PDA

Pogledaj cijelu verziju : TV kartica problem!



Mproject
04-06-2004, 12:30
Neki dan sam kod kupio TV karticu (Leadtek DV2000) i instalirao ju itd. Naime, problem je u tome što nikako ne mogu dobiti zvuk na njoj!
Spojio sam i onaj mali kabel što ide iz TV kartice u zvučnu i tražio i
po settingsima, ali od zvuka i dalje ništa... :(
Ako itko zna u čemu bi mogao biti problem, neka mi piše na playa@net.hr
TNX unaprijed!

101
06-06-2004, 22:46
Uz ovakvu sirotinju od podataka tesko se
moze konkretno sto razluciti.

Aux in jednostavno moras inicijalizirati
u volume setup-u.

Kvaliteta ovog signala bas i nije nesto jer se radi o "nezasticenom" kablu koji se nalazi unutar prilicno nemirne okoline.

Ako ti treba samo za monitoring onda zaboravi sto sam rekao. Ali ako mislis
snimati,onda zaboravi na Aux !

Pole
23-09-2004, 14:32
Ja imam Leadteka. Taj mali kabel spojis recimo na zvucnu Aux in ili na plocu ako nemas posebno zvucnu. Onda Kad instaliras Tv karticu u settingsima namjestis na zvuk Aux In. Imas tamo ponudjeno Line in, i sta ja znam.... Isto i za record, u postavkama namjesti ono na cega si spojio taj mali kabel. <br><hr>

Pole
23-09-2004, 14:33
Ja imam Leadteka. Taj mali kabel spojis recimo na zvucnu Aux in ili na plocu ako nemas posebno zvucnu. Onda Kad instaliras Tv karticu u settingsima namjestis na zvuk Aux In. Imas tamo ponudjeno Line in, i sta ja znam.... Isto i za record, u postavkama namjesti ono na cega si spojio taj mali kabel. <br><hr>

phoenix
02-11-2004, 15:27
Ja imam istu karticu i nemam tih problema. Sigurno je problem u kablovanju ali mozda i u utoru u koji si ju stavio. Probaj promjeniti utor i pogledati jeli kartica mozda unistena.

phoenix :smile07: