PDA

Pogledaj cijelu verziju : Šešelj ne odustaje od linije Karlobag – Karlovac – Virovitic

Šešelj
15-06-2004, 10:16
HAAG/ZAGREB – Vojislav Šešelj, čelnik Srpske radikalne stranke (SRS), koji u pritvoru Haaškog suda (ICTY) čeka suđenje za ratne zločine, u ponedjeljak je unatoč zabrani sudjelovanja u izbornoj kampanji u Srbiji, poručio pristašama da on i radikali »nikad neće odustati od stvaranja velike Srbije«. »SRS i ja osobno nikad nećemo odustati od stvaranja velike Srbije u kojoj će biti ujedinjene sve srpske zemlje istočno od linije Karlobag – Ogulin – Karlovac – Virovitica«, rekao je Šešelj na statusnoj konferenciji u Haaškom sudu, dodajući kako je to cilj kojemu je posvetio prvih pedeset godina života i za koji će živjeti idućih pedeset.Kako mu je ICTY ograničio pravo na komunikaciju zbog predsjedničkih izbora u Srbiji, Šešelj je iskoristio konferenciju da biračima uputi poruku o kontinuitetu velikosrpske politike radikala, čiji je kandidat Tomislav Nikolić u prvom nedjeljnom izbornom krugu pobijedio s 30 posto glasova.
U »velikoj Srbiji«, koju na račun teritorija Hrvatske i BiH priziva Šešelj, prema njegovim bi riječima u »bratskom jedinstvu živjeli Srbi pravoslavci, Srbi katolici, Srbi muslimani i Srbi protestanti«. Sudac Carmel Agius oduzeo mu je riječ, kazavši da se samooptužuje.

bravo...
15-06-2004, 11:41
...Seselje...samo se hrabro drzi i brani ponosno "sveto srpstvo".
Bori se do posljednjeg daha - pozrtvovno...
Budi pravi Srbin...

Vlajko
15-06-2004, 13:04
Seselj je pravi Ustasa iz zapadne Hercegovine :))

smisljeno
16-06-2004, 17:43
Seselj govori ono sto mu je izdiktirano i ono sto hrvati zele da cuju kako bi mogli u Hagu ostvariti svoj cilj preko podmetnutog toboze srbina.
Ni jedan Srbin ovakve gluposti nebi valjo da je Srbin , vec on je otisato da bi bio hrvatima stoljeni san.
Zna se da Srbi u svom postojanju nisu pokrstavali druge vjere niti to zele da neko nije rodjeni Srbin.
Seselj je cega i on sam sebe ismijava a usput i dokazuje da nije ono u sto se lazno busa, previse je providno.
:smile16: :smile06:

a sta ti...
16-06-2004, 21:17
...toliko fanaticno imas protiv "hrvatskog sna"?

Ja imam FANATICNO jako puno protiv vasg sna - "VELIKA SRBIJA"!

Moj je san "pasaluk"...×××× ga...
sta ja tu mogu... ali ne pada mi na pamet da bi ja-mi Hrvati utjecali na to . ili usicarili ISTA u tome...
Ne samo PASALUK za vas...toliko...