PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kolos



Švicar
30-05-2004, 13:58
Kakva su vasa iskustva sa gore spomenutim servisem?Posjetiosam ih prje dvje godine i tada su se nekako privukli,kod usporedbi cijena u CH i HR sam mogao biti zadovoljan ali ove godine su mi sve pokvarili.Od predvidjenih 5,7 (zamjene spojke)sati i uz moje trazene da se jos nesto napravi dodali smo 2 sata,na kraju je bilo 12 sati.Uzeosam od njih auto,platio 199 kuna,usput sam nekoliko put morao da zovem da vidim kako radovi napreduju a dogovrili se daceme zvati ako nesto zapne.Izgubio dva dana kojisumu kostali jos duplo vise nego sam popravak,ovdje je su u srevisu nasli i manjkavosti na rad,nisumu rekli da je jedan selen-blok popustio pa se tako motor tresao i drmalo pri kretanju i pri mjenjanju brzina i td.

Zeleni zub
02-06-2004, 20:32
Ja sam također imao loša iskustva u prošlosti sa pomenutim serivsom! Zbog manjkavostima u odnosu prema meni i mojoj Xantiji, dalje servisiranje automobila povjerio sam Autoslavoniji u Osijeku. Oni imaju majstore koji su najveći dio svog radnog staža proveli sa hidrauličarima! Nisu tako blještavi, no rade svoj posao i zadovoljan sam uslugom.