PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koreance (Hyundai) kupiti ili ne ?



HYUNDAI FUN
29-06-2004, 13:49
Ne želim se upuštati u neke velike polemike ali moram naglasiti Gosp.pod nadimkom R-18 Junior Member (vezano uz temu "Odabrao Getz a ne Fabiu" da baš nije u pravu kad kaže da su Fabia a POGOTOVO HYUNDAI GETZ za "onu stvar".Gosp.Junioru,ako si malo surfao internetom po stranicama vezanih uz auto-industriju,mogao si vidjeti da je Hyundai Getz od nekoliko svjetski automobilskih stručnjaka(tu ubrajam i naše Hrvatske)dobio na test vožnjama jako dobre ocjene.Usudio bi se reći,čak i bolje od nekih puno razvikanijih Evropskih marki kojima više ni ime baš ne jamči kvalitetu.Kod nas je puno ljudi skeptično prema autima korejskih proizvođača ali njihova današnja kvaliteta je neusporedivo bolja nego prijašnjih godina.To je moje mišljenje,možda nisam u pravu.Zato bi molio sve one koji su u zadnjih 2-3 godine kupili bilo koje vozilo korejskog proizvođača da potvrde ili demantiraju ovo moje mišljenje.Inače ja sam se također odlučio na kupnju Hyundai Getza a ako zbog ničeg drugog onda zbog 3-godišnjeg jamstva i relativno povoljne cijene za dobivene dosta opreme.Bok svima! :) :) :))

FpuntoHGT
29-06-2004, 23:30
Frend mi ima najjaceg getza malo manje od godinu dana, autic super ide i nikakvih problema nije imao, a prvi susjed ima fabiu tdi s vec uzasno puno km i isto nikakvih problema do sad! Ta dva auta nisu uopce losa i onaj koji ×××× po njima ocito prica na pamet bez bilo kakvog iskustva s njima...

HONDAA
01-07-2004, 02:40
Ne mnogo bolji od yugo-zastave, prve 3-4 godine moze posluziti a onda malo cesci obilazak mehanicara. Mislim da je bolje odluciti se na polovnjaka (japanca) 2-3 god starog nego novog hyundaia.

Pak
01-07-2004, 11:09
Ma daj HONDAA ne pričaj gluposti.Kakav yugo, koja zastava.Jesi li ti to ikad vozio?

alien5
01-07-2004, 12:26
Sumnjan da je inače takvo nešto ne bi izvalija...
Za odnos cijene i dobivenog (3 godine garancije kod Hyundaija a 2 kod Škode + ostale stvari) to je super povoljno. Sve ostalo su pubertetske ×××××rije za malu dicu! :smile23: :smile18: