PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRBIJA I HRVATSKA , DVA TORA BALKANSKA

BOSANAC
16-06-2004, 17:29
SRBIJA I HRVATSKA DVA SRCA LUDACKA.
TOLIKO SU SLICNE KAO JAJE JAJETU.
zALOSNO ALI ISTINITI DA SRBIJA POSTAJE ISTO FASISOIDNA KAO I HRVATSKA , VISE NEMOZES IZABRATI GORE OD GOREG. :smile09: :smile16: :smile17: :smile17:

Grga GN
16-06-2004, 21:53
I eto sokole moj iz Bosne, STO SE BABI HTILO TO SE BABI SNILO, pa tako i ti nastavljas da se boris za ravnopravnost i jednakost i silovatelja i onog tko se digao protiv nasilnika ( USTASA ).

Prica se da se za vrijeme drugog svjetskob rata dogodio slucaj negdje u borbama u planinama da su u predahu borbe sa jednog brda vikali na drugo FASISTI a oni su vikali nazad KOMUNISTI, a jeka je samo ponavljala ISTI, ISTI, ISTI ....

Evo isti smisao je i ovog tvog drobljenja, pa iako imadete silne pomocnike u Hagu jarane moj blentavi, zapamti na ovo brdo vi nikada vise necete biti dobro dosli samo zato jer ste SRBI, nego bas zato. A ti jarane pokusaj sada skontati sto ti kazem, pa onda dodaj jos par smajlica da ti vidimo koliko si nonsalantno prizeman.

mijo
17-06-2004, 00:20
kad su zajedno tuku se kao pas i macka ili macka i pas. kad zive odvojeno, znaju biti cak i lijepe osobe. nemojte ih dakle stavljati skupa.

hehehe
17-06-2004, 04:06
- sto ga ovaj grgo nalupa ko lud po mrtvom magarcu :smile06: :smile06: daj nam sad to prevedi ako je moguce. :smile16: :smile06: :smile06: :smile06:

Vidite...
17-06-2004, 09:09
...kako je problem jednostavno rijesiti.

Tocno ovako kako Mijo kaze...samo ja bi dodao - NIKADA ZAJEDNO!!

I nikada problema...prosto ko pasulj...