PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatska istina je "Zabi do ramena =Misu do koljena"

dokaz
18-06-2004, 16:57
- kod njih je istina na dozivotnoj robiji....... :)) :)) :smile06:

Grga GN
18-06-2004, 17:44
ZALUD STRICE DUVAS DEVAS NE IZDUVAS CEGA NEMAS.....No..?!...blento!

Hajde cerekalo mentalno, jos se malo cereci i hihoci svojim dosjetkama primitivce jadni. Sto ti znas o istini?!

znam
18-06-2004, 18:43
- ja koga ce istina da bogodi ko amerova strela. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: duvas devas :smile06: :smile06: koji izrazi :smile06: :smile06: koje ×××××rije :smile06: :smile06: :smile06:

hehe
20-06-2004, 05:26
e ovvo je jajistinitija tema svih vremena.

bosanac..
20-06-2004, 05:46
:smile06:

Hrvatska istina Misu do koljena, zabi do ramena............. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: se kool

:smile06: da umres od smijeha :smile06:

Grga GN
20-06-2004, 06:01
Pa umri bolan, da se i mi malo osmjehnemo.

hehe
21-06-2004, 00:32
zar nisi jos crko od muke krgo :smile06: :smile06: :smile06:

ssssssssss
21-06-2004, 03:06
- misu do koljena , zabi do ramena jeli istina hrvatskoga sina. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16:

ma
21-06-2004, 04:34
to je ziva istina;
- ali oni ne odustaju i ostvaruju svoje ciljeve sa svojim lazima a Srbi neka i dalje cute i neiznose istinu dok je vrijeme.
Hvati i dan i noc neprestalno rade na tome da prodaju laz za istinu dok je jos uvjek njihovo vrijeme i dok nije prohijalo , a poslije kad istina ibije koga vise briga za nju .Tako se uce da bi bili domoljubi svoje zemlje , do cilja i preko leseva.
Kad je god istina aktuelna i u akciji , oni se tad zivi ne jave , tad se hvataju zemalja koje ce ih kriti pod drugim imenima i identitetom .
A kad je laz aktuelna oni su uvijek na nogama i rade danonocno da bi svoj gijeh mogli drugom podmetnuti i sebe smatrati andjelima .

jel,,
25-06-2004, 05:31
- misu do koljena , zabi do ramena,hahahaha

otto
25-06-2004, 18:36
Uglavnom da vi govorite istinu a to se i pokazalopa vas Europska zajednica pozvala da se cim prije prikljucite knjima jer nemogu bez vase inteligencije , znanja te vase istine. Vi lazete da sami sebi vijerujete.Kakve li jake nacije. ;) ;) ;) ;) ;)

hehe
27-06-2004, 22:48
ma ti ces nekom nesto da kazes majmune ustaski, vas su primili sto ste za Eurupu :smile06: jadna majko niste ni blizu demokratije, vidi vam se koliko ste za bilo kakvu Evropu napadati srpsku porodicu ni krivu ni duznu , radi vaseg poraza sa francuzima.Nikada vi necete biti ljudi nikada , jer ste zivotinjske cudi.
Da vam nije svaba vi Evrope nebi nikada vidili a kamoli se kanddirali , vec se njima zahvalite.

Prolazeci
16-08-2004, 19:40
Da li is cuo da su recimo maltretirali neku Slovensku ili Spanjolsku, ili Francusku obitelj???

Pitam se opet i opet i opet: Sta su to Srbi tako grozno bogu zgresili da ih svi tako sutiraju po svijetu? Kao loptu od krpe...

Mora da je bilo nesto strasno! zaista strasno. Jer ja u slucajnosti ne vjerujem.

>>Pitam se
17-08-2004, 00:23
opet i opet i opet: Sta su to Srbi tako grozno bogu zgresili da ih svi tako sutiraju po svijetu? Kao loptu od krpe... <<

Niko u svetu ne sutira Srbe.
E sad ako ti svetom nazivas tu svoju ksenofobicnu tvorevinu gde je paravda zabi do ramena, mishu do koljena, i gde se na velika zvona najavljuje otkrivanje spomenika fasistickom zlocincu Milu Budaku i koljacu Juri Franceticu, onda si u velikoj zabludi.

Evo, ja zivim u inostranstvu, i niko nesme da me maltretira jer ce se suociti sa zakonom pravne drzave, sto nije slucaj sa Hrvatskom.

Prolazeci
17-08-2004, 11:29
Po cemu zakljucujes da Hrvatska nije pravna? Kazes da zivis u inostranstvu.
Ja vidim Hrvatsku kao prilicno pravnu, ima jos poprilicno nedostataka, ali u sustini je pravna!

