jasno. Moj auto je u odlicnom stanju i nema razloga da se ne ponasam kao normalan ucesnik u saobracaju. Vozaca ima svakakvih i to ne zavisi od auta koji voze to je do njih.

zlatni
01-08-2004, 21:20
Na povlasticu si mogao i nešto bolje kupiti kad si je već imao.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">2FAST4U</font>

OS FIAT>>>
01-08-2004, 21:21
Mislim da bi policijski automobili trebali sluziti kao primjer tehnicke ispravnosti, a to kod nas nije bas uvijek slucaj.Vec sam nekoliko puta vidio policijski izraubani drlog od Golf 4-ke da mu ne radi jedno od svijetala, cesce ono iza.To kazem jer oni nas provjeravaju u tim stvarima, a sami nisu primjer u tome.Vidio sam par Golf 4-ki kojima su skinuli original felge i stavili manje cola jer su im valjda te gume jeftinije od onih originalnih u 16 cola.To me jako obradovalo jer vidim da paze kako trose novac nas poreznih obveznika, ali auti im tako izgledaju nakaradno. :)) <br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

OS FIAT>>>
01-08-2004, 21:24
Kupio sam zlatiša ono sto mi je u tom trenutku trebalo.Nisam od onih koji kupe auto od 5 metara i onda se sam vozim u njemu.Sve u svoje vrijeme. ;)

zlatni
01-08-2004, 21:25
Trebao si gledati koliko se novca malo troši na policiju pa moraju i oni štedjeti.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">2FAST4U</font>

OS FIAT>>>
01-08-2004, 21:33
Mislim da se na policiji ne treba stedjeti.Ima drugih mjesta gdje drzava treba i moze stedjeti.

nickzy
01-08-2004, 23:38
vozim bas golfa dizela i jest da je spor i jest da je traktor ali za po gradu ako ti ne treba auto za furku sasvim dobra investicija...

dizajn za auto dizajnirano prije dobrih 20 godina sasvim ok

nisu mi jasni ljudi koji prigovaraju zbog cijene koju golf drzi...ocigledno da ima neki razlog zbog čega je tomu tako jerbo tržište je princip ponude i potražnje i ono samo diktira cijene...

77
02-08-2004, 09:28
Golfa 2 treba iskorjenit i zakonom zabranit isto kao i mulce u bemburama od 200 eura...nema veze glavno da je bmw...a i te današnje jadne curice...otišlo sve u ×××××, neki tatin sinčić je oduševi sa kockicom trulih podova i zatamljenih stakala...a još kad colonija svira,e tad sve pada u afane...

R-18
02-08-2004, 23:29
KAD IJEDNA ALFA DIESEL PRIJEĐE 400000 KM BEZ GENERALKE, ONDA SE JAVITE I KENJAJTE PO GOLFU KOLKO VAS JE VOLJA.!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile24:

NIJEDNA ALFA DIESEL PROIZVEDENA DO 1990 G, NIJE MOGLA PROĆI 150000 BEZ GENERALKE, TO JEDNOSTAVNO NIJE POSTOJALO.

TOLIKO O KVALITETI STARIH ALFI DIESEL.

<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

HONDAA
03-08-2004, 01:25
Slazem se 100%,kad kazemo stari dobri GOLF, misli se prvenstveno na dizel najprodavaniji Europski automobil godinama - toliki lojalni kupci nisu mogli pogrijesiti.

rafo
03-08-2004, 06:31
Jedno pitanje ??
može li se sipat lož ulje u golfa 2 GTD i TD, hoće im biti kaj?

Stjepan H.
03-08-2004, 12:41
Nije to smetalo na cesti.Vjerojatno je dobar kad se nalazi na cesti.
Istina je da drži cijena kao rabljeni ali nitko nas ne tjera da ga kupimo.
Izbor vozila je sve širi i teško će se golf2 prodavati.
Ja ga nisam prije htio,a danas pogotovo ne bezobzira što je diesel.