PDA

Pogledaj cijelu verziju : auto blic test rabljenoga



piquet
28-05-2004, 09:42
audi a4.
u 38000km tri puta mjenjana getriba.
auspuh hrđav do bola (ali ovo nije reprezentativan primjerak)
ali super prilika jer je jeftiniji od bmwa i mercedesa.
stvarno su fenomegenitalni ti blicaši. :smile12: :smile12: :smile12: :smile17: :smile17: <br><hr>

activa
28-05-2004, 09:47
...a , pa popravka getribe i nije tako strasan problem !!?? :smile12: :smile25:

mc
28-05-2004, 09:49
Ja ponekad imam osjecaj da se oni trude strgat auto... :smile08: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
28-05-2004, 10:06
Bog te pita odakle su tu kramu izvukli.


Sjećam se kad je bil test Alfe 164 koju su valjda izvukli iz močvare.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>

piquet
28-05-2004, 10:13
auto ima 38.000 km. tridesetosamtisućakilometara.
2000 god sa multitronic mjenjačem.
koji mijenja brzine bez trzaja. prvih par stotinjak kilometara dok se ne počne raspadati. a onda mjenjaš getribu češće nego ulje.
mislim da se nešto približno desilo alfi razapeli bi ju. ovo je kao no problem. a kada ti istekne garancija onda pušmipuli.

activa
28-05-2004, 10:33
....audi je audi !!?? ;) :smile25:

Dom Dom unlog.
28-05-2004, 11:09
Kad sam ja pisao da je Audi smeče , bio sam razapet na križ.Pa Ladi tak ne odlezi getriba.Za Audija sam čuo grozote od ljudi koji su ih imali, nove, a i od mehaničara.Društvo , od njemačkih auti , uz naravno Porsche , samo BMW i ništa drugo.

mc
28-05-2004, 11:26
Ma ni ja nisam obozavatelj Audia, ali sigurno nije tak los da mu u normalnim uvijetima treba tri puta mijenjati getribu u 38000 km. Tu je nesto sigurno presuceno... :smile15: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Dom Dom unlog.
28-05-2004, 11:56
ma gle mc , ta getriba je samo nekakav povod o raspravi.Ja govorim o tome koliko taj auto košta, jako puno , a da li toliko vrijedi??? Sigurno ne!

activa
28-05-2004, 11:57
..pa to mu dodje kao redovan servis kod audija , !!?? :smile10:
promenis , ulje , kaiseve , filtere i getribu na svakih 10 000 km !!?? :smile06: :smile06:
potrosna roba !! :smile25:

Fresh
28-05-2004, 12:02
Ne dirajte mi Audi (šta mogu kad mi je tiha patnja :( )

Šta se čudite, ja sam vam živi dokaz, kupio sam najpouzdaniji auto na svijetu i dobio ga s greškom na mjenjaču.

Da sam pristao na zamjenu mjenjača mogao bi napisati dva mjenjača za 50 km.

Bmw Touring
28-05-2004, 12:03
ma vjerovatno je tu neka greska na getribi.Nije moguce da tri puta mjenjaju istu stvar.
Inace Audi je jako pouzdana marka a dizel motori su jako izdrzljivi
:)

activa
28-05-2004, 12:03
..a zamislite samo srecnog vlasnika audija A2 , kad mu dodje vreme za bilo kakav "veci "servis !!?? ;)
recimo treba promeniti kaiseve i filtere ....odes u servis , a oni lepo razvale celi auto , izvade motor ...... , i cas posla zavrse ovaj " ozbiljan " zahvat !!?? :smile06: :smile06:
srecom pa je A2 jako jeftin auto !!, a i ne kvari se !!?? :smile19:
....nego to bi mogao postati "modni hit " , da prave automobile koji nemaju prednju haubu !!??..pravi raj za servise !!?? :smile15:

mc
28-05-2004, 12:07
Moj frend ima vec drugog Audia (80 pa A4) i hodao je po servisima s njima vise nego ja s Twingom. I opet bi kupio Audia jer je to ipak Audi. Kad sam kupio Corollu, komentar je bio da se za tu lovu vec moze dobiti osnovni Golf koji bi po njemu vjerojatno bio jedini pravi izbor. A decko ima 28 godina - zalosno.
DD, jel ima kakav medikament za takve?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Dom Dom unlog.
28-05-2004, 12:11
Dobro društvo sve OK , ali dajte mi objasnite zašto bi auto blitz tako nasro po svom nacionalnom ponosu.Onda su mogli uzeti neki drugi Audi , a ovog baciti negdje u grabu da ga niko ne vidi.Čudna šuma je to :smile12: :smile12: :smile12:

