PDA

Pogledaj cijelu verziju : SEAT CORDOBA - DA ILI NE?



Vanja
06-07-2004, 09:59
Pomozite jednoj ženi kupiti novi auto!!!! Imam opel corsu - pitanje je - da li mjenjati i kupiti seata ili kupiti novu corsu??

Calibra fan
06-07-2004, 19:36
Corsica ti je sasvim ok autić, ovaj novi redizajn je pun pogodak i mislim da nemožeš pogriješiti. Cordoba ti je skuplji i veći auto koji nije u klasi s corsom, pa pomalo čudi tvoja dvojba, ali ja sam za corsu!

Sven
06-07-2004, 21:02
Kupi si C3! Baš je zgodan!!

Mario Haas
07-07-2004, 22:27
seat cordoba? pa to opče nije auto za ženu

Pak
07-07-2004, 23:46
Auto je auto . Sjedi ,stisni gas ,mjenjaj brzine,koči.Gdje ti tu vidiš muške, a gdje ženske (mislim aute)?

gost101
08-07-2004, 01:32
ja bih prije kupio corsu

kizo
11-07-2004, 10:41
ne cordobu vozio sam ju i ako nemaš 2 metra kak buš se parkirala u rikverc ja imam 190 pa sam imo problema, ×××ך i bunker stvarno je velik, ali nemreš televizor stavit :smile09: <br><hr>

cordoba
23-07-2004, 12:25
ko kaže da cordoba nije auto za žene? cordoba je preslatki auto za žene, a i vrlo praktičan. prtljažnik je veći nego u mnogim automobilima viših klasa, završna obrada je vrlo dobra a i cijena je prihvatljiva za naše uvjete. vozila sam i sdi i tdi motore i moram priznati da oduševljuju. naime, nemojte očekivati čuda od performansi sa sdi motorom, ali potrošnja je sjajna, a tdi motor nudi i performanse i štedljivu potrošnju.Corsa? ni slučajno! problemi s novim corsama već nakon 15000km! cijena brzo pada i tko će ju kasnije kupiti? Moja preporuka: cordoba 1.9tdi!

cdti
23-07-2004, 21:20
pa prije ce kupiti corsu,nego cordobu.

S16
24-07-2004, 20:24
Vanja, uzmi ti Corsicu.

gost...
24-07-2004, 21:50
za cordobu, kao prvo prtljažnik je veliki ali neiskoristiv zbog malih gepek vrata... a prilikom kasnije prodaje vjeruj mi prije ćeš prodat corsu, a i manje gubi na cijeni

DeNo
27-07-2004, 07:51
Svakako Corsa!!! Noviji diesel i benz motori, puno opreme i jeftiniji autič. A i cijenu bolje drži. A ona ×××××× koja kaže da se kvari nakon 15000km nije nikad ni sjela u corsu! Mislim da sve kazu i prodajne cifre. LP

corsa smeće
27-07-2004, 13:07
corsa je najobičnije smeće, prodaje se dobro samo zato jer raja nema para za nis bolje, a ne zato sto je to super auto. kvari se i sav je jadan nekakav unutra, škripi, a cura koja kaze da rikava nakon 15000km je u pravu. kad bi ljudi imali imali više para nitko se nebi dvoumio između npr. seata i opela jer je seat po mnogocemu bolji auto. dajte ljudi molim vas pazite kaj pricate. jos cete mi rec da je astra bolja od golfa? prodajni rezultati astre su varljivi jer ispada po novinama da se astra prodaje bolje od golfa, a u stvari se novi golf prodaje puno bolje od nove astre jer vise od pola prodaje astre cini stari model koji se proizvodi u ukrajini i prodaje nama debilima koji nemamo para za nis pametnije. Vanja moj savjet je definitivno seat!

cOrDoBa
27-07-2004, 14:38
citiram kolegu sa ovog foruma koji vozi opel corsu (tema se nalazi na \"auto servisi\") iz 2003.g. \"Prije otprilike dva mjeseca zamjenio sam letvu volana. Do tada volan je povremeno imao lufta i stvar je djelovala poprilično zabrinjavajuće. Nakon zamjene stvar se nije bitno promijenila. Lufta doduše nema, ali su vibracije na volanu prejake. Amortizeri su ok.

Druga stvar: Na mjenjaču se osjete vibracije (više kao struganje). Inače je precizan i brzine se mijenjaju vrlo lako. Vibracije se također osjete na papučici spojke. U nižim stupnjevima prijenosa i pri nižim brzinama sve se manifestira kao vrlo \"strugava\" vožnja.

pa neka mi sad netko normalan kaže da cura treba kupiti corsu a ne cordobu! ljudi nemojte biti smijesni!

SM
27-07-2004, 21:49
:))
Seat je izvaredan omjer cijene i kvalitete. Ako kupiš bilo koji SEAT model ne možeš pogrješiti.Ja sam imao CORDOBU a sada vozim TOLEDA. Super sam zadovoljan. Pozdrav.

gost...
28-07-2004, 01:53
ispravak netočnog navoda astra classicII PROIZVODI SE U POLJSKOJ za naša tržišta a ne u ukrajni. istina je da se astra3 neprodaje bajno je jer nestignu zadovoljiti tržište a rokovi isporuke su duži pa to mnoge odbija...
astra kad je predstavljena i kad su bile poznate cijene a proizvodnja još i nije krenula opel je primio oko 30000 narudžba. istina je da su corse imale probleme s letvom volana

hm
28-07-2004, 14:11
bilo bi ok kad bi se sad javila vanja i rekla kaj će kupit ili kaj je kupila? kaj ne?

VANJA
18-08-2004, 09:00
VELIKA HVALA SVIMA KOJI SU MI POMOGLI U KONAČNOJ ODLUCI. OBAVJEŠTAVAM SVE KOJE ZANIMA - KUPILA SAM SEAT CORDOBU, PRIJE SAM IMALA CORSU - RAZLIKE SU NEUPOREDIVE - U KORIST SEATA. MISLIM DA SAM ISPRAVNO ODLUČILA.
JOŠ JEDNOM, HVALA SVIMA.