PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na tjeralicama Interpola od Hrvata više samo Kolumbijaca

Interpol
07-06-2004, 04:42
Čak 61 hrvatski državljanin na Interpolovim internetskim stranicama

Ovih dana s Interpolovih stranica nestali kontroverzni biznismen Ivan Radošević i Marko Nikolić, optužen za Sliškovo ubojstvo
Na Interpolovim tjeralicama, koje se mogu pregledavati na internetu, kojima se traže stotine optuženika iz 231 države, među rekorderima su Hrvati, odnosno državljani Republike Hrvatske kojih je trenutačno 61.

Do prije neki dan bili smo i apsolutni rekorderi, no bez odjeka u hrvatskim medijima, s Interpolovih je tjeralica nestalo nekoliko bjegunaca, među kojima i Ivan Radošević, kontroverzni poslovni čovjek koji se sklonio u Njemačku i otamo daje intervjue našim novinama. I drugi je bjegunac koji nije odolio medijskoj pozornosti, Marko Nikolić, koji se, navodno, skriva negdje u Južnoj Americi a jedan je od optuženih za ubojstvo Vjeke Sliška prije nekoliko dana nestao s tjeralice. Tako su ispred na, i to za četvoricu bjegunaca, Kolumbijci te, za dlaku, Istočni Timor. No rezultati se mijenjaju iz dana u dan.

Sedmorica iz SiCG
Do podatka da smo u svjetskom vrhu došli smo jednostavnim pretraživanjem Interpolove baze podataka bjegunaca na straniciwww.inerpol.int, koja omogućava pretaživanje po različitim kategorijama poput državljanstva, dobi, spola, države koja je raspisala tjeralicu ili vrste kaznenog djela zbog kojega je tjeralica raspisana.
Srbi i Crnogorci, koji se kod Interpola još vode pod nazivom"bivša Jugoslavija", uz Radovana Karadžića i Ratka Mladića te još dvojicu mlađih bjegunaca, traže i trojicu Kosovara.
Sve u svemu, pomalo je zatrašujuće kada, prelistavajući tjeralice, doznate da naspram sedmero državljana SiCG, trinaestero Amerikanaca, sedmorice Talijana ili šesnaestorice Poljaka Interpol traga za čak 61 hrvatskim državljaninom.

a šta drugo
07-06-2004, 04:55
i očekivati od poremećenog naroda!
Ma vidi svet s'kim ima posla,nisu svi ludi i naivni kao što su Srbi bili!

:smile06: :smile16: :smile16: :smile16:

da Fredo...
07-06-2004, 08:31
...ali zato sto smo mi KIVNI da se SVI kriminalci pronadju i uhite...ako sumnjamo da su u inozemstvu - salje se tjeralica preko interpola...

To je pravna drzava...

Sta kazes Fredo, iz USA ih je 9 (DEVET) na interpolovoj tjeralici...

Inace, tamo je i Bobetko, Gotovina itd...

Jamie
09-06-2004, 13:57
Gotovina, ××××× licka katolicka :smile16:

Morn
09-06-2004, 13:59
Jos se krije, majku mu....

Pa on je pravi HEROJ, zar ne? :smile06:
Kad je trebalo da ubije civile, onda nema problema, odmah se pojavio, a cim mora na sudjenju, e poceo se krivati. Ko duh, ××××te.

hehe
10-06-2004, 05:20
- pravna drzava, kad je suditi srbima , muslimanima i jevreima.Kada lazete onda bar nemojte tako providno i kontra dokaza.Jedino od hrvata sudite bosankim katolicima da bi preko njih glumili neku prcvarnicu od pravne drzave a svoje sve skrivate proglasavate umrlim ili nestalim bjeguncima.Takvi pokvarenjaka svijet nije zapamtio.
- umro franjo da nebi odgovarao
- umro susak isto
- umro bobetko
- umro boban
sve na isti nacin kao andrija artukovic , ujo vuk magarca. :smile17: :smile06:

Nipošto
10-06-2004, 10:06
ne diraj u hrvatsku svetinju!. Sotono!

Hvala bogu...
10-06-2004, 11:03
...da je Gotovina heroj...oslobodio je Zadarsko zaledje i Knin. Sta ces vise...

Jasno je meni da bi ga vi najradije "izcerecili"... I OK, uspjevate nas preko Haga podjebavati... i tu mi nemozemo puno vise raditi nego sto smo uradili...
no sad je i tome dosao kraj...ja sam racunao da cete uspjevati jos godinu dvije...no dosli ste do kraja nesto ranije i vise aduta nemate...

Kako rekoh...mi idemo prema EU, jos 3 godine... a i vi ste dobrodosli, samo cete i vi morati jos dobrano ispusiti dok ne dodjete tu gdje smo mi sad ...tesko mi je zamisliti da cete uspjeti za 10 godina...mozda za 15? Taj put necete moci zaobici...
NO WAY!!

No way
10-06-2004, 15:45
jaka muda, paprikari Makedonci i Bugari kao ispunili sve teske uvjete, i vi zajedno sa njima, a Srbija "no way!". HAHAHAHAHAHAHA

Za prijem u EU od Srbije se trazi samo saradnja sa Hagom i nista vise. Tu se situacija moze preokrenuti u toku noci.
Koliko znam, taj uslov i vas kolje. Glavna persona se jos uvek krije.

Drugo, kada izbijete iz glave "bitno je da smo vas se resili", i umesto toga da obezbedite Srbima povratak i vratite im imovinu koja im po svim zakonima sveta pripada, onda cete i zasluziti tu EU za kojom vam je toliko zinulo dupe.

to kad ćete vi
11-06-2004, 04:22
u EU,je na vrbi svirala.
Pregovori o tome mogu trajati jako dugo!

Zbog tvog
11-06-2004, 06:56
zdravlja, najbolje ti je da shvatis da nece nikad, pa se raduj do mile volje.
HAHAHAHAHA

ja samo znam...
11-06-2004, 09:42
...da je GOTOVINA NARODNI HEROJ!

HEHEHEHEHE :))

sompi-pompi.
08-02-2005, 20:45
Gotovina se mora uhititi......za dobro Hrvatske!!!!!!

Grga GN
08-02-2005, 21:48
Hajde FREDI ZOHARU sto krades tude ime
pazi se jer svi smo mi manje ili vise GOTOVINE dok ste vi tek GOTOVANI ono kao lezi lebe da te jedem pa sada kada si lebac morate sami zaradivat, strajkate gladu.

TKO LAZE TAJ I KRADE LAZITORBO

No...?!

sompi-pompi.
09-02-2005, 08:31
"pazi se jer svi smo mi manje ili vise GOTOVINE "

:)) :smile16: :smile17:

kmica
09-02-2005, 10:06
kad su susak i kompa dali domovnice kriminalcima i iz srbije i izrusije i iz bih
kazu da kod nas nema mafije!!!
sve ih oslobodili
ma svaka cast sucima i pravosucima