Uzivaj bre Srbo gde jesi da jesi i mani se corava posla. Samo stetis tom svom jadnom i uzasno napacenom narodu. Sta ti to treba?

Ne, samo sam
18-08-2004, 00:08
hteo da ti kazem da u belom svetu niko ziv ne sutira Srbe sem u Hrvatskoj.
Ja zivim u inostranstvu vec 14 godina, i veruj mi, ne secam se ni jednog incidenta, a ni izdaleka slicno onom incidentu sto se dogodio onom vlasniku kafica u Zadru, ili neke misteriozne smrti na groblju, ili davljenja sa kamecinom oko vrata...

A sto se
18-08-2004, 00:28
tice mog uzivanja u inostranstvu. Pa naravno da uzivam, i jedva cekam da me neko uvredi na nacionalnoj ili rasnoj osnovi, pa da dobijem otstetu da ti se zavrti u glavi. HAHAHAHAHA
Odmah bi kupio jos jedno auto.

prolazeci
18-08-2004, 08:33
Pa pokusaj izazvati nekog. samo pazi da nije naoruzan.

Inace, Zadar ste terorizirali 3 dobre i duge godine. Odsjekli vodu, struju i komunikacije.

Zadranin Gotovina vas je sredio. Heroj. Kakvi srpski kafici u ZD? Sve vise misterija se tamo dogadja. Samo ponestaje fantazije i materijala, pa nece dugo.

Za vas heroj
19-08-2004, 09:26
za ceo svet zlocinac, isto kao sto je Mladic za mnoge Srbe heroj za ceo svet zlocinac. Dok je god tako, i dok se god ratni zlocinci primaju kod Predsednika i ministara i dok se nagradjuju, nema leba tamo. O standardima modernog demokratskog drustva, ni govora!

Blago meni sto sam otisao odatle.

prolazeci
19-08-2004, 13:08
I bre samo ostani tamo gde jesi. Ali sta ti treba to da braci ti Srbima, koji ostase u domovini zagorcavas zivot?

Inace i Blaskic je bio nazvan zlocincem, a nikada nikog nije ubio, niti za vrijeme rata. Pustili ga. Sta treba Gotovini tako duga procedura da dokazuje da je nevin? On je branio i oslobodio domovinu. Problem je zapada da traze paralelu - reciprocitet. Problem je kako to uvjerljivo pokazati? Dokazati? Shvatili su da Hrvatska po svim pravilima ima pravo na drzavu i neovisnost, ali su htjeli i dalje Jugu. Racunali su da ce se amputirana Hrvatska vratiti u Jugu, jer nisu mogli niti zamisliti da bi mogla sama osloboditi okupirana podrucja od tih nepobjedivih i nadasve hrabrih Srba.

Nikako ne mogu prezaliti Jugu, a Hrvatska ju je srusila definitivno, oslobodivsi sebe. Placala je njihovo nezadovoljstvo do otprilike ove godine. Izgleda da su se sad konacno pomirili sa situacijom. Eto i to je Hrvatska morala istrpjeti. I dosao je i tome kraj. Jos tri godine i EU.

A vama sa srecom!

Gde cu ja
19-08-2004, 13:56
da ostanem, sta cu da radim, i kud cu da idem, nije tvoja briga.
Zivimo u slobodnom svetu sa punom slobodom kretanja (uf, izvinjavam se, ja smetnuo sa uma da to ne vazi za te tamo zemljice nakazice gde svakih 50 km moras pokazivati pasos).

A sto se tice koliko je zapadni svet zeleo Jugu, jasno mi je po ekspeditivnosti rada Badenterove komisije. Zaista su se dugo neckali - ni dva meseca. Posle su uveli sankcije bas onima koji su zeleli Jugu, i to zbog eksplozije bombe u redu za hleb!!! Zaista cudna podrska ocuvanju Juge!!!
Pa onda ono kad je Zimerman ispreslisao Izetbegovica kada je ovaj umalo prihvatio kompromis u krnjoj Jugi. I to bese podrska Jugoslaviji.

Sto se tice toga da li je Blaskic nekoga ubio, verujem ti da nije, ali veruj mi na rec da S Milosevic nikoga nije licno ubio, a nije ni Karadzic, pa ni Mladic.

Slazem se da je Ante Gotovina branio HR, ali je i napadao Bosnu, i tamo je odgovoran za teske zlocine nad srpskim civilima i zarobljenim vojnicima. Ubijanje srpskih civila i paljenje njihove imovine do temelja za vreme i posle akcije "oluja", ne spada u domen odbrane Hrvatske.

