PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hyundai coupe 2.0 16v FX



A L F
10-06-2004, 16:26
Eh ovako,
stari mi nudi taj automobil da uzmem nov, s Hyundai-jem stvarno imam samo pozitivna i dobra iskustva. O toj marki znam da svi misle i govore kako su to skart auta i funjare, i ja sam tako mislio medutim vrijeme provedeno s tom markom i raznim modelima(accent sve generacije, pony,santa fe , lantra) je pokazalo potpuno drugacije.
Coupe se kod nas u BiH stvarno nudi za postene pare, i mislim da ovaj model 2.0 daje odlican omjer ulozeno-dobiveno. Ja bih radije sebi uzeo 1.6 zbog potrosnje iako znam da ni on nije stedljiv.
Zelio bih cuti vase komentare i prijedloge o tom automobilu, iako ocekujem dosta negativnih stvari i pljuvanja ali eto, valjda se nade neko realan ili neko ko ima iskustva sa tim autima pa kaze koju pametnu.
Znaci zanima me sve o tom autu, volio bih cuti misljenje nekog ko je vozio jedna od ova dva ili oba itd itd kako ide, kako lezi, sve sve.
Najveci problem je sto se moram rastati od FIATa(iako sam bio dobro zagrijan za nov Stilo) a ne prelazim na Alfu ili nes slicno ali ××××ga doci ce talijan opet u moje ruke kad ta, do tad ce imati posebno mjesto u mom srcu!<br><hr><font color="red">VIVA cars from Italy</font>

Koshpa
10-06-2004, 23:09
Ja sam ti vozio ovaj 2.0 16v sa 138 KS, al ona starija linja sa 2 odvojena okrugla fara naprijed. Ovak auto po meni dijeluje dosta tromo, iako mu na papiru performanse i nisu tak lose. Doticnom vlasniku tog auta je na 67tkm otisla brtva glave, steta je bila 49t KN. Inace auto mi izgleda sasvim solidno i izvana i iznutra, mozda cak i bolje od ove najnovije serije.<br><hr>

Axl
10-06-2004, 23:49
izgled ovog novog Coupe-a je OK, meni je onaj prijasnji bio totalni promasaj.
Hyundai je dosta kvalitetan, i mnogi ga hvale , ja s njim nemam bas nikakvo iskustvo. Prijatelj mi ima Accenta 96 god. i nije nesto zadovoljan .
To sto bi se u tom slucaju rastao od Fiata veruj mi znam kako se osjecas posto sam se i ja rastao ,na jedan nadam se kraci period, naime sad vozim Neona ali skupljam pare lagano i nesto cu ubosti, da li novo ili polovno ne znam samo znam da ce biti Alfa

Dr. Strangelove
11-06-2004, 07:40
Jutro... ja sam se vozio ko suvozač u novom Hyundai Coupeu V6....moram priznat da je mrak... e sad za 2.0 neznam.... znam samo da obavezno moraš doplatit za tvorničke dve spulje...ono svaka sa svoje strane... neznam kolko je ta doplata ali izgleda ××××no....

Koko
11-06-2004, 08:23
Vozio sve linije do sada i sve motore... Ovako, prvi komentar - preskupo. Naime ovaj novi je (kada se kupuje kao nov) daleko preskup za ono što nudi.
Što se tiče staroga (2.0), auto sasvim solidno ide, nije uopće trom no moje zamjerke su loš upravljač i sasvim prosječno držanje ceste. Neki drugi auti (srednja klasa) za te su novce u ono vrijeme nudili mnogo bolje. Isto vrijedi i za aktualni model...

Brock
11-06-2004, 08:24
Pa, di si majstore!

Se vidimo danas?

Girrari
11-06-2004, 09:22
Samo nemoj uzet tog 1.6.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

Bmw Touring
11-06-2004, 20:49
ovo sta Koko kaze za drzanje ceste potpuno je u pravu.
Mislim auto je sasvim ok ali ja sam dvaput mogao izgubit glavu u njemu.
Motor je bio V6

A L F
12-06-2004, 10:55
OK, ali to da lose drzi cestu je u sustini sirok pojam, mozete li konkretno reci o cemu se radi tj. sta ga najvise muci ?

A L F
12-06-2004, 11:02
Taj V6 mi se ne svida jer ipak je to 2.7, a 95% moje voznje je gradska tako da to nema smisla tankati a zatim voziti do 60-70km/h, to auto guta gorivo.
Mislim da cu se ipak odluciti za 1.6 zato jer ni 2.0 ne pruza nista posebno a ovaj 1.6 ima neke prosjecne performanse za 1.6L motor, ali cu doplatiti bolji paket opreme, i ako ikako bude moglo da se doplati za jos jedan ror pozada kao u ovih jaci i to bih uzeo.

Black Knight_
12-06-2004, 16:23
Ja znam jednog na njuzima kojem je otisla kompresija u k. a drugom pak nista, sve 5.. Tako da ne znam...

zeNNoN
12-06-2004, 18:02
Pa sto se tice drzanja tu bi se mogli i slozit... ipak hyundai prekratko razvija aute i ovjese za razliku od drugih proizvodjaca pa im i nije za zamjerit sto imaju evolucijske bolesti..

Ali malo mi je "CUDNO" da brtva glave kosta 47t kuna... mozda prije 47 kn ... :smile10:

600
12-06-2004, 23:49
Malo me muči bezličnost tih Korejaca! :smile19:

Koshpa
13-06-2004, 01:56
2 citroen:sta mislis da nakon rikavanja brtve na glavi najjajca steta je brtva glave. E bome nije prijatelju nije...

Uostalom sta bih ja imao od toga da izmisljam. Niti sam bio vlasnik niti cu ikad bit vlasnik doticnog FX coupea!

Girrari
13-06-2004, 09:05
Nemoj uzet tog 1.6. Kaj će ti Coupe koji ne ide z mesta!?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * * *</font>

Rosso odlog.
13-06-2004, 18:08
A i ovaj 2.0 taman kad mislis da bude krenul i potegnul, vec je zabijen u blokadu. Fali mu sape. :(

alfa099
13-06-2004, 18:11
...rosso, jesi mi pogledal pošto je Powerbook? :)

Rosso odlog.
13-06-2004, 18:38
Skup je ko vrag. Cijena pocinje od 2 soma na vise. Mislim to je malo s obzirom na doma, ali ti za 2 soma vec ulijece HP s 17" ekranom, 3.4 P4, giga RAM-a, DVD przilica... brand je preskup. :(

alfa099
13-06-2004, 18:55
...ma treba mi, čekat ću dok izađe G5...hoću powerbook sa 2 giga SDRAM, superdriveom, 120 giga hard...trebam za TV montažu...×××× ga, kaj vrijedi i košta... :smile19:

zeNNoN
13-06-2004, 21:37
Istina Koshpa, nisam racunao sto sve dolazi uz to... ipak je samo pisalo brtva.. ovo je onda bilo u pitanju pola motora ili vise... :smile15:

Rosso odlog.
14-06-2004, 06:14
Po meni ti previse odleti na ime jer ima masina s istim komponentama, a bez jabuke na logu. ;) A cuj... i propeler kosta ko suho zlato pa je zato zmija na grbu. :smile16: