PDA

Pogledaj cijelu verziju : mafijaski bos-Srbin-pobjegao iz svedskogzatvora

Srbojevic
21-06-2004, 19:09
Pobjegao u? da mafijasku drzavu - Srbiju - pobjegao kuci...
Gdje ce ga stititi...

Vise o imenu i detaljima drugi put...

Svedske..
21-06-2004, 20:37
...vlastoi kazu da je pobjego u maticu Srbiju i da ga tamo rezim stiti!

Dajte nako ko zna...neka kaze kako se zove...on je bio u mafiji zajedno sa Arkanom - a ja mu zaboravio ime... Svedi ne objavljuju ime... kako se zove taj mafijas??

E svaka mu cast
22-06-2004, 00:23
××××te, ja sam ponosan na njega.

Svedi ma ostaje da snime film nesto kao "Beg iz Alkatraza", a GLAVNI JUNAK ZNA SE - SRBIN. :) :) :)

Da te potsetim, za beg iz zatvora trebaju muda, snaga i pamet. Srbi su to oduvek imali.

Takodje sam
22-06-2004, 02:27
procitao kako je Srbin sa jednom Engleskinjom izveo pljacku (nakita) stoleca u Tokiju!

Onda opet ona pljacka u onome kazinu u Engleskoj.

Za sve ovo je potrebna izuzetna hrabrost i inteligencija, narocito prilikom pljacke kazina gde je matematika radila.
Srbi su to oduvek posedovali.

Srpski ponos:
22-06-2004, 08:35
procitao kako je Srbin sa jednom Engleskinjom izveo pljacku (nakita) stoleca u Tokiju!

Onda opet ona pljacka u onome kazinu u Engleskoj.

Za sve ovo je potrebna izuzetna hrabrost i inteligencija, narocito prilikom pljacke kazina gde je matematika radila.
Srbi su to oduvek posedovali.

Nesrbin: s čim se ponosite ne humane srbešine !. Platite Hrvatima oštetu, i budite u beogradskom pašaluku,što i jest jedino za vas da posedujete.

mi znamo na...
22-06-2004, 09:34
..sta ste se vi uvek ponosili...mi smo to nazalost na grbaci podnasali - ali dosao je tome kraj...hvala bogu...vama je kraj u PASALUKU, onda je "GAME OVER"..

Sta se tice tog Srbina-mafijasa, on je bio na "slobodnom izlasku" - Svedi naime pustaju zatvorenike po dan dva - svakih nekoliko tjedana - da ne izgube kontakt sa normalnim svijetom...Srbin kao Srbin, iskoristio situaciju i pobjego u maticu - a matica mafijaska kao i on - pa ga stiti...
Kao i arkana, medjunarodnog pljackasa, koljaca - itd...

Srbija kao Srbija - nista nova...

Samo sad konacno SAMOSTALNA, ali jos malo prevelika...

>>Za sve
22-06-2004, 12:58
ovo je potrebna izuzetna hrabrost i inteligencija, narocito prilikom pljacke kazina gde je matematika radila.
Srbi su to oduvek posedovali.<<

Mozete misliti, Srbin ojadijo kazino u Londonu tako sto je izmerio brzinu loptice pomocu mobilnog, i tacno je znao gde ce zavrsiti loptica.
Ojadio ih je na vrlo kulturan nacin, bez da se case polomila.

To moze samo nadinteligentan covek i Srbin.

Tip koji je pusten kuci na odmor, nije mogao imati pasos ili ti putovnicu, pa da se setka preko grane. Prema tome, bekstvo je izvela krupna zverka koji ima nadprosecne vrline za vase pojmove, a za srpske, pa ima takvih hrabrih, snaznih i inteligentnih momaka po Srbiji koliko hocete.

Ponavljam, za to treba hrabrost, snaga i inteligencija.

Oni
22-06-2004, 13:18
Svedjani nisu zaboravili sto im je srpski kralj pomogo kad su Svedjani trebali novcanu pomoc radi epidemije, a to je kralj dao na racun Hrvata i Slovenaca. Drugu,jos je ziv jedan ozenjen srpkinjom iz visokog ranga politickog zivota u Svetskoj. Tako vam srbi operiraju.

otto
26-06-2004, 07:36
Kakav je to narod koji se moze hvaliti svojim kriminalcima. mislio sam da ste pametniji ali vama je u glavama samo krade prevare i te zivjeti na tudi racun, takav ste vi narod.

