PDA

Pogledaj cijelu verziju : što da radim???



klinac
22-07-2004, 12:25
U ponedeljak sam imal saobraćajku u kojoj nisam ja kriv, policija je izašla van, napisala zapisnik i sve to... E sad imam problem s tipom koji me je lupil, neda mi broj police i svoje podatke a ja imam samo njegovo ime i prezime i broj telefona. Sad me zanima kaj da napravim, da odem na policiju da mi oni daju podatke ili kaj da radim?<br><hr>

frrk
22-07-2004, 12:31
Najprije si u jednom postu imao saobracajku, pa si se u drugom sam razbio, sad te opet netko napenalio u trećem postu...???? Šta je istina u svemu tome? :smile18:

mlinac
22-07-2004, 14:56
Tražiš kramp kod pekara! Valjda prvo ideš na osiguranje pa će te oni uputiti dalje. U policiji uvijek imaš pravo uvida u zapisnik ili njegovu kopiju.

cleaner
23-07-2004, 11:14
ti više nemaš kaj dogovarat s tim tipom. podigni policijski zapisnik,odnesi ga na osiguranje(njegovo)ako znaš kod koga je osiguran,ako ne odnesi na svoje i predaj taj zapisnik i popuni formulare kako se to dogodilo i oni će podnjet zahtjev za isplatu štete osiguranju tog tipa. ako je kriv zakonski mora dati svoju policu.i nema tu nikakvog navlačenja!