PDA

Pogledaj cijelu verziju : korupcija 2.dio



pack0575_
29-07-2004, 11:31
Neznam da li se netko jos ovdje sjeca kada sam prije 3 tjedna napisao kako me policajac trazio da mu dam 100 kuna bez racuna kako nebi napisao kaznu od 150. Taj isti je joj nekoliko dana prije izvrijedjao moju staru da je slijepa jer nosi naocale.Tek sam danas sazno kako se zove kada mi je dosao odgovor na moju prituzbu iz unurarnje kontrole. Saslusali su mene i njega i napisali da nisu nasli nikakva druga saznanja te da je on postupio profesionalno i korektno. Pa naravno da nece naci nikakva druga saznanja kad su ispitali njega a on nije sadist pa da svjedoci protiv sebe.
Ja sam sada shvatio da mogu po tome ubiti bilo koga tko mi se ne svidja, doci ce policija, ja cu reci da ga nisam ubio a on nece moci reci nista jer je mrtav. Policija nece naci vise nikakva druga saznanja i ja cu opet moci napraviti isto nebrojeni broj puta.
I, sta da sad mislim o nasoj policiji?
Imam dvije mogucnosti.
Prva je, da mislim kako je sve korumpirano i svi se svakog boje pa rade u grupama za sebe. Buduci da nisam pobornik opce zavjere radje cu se prikloniti drugoj teoriji.
Svi su Hrvatski policajci glupi, glupe ih mama rodila i rekla; "sine, glup si! Idi za policajca, medju svoje!".Imat ces smjesnu kapicu i dobru placicu.

drugmirko
29-07-2004, 19:03
:)) :)) kapicu..., sućut zbog neugodne prigode i mala ispravka. dotićni organ JE sadist, jer ste to ti i majka imali priliku iskusit a NIJE mazohist, da to isto radi sebi.

ja osobno mislim, da su naziv ORGANI javnog reda i mira dobili zato, jer je pozamašan broj njih glupih ko kur**. :)) <br><hr>

Wheeler
29-07-2004, 22:13
:)) :)) :smile06: :smile06:
Legendo!

_pack0575
31-07-2004, 11:03
Pa da, vjerojatno po tome organu su i dobili. :))