PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fredo..

znas Fredo...
11-06-2004, 09:41
...mi smo pobjedili!

SRBIJA JE CRNA RUPA EVROPE!

doslo
13-06-2004, 04:18
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: a u cemu ste to pobjedili jadna majko , da nije u nepobjedivosti mucenja i klanja kao sto je to Jasenovac :smile17: Mi koji smo dobili pola Bosne se nebusamo da smo pobjedili , mi koji smo jos uvijek za svijet najinteresantniji , opet se ne hvalimo , a po cemu ste vi to pobjednici sramota svijetska mozda po potvrdnom dokazu da ste bili i ostali najveci nacisti i ×××××ni svijeta. :smile06:

pa mi smo...
13-06-2004, 12:45
...samo dobili drzavu koju smo morali dobiti MIRNO, a ne da se za SVOJE koljemo...

Pobijedili smo one koji su nam to htjeli osporiti...

znas da....
14-06-2004, 09:31
...mi smo pobjedili, Fredo!!

Nitko drugi! MI,mi,,mi,mi,mi,mimi!

HAHAHAHAHA!

Kuzis Fred? :smile20:

crna Fredo...
14-06-2004, 09:32
CRNA RUPA EVROPE, hehehehe, nisam vidio crnija :smile06:

Ne idiote .....
14-06-2004, 12:46
Crna Rupa je u tvojoj idiotskoj glavi dok se god svadjas sa Fredom koji nije ovdje! ××××××tino Ustaska!
:)) :)) :)) :)) :))

ja znam...
14-06-2004, 13:32
...da je Fredo jos tu, i jos uvijek kvari nas forum. On mora da se uozbilji vec jednom, ali to ce biti tesko jer on je psihijatrijski i izgubljeni slucaj...
Stalno lupeta o Jasenovcem, 10 miliona Srba pobijeno samo u Jasenovcu, neku "diskriminaciju" protiv Srba i tkd.

No, Bog ima vremena za svakoga, pa cak i naseg Freda, mada mislim da je potpuno prolupao...

strasan ovaj..
14-06-2004, 20:54
...Fred...sad je malo teze glumiti, muckati, kad nemozes krasti nikove...

U svakom slucaju...zaboravljas raditi pravopisne greske... to ne zaboravi...

inace ... interesantan si ti Fred...zaista...

ovaj Fred...
14-06-2004, 22:02
...stalno me imitira. Zasto? Zato sto je izgubljeni slucaj!
Svi znaju da je Hrvatska pobjedila! Hehehehe, pobjedila, pobjedila, pobjedila!
Moram da uzmem tablete jos malo jer ovaj Fred me izludjuje stalno!
Ljudi mi govore kako on ne postoji, da je on samo glas u mojoj glavi, ali ja ZNAM da postoji! FAKAT!

Nisam ja mentalac pa da pricam sam sa sobom, znam sta je realnost i sta je iluzija. Fred vec visi 4 godina ovdje (a ja ovdje visim jos duze) znaci znam sta govorim!
On je stalno krao moj nick i na kraju morao sam prestati da uzimam nickove; nisam mogao raspravljati sa normalnim ljudima.
On je ZA×××× ovaj forum POTPUNO, sad je postala CRNA RUPA EVROPE, kao sto je SRBADIJA!!

A jos uvijek neki Srbin mi ×××× zenu, dok ja djedjim ovdje citav dan, 24-7-365.

kazem ja...
15-06-2004, 09:37
...da si interesantan... zar ti nije to kompliment...

uvijek...
15-06-2004, 11:12
...sam rekao da je Fredo zgodan...zar to nije kompliment?

znamo mi Fredo...
15-06-2004, 11:19
...da si ti tetka ili tetak...

Nisi htio otkriti koji od njih...hoces li sada?

Freddy
15-06-2004, 13:06
Ti si bolestan, majke mi...

Idi pa si lijeci, bice ti bolje ;)

Freddy Boy
26-07-2004, 14:03
Hehhehhehehh!!!

Ovaj majmun se jos uvek svadja samnom?!?!?!?!?

E kukala ti kukavica majka, sto te rodi tako blentavoga ... bolje da je kamen rodila, mogla bi barem sjesti na njega i odmoriti se ... ovako ... sigurno kuka i narice sto te nije pobacila!!!

Vidim situacija nije promjenjena, sve majmun do majmuna, na celu sa najvecim bavijanom od svih ... svedskim primerkom!

Pisemo se za nekoliko meseci, "Freddy over end aut jbt"!

:))