PDA

Pogledaj cijelu verziju : Probijen Touareq



Fresh
19-07-2004, 07:46
Je li tko snimio vijest od petka.

Ženska je sa Touareq-om izletila sa ceste i probila cjevastu odbojnu ogradu. Žalosno je to da je ograda probila auto, tj. pod auta i između papučica ušla u putnički prostor i ubila vozaćicu.

Naravno našao se i biser od novinara koji je napisao da je vozilo bilo ''Golf Touareq''

Ako ste ovo već negdje komentirali, sorry, ja preko vikenda nemam pristup internetu.<br><hr>

Koko
19-07-2004, 09:03
A to je stvarno bed luck, štanga prošla kroz čitav prednji dio i drito u nju... Strašno, pretpostavljam da je samo par centimetara gore ili dolje, cijev bi se negdje zabila, spigala...

I Fresh nije novinar, već novinarka, a poznato je da mladi, neiskusni i najgori rade u Crnoj kronici...

A L F
19-07-2004, 09:56
E to ti je kad nesto hoce i mora d ase desi :( Steta :(
Nebih omalovazao Tourega kao nesiguran auto zbog ovog slucaja, to bi se desilo bilo kom drugom autu, ipak je to ograda, auto naide velikom brzinom i normalno je da se svasta dogada, a ograda je vjerovatno pogodila slabiji dio poda.

Dr. Strangelove
19-07-2004, 10:57
Ja sam jučer isto to pročital, i fakat sam se zbediro...kad sam vidio sliku, gdje joj je ta štanga ušla, nekaj me štrecnulo u trbuhu... jadna žena, totalni horor...