PDA

Pogledaj cijelu verziju : magic tv-pvr problem



Jure
05-07-2004, 21:21
kupio karticu sve lijepo instalirao ali ne mogu/ ne znam pronać sve kanale šta inače vidim na tv-u
help
prokletstvo

Grga
05-07-2004, 22:13
pogledaj na kojim su ti frekvencijama i na kojem polju signali ako imas noviju tv to ti nebi trebao bit problem ili samo saznaj na kojem su ti pojasu signali pa trazi rucno
neznam za tvoju kartusu ali trebao bi bit i automatski pretrazivac u paketu sa driverima i programima<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Jure
05-07-2004, 22:58
ima auto-detect, ali ne skine mi sve kanale i ne dozvoljava mi da mijenjam frekvenciju, a neke ti frekvencije uopće ne nudi
jel ko zna kako se to sve namjesti?

Grga
13-07-2004, 08:59
a j...ga kakvu si to trecerazrednu karticu kupio :( pokusaj proc kroz luzer-manual mozda tamo nesto nades (iako sumljam) pokusaj (ako mozes) namjestiti rucno pojas na kojem su ti programi na tv-u i onda ukljuciti auto-pretrezavic frekvencija ponovi postupak za svaki pojas pa na kraju izbaci duple programe koji se slabije vide jer ce ti se neki programi pojaviti na vise mjesta <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

Pole
23-09-2004, 14:41
Koju si zemlju odabrao preko koje da trazi kanale? Ne znam kako je na tvojoj kartici ali na mom Leadteku izaberem Njemacku i na automatskom trazenju programa nadje sve sto imam i na tvu...

Der Sturmer
14-11-2004, 17:33
Imao sam i ja isti problem,updejtaj softver.A mozda si i odabro kao ulaz signala antenu a imas kablovsku...bitno je kod adetecta!!