PDA

Pogledaj cijelu verziju : USB controlleri



Ulysses
04-06-2004, 21:37
<font face="Times New Roman" size="+1">Danas sam kupio USB2.0 6 Port PCI card od Mentor-a i nakon sto sam je lijepo ubacio u komp ta divna spravica ne radi. Windowsi XP+SP1 je lijepo prepoznaju i dodijele joj imena no ona ne prepoznaje niti jedan ext. uredaj. Bio bih vrlo zahvalan za svaku informaciju.
Ulysses</font>

Grga
06-06-2004, 19:12
ako nemas drivere sa nekog cd-a onda odi i iskoristi garanciju. Ako imas cd sa driverima onda ih instaliraj preko Divice menagera (desni klik na my comp.-Hardwere) odes na usb controler i pretisnes reinstal driver zatim stavis da ti trazi drivere na cd-u
onda bi ti trebao komp prepoznat sve<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

HELPMAN
09-06-2004, 22:37
KRIVO GRGA. Ides na My Computer desnim klikom pa na Menage unutra nađeš Device Menage Unutra nadjes Controlere pa kliknes na plusić da ti se svi pokažu i tada na Jednog od tih desnim klikom i Update Driver to je sve...................

Grga
11-06-2004, 19:51
ispricavam se radi svoje lijenosti nije mi se dalo pisati cijeli redosljed plusica i klikova ali svejedno valjda se snasao <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>