PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najjači kompjuteri

komp
28-06-2004, 17:00
Koliko su vaM JAKI KOMPjuteri ima ko jači od mojeg. :smile06:

piu
28-06-2004, 18:44
ma moj laptop je najbolji, pa gericom je the best ha h a

WUKY
11-09-2010, 10:45
hahhh tvoj komp je nula los vic naspram moga ja posjedujem svoj kompu industriji kosta samo pola milijuna kuna to je bas moj, frik sam za kompijutere pa sam si priustio ovaj ima samo 50 gb rama i samo 4 gb graficka i samo 50 tb externi hard nije sala nepostoji na svijetu igra ili bilo sta drugo da ne rastvara s glatkocom

Upišite nadimak
11-09-2010, 18:10
hahhh tvoj komp je nula los vic naspram moga ja posjedujem svoj kompu industriji kosta samo pola milijuna kuna to je bas moj, frik sam za kompijutere pa sam si priustio ovaj ima samo 50 gb rama i samo 4 gb graficka i samo 50 tb externi hard nije sala nepostoji na svijetu igra ili bilo sta drugo da ne rastvara s glatkocom

aj nam onda postavi slike di se vidi ta konfiguracija bas..i od harda i grafe i rama..

eraser
21-09-2010, 14:28
.. i ja bi to htio vidjeti .. IMA? SLIKE?

linux freak
24-09-2010, 15:10
Hehehe, ne vjerujem baš u ove priče...
Može slika kompa?

Milko Sakic
06-02-2011, 19:35

ŠTA SE DESILO KAD SI SE PROBUDIO????
Ja mislim veliko razoćarenje pa ja sam sanjao!!!!!!!!!!!!!!!

Roko
13-04-2013, 14:22
...najjači:

http://www.youtube.com/watch?v=4Hv-nWqtD_U