Grga GN
26-06-2004, 13:10
Pusti Otto, ne odgovaraj mu na sve te njegove gluposti, ne spustaj se na njegov nivo jer odgovarajuci na njegove gluposti samo mu dajes prominenciju i ljudi te onda stavljaju u isti kos.
Takove ljude se ne mrzi i sa njima se ne svada, jer i oni to sto rade rade tek iz muke i zato jer nisa drugo , pametno, im ne preostaje. Ako bas "zelis da trpis" idi tamo u Svedskoj u taj zatvor gdje je taj MIAJLOVIC pa pokuas sa njime nesto diskutirati, na isto ti se hvata, iako se taj tamo pokusava vaditi da je lud, sada kada su ga uhvatili.
Bolje ti je Otto da se ne obazires na pljevu, nego pises onako lijepo iz srca sto ti je na srcu i time doprinasas ugledu one koji volis. Bok !

Grgo!
26-06-2004, 13:35
Ja nikako ne mogu nazvati nekoga kriminalcem zato sto je pokusao i uspeo pobeci iz zatvora. Ja bi ga nazvao jedino beguncem. A to sto je Srbin, pa to je zato sto Srbinu radi kliker, i sto ima srce. Sedamdeset i pet posto ostalih osudjenih na vise od 10 god zatvora to bi isto ucinili, ali nemaju hrabrosti.

Uostalom beze i ostali iz ztavora, kad im se pruzi prilika, sto da ne, a posto ste vi munjevito povukli paralelu izmedju doticneg begunca i Srbina, ja sam vam poverovao na nevidjeno da SAMO SRBI BEZE IZ ZATVORA, DA SAMO SRBI PLJACKAJU KASINA I BANKE, pa sam onda pokusao objasniti taj fenomen. HAHAHAHA

Ja bi rekao
26-06-2004, 14:44
kakve ima veze Starcevic sa izlozenim problemom u HR, ali kad ti kazes da ima, znaci li to da se slazes samnom da vam je sudstvo u sprezi sa politikom, i da iza svega stoji politika?
Ako je tako, drago mi je da se oko toga vise ne zamaramo.

Nisam znao da je Starcevic bio toliki vizionar ako se prisetimo da se za njegovog zivota Srbija borila za samostalnost u granicama koje vi od milja nazivate pashalukom.

I na kraju, iznenadjen sam da su Srbi u HR u njegovo doba i ranije pravili problema u toj vasoj autonomiji.
Moram priznati kad god dodjem uvek od vas cujem nesto novo i originalno. Od nekolicine vas saznao sam da nije bilo nikakvih problema do 1918., a onda kad vas u nekom drugom kontekstu uhvatim za rec, onda pokusavate da izmigoljite kao ti sada.

Da ti ja objasnim jednu stvar. Sva tvoja opravdanja i razlozi padaju u vodu, jer danas je danas, a sta je bilo pre 150 godina bilo je tada, i od tada do danas desila su se 2 svetska rata, bile su 3 Jugoslavije, izmenjali su se kraljevi i carevi.
Sta god da je bilo u proslosti, Srbima je svet dao do znanja i to vrlo grubo da ce se postovati volja svetskim mocnika a ne zelja Srba u kojoj drzavi i sa kim ce ziveti, ili bar koja ce prava imati.
Srbiji je cak na grub nacin oduzet deo njene teritorije (Kosovo), i to ne od nekakve okupacijone sile, vec od medjunarodne zajednice sto je jedinstven slucaj, koliko je meni poznato, u istoriji.
Dakle, Srbi su isterani sa Kosova, iz Krajine, iz zapadne Bosne gde su vekovima ziveli, medjunarodna zajednica je digla ruke od tih izbeglica, prepusteno je samo Srbiji da se brine o njima. Odredjene su granice novonastalih drzava, i tu je prici kraj.
Medjunarodna zajednica je prakticno unistila Srbiju, i onda mi nije jasno od kuda vas strah od Srba povratnika???

Reci ces, u Srbiji pobedjuju radikali. Ma moze bog otac da pobedjuje. U jeku globalizacije i upravljanja svetom iz jednog centra, potom ukljucivanja jugoistocnih zemalja u Evropu, prijem u Partnerstvo za mir, u NATO, sasvim je irelevantno ko pobedjuje u Srbiji bar sto se sigurnosti na Balkanu tice.

Izvinjavam se
26-06-2004, 14:51
ovaj odgovor je greskom objavljen u ovom topiku, a trebao je pod "Otto Hasburg:...."

otto
27-06-2004, 12:47
Grgo. GN.citam gore navedene postove i dosao sam do zakljucka da srbima koji to pisu su kriminalci prevaranti idoli.Izgleda da su im i idoli M. Milosevic njegov otac Arkrn te ostali srpski velikani sto su opljackali tu njihovu otadbinu . Pa se pitam kako jedan normalni covijek moze imati takove ljude kao primjer jedne nacije
. Dok Svetozara Dedijera osuduju kao nistariju kao i mnoge srbe koji su osudili agresiju na Hrvatsku.