PDA

Pogledaj cijelu verziju : BMW 320td - prijevara



RS
11-07-2004, 17:49
Bez obzira na vrstu usporedbe i vrstu
vozila ili cijenu, na znanje hrvatskim
pušaćima kod kupovine novih kanti. Surfanjem sam naišao na njemački site:
www.motorvision.sport1.de/ gdje sam našao cijenu za dotični bmw 320td - 24.250 eura, to je cijena u siromašnoj
Njemačkoj. Kod nas u bogatoj Hrvatskoj
na službenom site-u, www.bmw.hr/fs/ automobili istaknuta je cijena za isti
auto (150ks, 3v...): 27.328 eura. Treba
li spominjati da je to službeni site u
Hrvatskoj dičnog uvoznika koji nas u suradnji sa vladom lijepe naše bezočno
dere i pljačka, malo on, malo država.
Obzirom da se ipak radi o velikim novcima vjerujem da bi bilo interesantno
vidjeti šta je sa ostalim vozilima. Naime uvijek sam mislio da se obzirom na standard formira i cijena robe, tako
je vjerovatno svugdje osim kod nas. Hvala i državi i dilerima koji nas ovako
počašćenim blagodatima gdje živimo deru
k'o prasce. Bok svima. :smile18:

Bad Boy Bleu
11-07-2004, 19:43
RS , otkrio si toplu vodu :smile06:

Svicar
15-07-2004, 22:15
Gospon,ali 320td nepsotoji.Drugo,otidji u Njemačku pa si dovezi i kostaćete ispod 20,000 eura ili u Blegiju još manje,naravno to je export cijena.

jadranko
18-07-2004, 21:35
u ostalom nije 320 td nego samo 320 d ;)

Fu Fu
18-07-2004, 21:47
××××te kak ste vas dva pametni ko dva genetski modificirana proljeva.

320d ima turbo , ali ne piše td.

fabi
27-08-2004, 08:12
Prvo na stranicama tog tipa obično se radi o autima koji su reimport što znači da su rađeni za strana tržišta recimo američko i tada jesu jeftinija u startu, ali na njih nije moguće dobiti homologaciju za evropsko tržište!! Tada se naravno mulja na najrazličitije moguće načine da se problem riješi. Inače pokušaj uvesti novi ili polovni auto bez EUR1 certifikata pa ćeš vidjet problema!!
Osobno sam ih iskusio i na kraju morao nazad u njemačku po njega jer inače bi carina bila basnoslovna. Dakle dobro treba pripaziti na aute s takvih stranica jer se uvijek radi o nekoj muljaži! Što se tiče našeg BMW dilera, osnovna cijena je ok, na razini one u njemačkoj, čak i rezervni dijelovi nisu preskupi, za ne povjerovat, ali nekoliko puta sam se ugodno iznenadio!!