PDA

Pogledaj cijelu verziju : ACTIVA V6



DeLuxe
16-07-2004, 15:55
dragi Activa ima sam priliku i vozio sam activu v6 3.0 "99, od nekog lika šta nabavlja robu šibenskom TLM-u, savršeno auto on ide sa njom svako malo u Dansku, drži cestu boli glava, ja mislim da nema šanse da se to auto izvrne na krov, troši ti oko 15tak kuna manje na 100 km od XM-a V6 to znači oko litru dvi manje šta je za mene sasvim pristojno s obzirom u čemu se voziš. I najimpresivnije od svega, naginjanje u okuci MINIMALNO, jedina mana šta baš i nema mista oko motora za eventualne sitnije popravke kad dođe to vrime.. pozdrav

TAMO DI JE MORE

sm
16-08-2004, 14:24
Je li netko zna gdje ima ovakva Activa u dobrom stanju da se prodaje ili barem jel netko viđa neku parkiranu pa da krenem u potragu za vl.

DeLux
16-08-2004, 16:33
Ma za×××× to SM, niko ti neće odgovorit, ja san na krivo misto postavija temu za nekog tu.... bolje ajde na one 2-3 teme baš o Citroenima e

activa
09-09-2004, 16:10
... zennon u Sisku ima jednu activu v6 , ali koliko znam , nema nameru da je prodaje ..!!??
... sjajan auto , za relativno malo novca .....brz , startan , udoban , lezanje bez premca .... sve u svemu odlicna kupovina !!??
...jedino sto je tesko naci dobar komad ..... ali ko trazi , taj i nadje ..!!?? :))

zeNNoN
06-10-2004, 18:56
A sta da ti kazem... moja je sredjena u savrsenom stanju i 2000 godina.. upravo sada jos mijenjaju neki potrosni materijal na ovjesu.. ako netko ponudi dobru cijenu..... :)) :smile06: :smile07:

Zeleni zub
06-10-2004, 20:16
Zennone danas sam bio u Sisku na sastanku a sinoć u Starom gradu na srnetini! Zbilja bi prodao activu? Cijena?

zeNNoN
09-10-2004, 11:18
Oooo, srneci je najbolji u starom gradu... tamo je puno srna platilo danak.. :))

Pa cuj, imam dosta auta trenuto tako da activu bas i ne vozim u zadnje vrijeme sto je lose za nju... pa sada dama samo stoji dolje u hali medju ostalima i ceka da joj se smilujem i provozam.. :(

Activa mi dolazi next week a i senior ce biti u firmi pa se mozemo nesto dogovoriti.. ;)