PDA

Pogledaj cijelu verziju : Odabrao Getz a ne Fabiu



FABIGETZ
23-06-2004, 11:25
Evo mene sa početka teme HYUNDAI GETZ ili ŠKODA FABIA (FABIGETZ).Baš prekjučer sam uplatio Hyundai Getz 1,3 Active (u zadnji čas prije većih trošarina).Kažu u HYUNDAI salonu da su u zadnja dva tjedna imali ludnicu sa uplatama (evo malo reklame za Hyundai)vjerovatno zbog većih trošarina je i slično u drugim salonima (pa treba se malo napuniti državna kasa!?).Air,Pak,Kan i svi ostali koji ste se malo rapravljali u vezi ove teme HVALA VAM što ste mi i taj način (uz sugestije nekih drugih) malo pomogli pri donošenju odluke (Getz a ne Fabia).Koliko smo svi bili u pravu javit ću vam za godinu dana. :) :) :)THANKS svima i lijep pozdrav !!!!

Dom unlog.
23-06-2004, 12:10
Pa i po meni si donio dobru odluku , jer je Getz puno bolji auto od Fabie.I kvalitetniji i ljepši.Sretno!

kan
23-06-2004, 16:15
Sretno s autom.Nije po mom izboru,ali nema veze,o zelim ti sve najbolje i javi iskustva.

Pak
23-06-2004, 22:25
Sretno s autom.Napravio si dobar izbor.Javi dojmove.

HONDAA
23-06-2004, 23:48
U svakom slucaju, cestitke i puno srece.

Air
24-06-2004, 09:18
Već sam mislio da si kupio Corsu ili Clia, koje svi pljuju ali i kupuju.
Pridružujem se čestitkama, i nadam se da će te dobro služiti, inače ću se smatrati suodgovornim. Moj Getz je još uvijek OK, iako sam grozan vozač (da putno računalo može govoriti, poslalo bi me u tri...)

R-18
24-06-2004, 22:51
Pa za oba nemožeš fulat.
Oba dva su za k...c !! :smile16:

Za tu lovu mogel si kupiti 2-3 godine stari auto , ali tri klase iznad tvog Getza.

Želim ti puno sreće s koreancom, uz napomenu da nedao ti bog da moraš kupovati djelove limarije.
Za TICO, ti hauba (koja je veličine dva pednja) košta 550 Eura.
A za Getz sigurno više.
Pa ti uživaj. :smile22: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">R-18</font>

DrIver
25-06-2004, 09:25
Za tu lovu mogel si kupiti 2-3 godine stari auto , ali tri klase iznad tvog Getza.


A sta ce mu tolki auto? Coveku mozda upravo takva klasa odgovara, sta da radi sa 4.7m lima i motorom od bar 2 litra? Da se naplaca poreza i goriva? I da veci auto polupa po parkinzima. I tek onda plati skuplju limariju.

Fergazer od fiće
26-08-2004, 14:54
Bravo, i ja mislim da je to dobar potez... getz lijepo izgleda i kazu da je izvrstan ;)