Prolazeci
19-08-2004, 20:09
Nikako da prodjem potpuno.

Ne znam o kakvim putovnicama govoris. Jos koju godinu i Hrvatska ce biti u EU kao i danas vec Slovenija. Njima ne treba putovbica za nijednu zemlju Evrope (niti Hrvatske, kao ni Hrvatima za Sloveniju. Tako uskoro nece niti hrvatskoj trebati. A Srbiji i BiH jos desetljecima!

Sta se tice Gotovininog nacina oslobadjanja Hrvatske, to je divno strateski izvedeno - preko BiH. Mnogo vas je manje tako poginulo (a i Hrvata!) nego da su sve to radili iz Hrvatske, onako frontalno kako ste vi ocekivali. puno je bolje bilo ovako zadaviti vam "glavni grad", a onda da u najvecem mogucem miru odete kuci u Srbiju, pa da se onda pokajnici kontrolirano vracaju. Priznaj da je tako za sve bilo najbolje!

(Osim toga, ondasnja legalna vlada Bih je zvala hrvatsku vojsku u BiH)

Ja ne pricam
20-08-2004, 00:41
o vasoj vojnoj strategiji vec o vasim zlocinima. Nemoj brkati te 2 stvari!

Rekao sam ti, ubijanje srpskih civila te sistematsko paljenje njihove imovine ne spada u domen odbrane Hrvatske, vec u domen etnickog ciscenja iste, sto je po medjunarodnom zakonu kaznjivo. Zlocin nad civilima je kaznjiv. Bombardovanje srpskih izbeglica je zlocin. Masovno ubijanje srpskih civila i vojnika u Mrkonjicu je zlocin.

Ma znam sta ces da kazes: "mi smo branili svoju zemlju, pa nam je bilo sve dozvoljeno" Je li tako?
To mozes da okacis macku o rep.

A to sto cete u EU za 3 godine, nema sumnje u to da cete vasim diskriminatorskim zakonima a posebno takvim razmisljanjem biti crna ovca EU, naravno ako to sve ne korigujete do momenta prijema (mislim, zakone).
Bice te jedina clanica koja ce deliti lovacko oruzje poo nacionalnoj osnovi: ako si Srbin onda ne moze, ako si Hrvat onda moze! HAHAHAHAHAHA
Ili to sta si sam rekao "kako moze Srbin da otvori kafic u Zadru?" Kakve veze ima sto je Srbin ako je cist pred vasim zakonima???

Elem alal ku.rac Evropi primajuci vas sa ovakvim nakaradnim ljudskim i manjinskim pravima (konkretno, za Srbe), i sa pravosudjem specijalno za Srbe. Neka joj Bog bude na pomoci.

karamtikevu
20-08-2004, 02:35
×××× ja vas nasav glas. kud vas nismo sve pobili da svijet odahne. zafalite amerima sto smo se vratili sa banjaluke inace bi plivali po bosni i po drini,mamu vam cetnicku ×××××

hehehehe
20-08-2004, 03:40
- vidi ovog ustaskog bisera , ko da se zahvali :smile06: ako iko to vi imate da im ljubite usrano dupe , inace bi bilo nema te vise ujo crna gujo sada vas guzi haso i mujo. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Zapitej se ×××××ne ustaski logicki a ne lazno servirano i seriski nauceno zato ste tako i glupi pored ociju , inace nebi toliko lupali kontra ISTINE, vec se zapitaj gdje bi ti i tvoji kopitari sad bili da vam nije bilo amera .Sad bi vi pjevali lijepo li je kada srbin bije. :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: jos milije da nas sve pobije jer smo djubrad ustaska sto smo i zasluzili, jer smo kod njih nepopravljivi gresnici. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

zaporozec
20-08-2004, 08:58
E pa sta se lovackih puska tice, priznat ces da je bolje da ih Srbi jos neko vrijeme nemaju, da ne dodju u napast pa da ponovo pocnu pusiti neke genocide.

Sta se kafica tice - to je OK. Nema razlike, bar je ne bi trebalo biti. Samo znas, poznam ja Zadrane, najebali su dosta i oni dobro znaju, po imenu i prezimenu, prijateljima i rodbini od koga su najebali. Zato i kafic moze zakomplicirati stvari nekom za zadrane poznatom Srbinu.

tako
05-05-2005, 02:18
im je sve u zivotu - misu do ramena , zabi do koljena. :smile06:

naslov
29-06-2005, 18:43
je cisti pogodak. :))