PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZASTAVA EU NA TRGU BANA JELAČIĆA, PROSLAVA NASTAVLJENA KONCE

HR-Evroplanin
20-06-2004, 01:08
Dobivanje statusa kandidata za punopravno članstvo u Europskoj uniji Hrvatska je večeras proslavila svečanim koncertom na središnjem trgu glavnoga grada, gdje je prvi put, uz hrvatsku, podignuta i zastava te zajednice europskih država.

Zastavu EU je, nakon izvođenja europske himne, Beethovenove "Ode radosti", podigao na zagrebačkom Trgu bana Jelačića premijer Ivo Sanader, u čijoj je pratnji bila supruga. Uz jarbol do kojeg su zastavu donijela dvojica pripadnika počasne garde stajali su i predsjednik Republike i Sabora Stjepan Mesić i Vladimir Šeks sa suprugama te potpredsjednica Vlade Jadranka Kosor.

Uz više tisuća građana na proslavi, koja je počela izvođenjem hrvatske himne "Lijepa naša domovino", bili su svi članovi Vlade, saborski zastupnici, čelnici parlamentarnih stranaka, te brojni uglednici iz vjerskoga, javnoga i kulturnog života. Kako je i najavljeno na svečanosti nije bilo govora političara.

Europsku himnu izveli su, pod vodstvom maestra Vjekoslava Šuteja, Zagrebački filharmonijski orkestar i Pjevački zbor Vatroslava Lisinskog.

U zabavnom dijelu nastupili su Vanna i Prljavo kazalište, a sve je popraćeno posebnim laserskim šouom, zamjenom za vatromet.

Najavljujući proslavu u Vladi su ranije istaknuli kako troškove svečanosti neće snositi porezni obveznici, nego sponzori - ugledne tvrtke koje već posluju na tržištu EU-a.

Europsko vijeće odlučilo je u petak u Bruxellesu promaknuti Hrvatsku u službenog kandidata za članstvo u EU i zakazati otvaranje pristupnih pregovora početkom iduće godine.

hehehe
20-06-2004, 05:40
koja ste vi glupost od naroda da niste ni sami svijesni koju maskaradu pravite sami od sebe :smile06: :smile06: Toliko se gluopirati sto ste upisani kao kandidati a pitanje je kad cete i kako cete ziviti u toj eurupi.
Koliko im dosadjujete morali su vas makar formano upisati kao nekog nadidata a kad bi vi znali sta to znaci onda bi shvatili slavlje svoje gluposti.
I to ste dobili u isto vrijeme kad su u Srbiji izbori pa sve ima zasto tim pokazuju svoj cinizam i svoju nametljivost da u Srbiji narod nesmije birati vec njihovi tutori.
Tako i mozete postici od eorupe da vam nesto daruje nezasluzeno da bi se svetila srbiji jer znaju koliko ste srba pobili sam Jasenovac govori a da nespominjemo ostalo. :smile06:
Samo vi idite mi ne pripadamo u isti kos.daboga vas sutra odveli mi bi bili sretni sto se rijesismo zlikovaca napokon .Srbija JE sRBIJA I ZBOG TOGA DOBIJA NAIZMJENICNE KAZNE PORED UBIJANJA , PALJENJA I PROTJERIVANJA. :smile16: :smile17: :))

Grga GN
20-06-2004, 05:57
Fakat brale " hehehe " pokazujes sve simptome sizofrenicara i kekeljis se i cmizdris u isto vrijeme.
Znam da si zabrinut za nase blagostanje i da nas ovi evropljani nebi iskoristili kao i svi prije njih ali vjeruj mi na rijec, nemas cega da se plasis, vec cemo mi nekako progurati i to. Ti samo pati i ponavljaj svoje price o Jasenovcu i kriminalu bljeska i oluje i kako smo vas izrabljivali godinama. Rekli bi splicani: PARTILA FERATA CUKUNE......ipak zao mi te je kad te ovako vidim kako se i kroz suze i ponavljanja svojih prica jos uvijek kekeljis. Hajde popi jednu toplu sljivku
nov dan se budi ( barem u Zagrebu )

e pa Fredo...
20-06-2004, 10:03
..sad zivimo recimo 4 puta bolje od vas...

za 5 godina bit ce barem 8 puta...

Ne dajte se, nedajte casu svetinju: svetu srpsku zemlju nikome, nista ne prodajte strancima i

POD SVAKU CENU ZADRZITE SAMOSTALNOST!!

Kao sta ste i dosad radili...

hehehe
21-06-2004, 03:24
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: pa ti si grgo ozbiljno osunut , tebe je nekada davno grubo promaja opalila omela sve , samo osto pokoji patuljak u tikvi koji se bori sa opstanak :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: , nego kazi ti meni zasto se ti toliko boris da dokazes nepostojece a postojece da nekako sto dublje zatrpas.
Zar se toliko osjecas nisko i sramno. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: priznaj istinu pola ti se prasta , kazi ko covjek , jeste zaista je moj narod zelio oduvjek da unisti Srbe i sam Jasenovac je jedan najveci dokaz koji nas hrvate treba iz temelja da mijenja i da taj sram se ne prenosi sa koljeno na koljeno , kao sto je to Bljesak i Oluja potvrda srama unistenja Srba.

Tako se to Grgo treba boriti za pravdu , civilizaciju i moderizaciju. :smile06: :)) :))

sogor
21-06-2004, 18:10
ljudi moji, kada bi vas vodili na streljanje vi se zahvaljivali
--------------------------------
http://ludnica.mojblog.com

Fred...
21-06-2004, 18:59
...znas ono o optuznicama... kazes ima ih 400 - OK, neka bude..

JA ti GARANTIRAM!! da se NICEG netrebas bojati ako nisi -

bio u cetnicima,
pravio bilo koju vrestu ratnog zlocina
sikanirao, tjerao, i na bilo koji nacin ponizavao Hrvate na okupiranim podrucjima 1990-1995!

NIKO, ko nista nije od toga radio se netreba niceg bojati...

Ali stos je u tome da smo mi vama nasli recept...
mi znamo da je RIJETKO ko CIST!! uglavnom oni su u manjini...Fred...

Ali jos se uvjek isplati odgovarati za grjehe, kazne su blage, nego cekati?? sta?? vi ste ispucali SVU municiju koju ste imali... GOTOVO!!