PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZA ACTIVU



drugmirko
06-07-2004, 15:24
ej oko one tranzitne vize... ne mogu ti reć ništa konkretno, jer neznam reć graničnoj policiji kakvu vrstu šengenske vize imaš za italiju. imaju valjda nekakve oznake A, B, C... il nešto. daj pogledaj koja je, da mogu konkretno pitat, jer je to važno i različito za svaku državu iz koje je osoba što ulazi.<br><hr>

activa
06-07-2004, 16:46
...prijatelju zahvaljujem na trudu !! :)

..ja jos nisam dobio Italijansku vizu , zakazano mi je tek za 19 .8 .04 ., tako da nemam pojma koju cu vizu dobiti !!?? :(

drugmirko
06-07-2004, 16:51
nema veze, iskopat ćemo temu iz dubina forumskih i onda napisat. a ja ću ipak nazvat na graničnu policiju i pitat kakve su opcije. :))

drugmirko
06-07-2004, 17:03
evo, plavi su mi momci iz rodne mi pripizdine rekli: ako ti talijani daju šengenski vizum oznake C nema nikakakvih problema, jer je to vizum za cjelu evropu pa onda naši ne kompliciraju. za bilo koju drugu oznaku nažalost moraš imat tranzitni vizum za sloveniju. i moraš ga zatražit na ambasadi u BG, jer odkako smo ušli u tu evropu, naša policija nesmije ih više izdavat na granici. prije je to bilo moguče dobit grani bez nekih problema a još pogotovo ak si imao šengen bilokoji. sad birokracija rules.
dakle, ili taljane zamoliš za C, a ak ti ga nedaju onda avionom drito u italiju ili šengen+tranzitan za janeziju :(

activa
06-07-2004, 23:38
..avion ne dolazi u obzir , mora se ici autom !! ;) ....OK , trazicu C vizu !!!
...hvala !!!! :)