PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem,potrebna POMOĆ



puntac
31-05-2004, 10:00
Ekipa , imam jedan ili par problemčića ,pa molim znalci javite se!
Rijeć je o Puntu 1 ,55!
Ovako prije par dana mi se dogodi da auto verglan i kao da će upalit al neće i kad bi upalio neće primit gas ,i tak 5-6 puta , i onda je upalio , i bacio je nekakv dim iza i od toga dana ništ , motor je ok ,uz ganjanje uopće ne troši ulje od pronjene do promjene a to je kod mene 10 000 km (točim SElenia 20 K-valjda mu paše).
Drugi problem je što mi je auto u zadnjih tjedan dana napravio , nakon malo jačeg ganjanja kad sam stao na semaforu ili jučer nakon dolaska na naplatne , radi pod dosta jačim ler gasom i onda ga malo sturiram i ubrzo nakon 1-2 minute opet radi normalno , kaj je tu u pitanju?
Još nešto skroz napred desno ispod haube je neka kocka ,jel to ta neka pumpa za goriv ili je to neki filter ,riječ , je kao što već rekoh o 55 bez ikakvih prerada.
Taj motor ima injection? JA mislim zato jer čekam prije paljenja da se ugasi lampica od pumpe , makar mi je frend rekao da bi trebalo zujati , ali kad dam kontakt , ja slušao ništ ne zuji , ak ona postoji jel u rzervoaru ili pod haubom ,jel može bit da ak ta pumpa ne radi da zato više troši neg kad bi radila , kak to ispitat ,jel to može ustvrdit i normlani majstor il mora na kompjtor u servis da bi se to dijagnosticiralo.

Girrari
31-05-2004, 10:06
Koliko km i kad je zadnji put mijenjan filter goriva?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

puntac
31-05-2004, 10:16
ovako sad ima 80 000, al ja sam ga uzeo radbljenog sa 55 ooo km ,tak da su ti km???' Kad sam ga uzeo ,na 55 ooo ,zamjennih , zupčasti ,španer, remen alternator , spone , selene zadnje , sve filtere ,uključujući i onaj ispod rezervoara ,i zračni i uljni , ulje i svjećice i zadnje pakne , a od tak znači nekih 25 ooo km , mijenjam samo ulje i filter , koliko češto bi trebao promjenit taj od goriva?? a ono što sam pitao napred desno pod haubom jel to pumpa za gorivo ili neki filter ,dal bi trebal sad i skidat karburator pa da to sve očistim? Koliko često da mijenjam svjećice,sad bi već mogao.

piquet
31-05-2004, 10:18
karburatot nemaš, a pumpa ti je u rezervoaru.

puntac
31-05-2004, 10:21
ok ,a kad skinem filter i ono kućište , znači ono ispod na čemu mogu štelati ler gas nije karburator ajd dobro , sad bar znam , a na toj kocki šta se nalazi skroz napred desno , nešt piše sitnim odozgora gasoline

Cezy
31-05-2004, 12:00
Nikad to nisam otvarao pa nebi znao sad napamet.

Inace promjeni filter benge i pogledaj einspritz. Neke vece kemije na tom motoru nema. ;)

puntac
31-05-2004, 22:02
e pa to sam i mislio , a kaj je u biti na tom autu anjspric , jel sam ta pumopa u rezervoaru ili ima i nešt ispod haube , jel more bit da se auto vozi ,a da taj injection tj anjspric ne radi pa auto slabije ubrzava a voli više potrošit

neotesani
31-05-2004, 22:13
to bi valjda trebao biti single-point, na kucistu onog ceg si mislio da je karburator trebao bi biti stepper motor za regulaciju ler-gasa pa ako ti se opet dogodi da nece upaliti ili ti je prevelik ler-gas pogledaj da on nije zablokirao. Kako ga prepoznati: on gura polugu leptira pa nek ti netko da kontakt dok gledas u tom smjeru i vidi ako se sto mice- to je.

puntac
31-05-2004, 22:18
ma već sam nešt gledao ima na tom ta dva ,onaj kad dam kontakt sa leptirom , taj je onda za paljenje a ovo drugo za ler gas , a šta bi to onda trebal mijenjati ili skinut pa očištiti ,ili čekat da ode do kraja

puntac
31-05-2004, 22:20
znači steper motor je stvar koja najvjerovatnije zablokira ,pa neće odmah upalit ili ostane pod turažom , koliko to novo košta otprilike?
Il se da složoit i ovaj stari da ne blokira

Mehanicar
31-05-2004, 22:34
ta kutija ti je karbonski filter za benzinske pare iz rezervoara i to ne trebas dirati niti ima veze s ubrizgavanjem !
tebi je probelm ili u potenciometru pedale gasa ( klasika ) ili ti senzor ler gasa zajebava ( neotesani ti je napisao kako da to nadjes ) ili ti steka senzor brzine vrtnje motora (on ti ide s bobine prema kucistu, tj. na zamasnjak i imas 2 djeka (muski i zenski )negdje na sredini pa tu provjeri kontakt !
Inace na tom ubrizgavanju ne mozes nista stelati, kako je tako je, samo mjenjati djelove !

Mehanicar
31-05-2004, 22:37
mozes probati skinuti taj za ler gas, probati ga rastaviti ( tesko, moras malo potrgati ) i naspricati sa wd-om, cekati da se osusi i vratiti - pa javi kako sljaka ! ;)

puntac
31-05-2004, 22:50
Da budem vidio sa ovim za ler gas ,kad skinem , ak se nebu rastavil ,nebum ga trgao ,malo wd pa kad se osuši , nazad!
A potenciometar pedale gase ,kaj je to?
Znači taj senzor ide sa bobine , na zamašmjak , budem probao vidjeti.
A znači na ubrizgavnanju nema štelanja ,samo novi dijelovi , a kak najetnije provjerit jer taj anjspric uopće radi ,jel ak se on s×××× , jel onda auto dobiva nekak klasično gorivo ,ili da se s×××× anjspric ,uopćen nebi vozio.
Ma javim kad to probam složit , a nemam ni vremena ovih dana imam neki ispit u petak , bude auto malo čekao do sljedećeg tjedna

Axl
01-06-2004, 00:55
e puntac ne sekiraj se oko te pumpe za ubrizgavanje jer to sto si opisao uopce ne aludira na nju.Sasvim drugacije ona rikava(imam iskustva) i jos je prerano za to