Fresh , nemoj se ti osječati povređenim , ali nije sunce sve što sja, pa tako ni njemački auto nije Bogom dan.

activa
28-05-2004, 12:12
..e , pa njemu definitivno nema spasa !!?? :(
sa 28 godina , covek je na vrhuncu svojih intelektualnih kapaciteta !!??
posle toga , svakoga dana , sve manje sivih mozdanih celija !!?? :smile15: .... u prevodu , posle 28-e , svakog narednog dana smo gluplji za nijansu , no sto smo bili prethodnog dana !!?? :smile25:

DD
28-05-2004, 12:14
mc , meni je Audi , malo bolji VW.Ljutili se neki ili ne , ali to je istina.Ali ipak više volim A4 ili A6 , nego kad vidim dr. dipl. ing . seljaštava u Passatu.Sad bude opet drva i kamenje, na×××× sam. :smile06:

activa
28-05-2004, 12:17
.....a ja mislio da je AUDI , samo nas " nacionalni ponos " i " patriotsko vozilo "......kad ono i kod vas isti slucaj ?? :smile15:

Koko
28-05-2004, 12:22
Multitronic je 2000 bio sasvim novi proizvod. To je CVT mjenjač. Logično da se problemi javljaju kod novih proizvoda. Isto je i Punto imao mnogo problema sa svojim CVT-om. Isto tako je i Porsche ima velikih problema s Tiptronicima na početku proizvodnje...<br><hr>

DD
28-05-2004, 12:24
Da Koko zaboravio si i da je Alfa imala velikih problema sa Selespeed mjenjačima. :smile23:

Kaj se mene tiće , samo ručni mjenjač dolazi u obzir.

OS FIAT>>>
28-05-2004, 14:28
Nije ovdje stvar samo o Audiu, vec je nevjerojatno kako se o njemackim lapsusima nonsalantno pise kao da je to normalna stvar.Da se to dogodi francuzima ili talijanima to bi se pisalo odmah kako je to latinski slamperaj i slicni epiteti koji su se kroz povijest vec dodjeljivali fra.-tal. autima.Iznos koliko kosta A4 Audi je za njega duzan isporuciti savrseni auto bez ijedne mane.Njima je najvaznije da je unutra mekana plastika i da u svakom testu usporedjujuci Audia sa nekim konkurentskim autom to mogu istaknuti.To sto treba tri mjenjaca promjeniti u 38 000 Km to je za njemce valjda normalno.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

doc
28-05-2004, 14:33
slažem se sa DD, Audi je sam malo bolji VW.
Inače i ja sam čuo sam loše stvari o Audi-u, i to od njihovih vlasnika. A oni koji ih nemaju i sanjaju imaju puna usta hvale kako su to puno bolji auti od bmw i mecke, a jeftniji. To valjda zato jer Audi uvijek pobjedjuje na usporednim testovima u autoblicu koji je sveto pismo VW & audi fharera.

Sječam se testa rabljenog A4 (prvi model) u Auto listu. Tamo je naslov bio: isti kao Golf, ali skuplji.

Cezy
28-05-2004, 14:49
Doc. i Os Fiat,nemojte se spustat na taj nivo decki!! :( :(

Audi je jako dobar auto koji ima super ponudu,odlicne prodajne rezultate i meni mrak karavane!! Ja znam ljude koji u 100 hiljki nisu imali niti najmanju sitnicu za popravit,kaj cemo sad???

A i da se kvare kaj onda??

Bmw Touring
28-05-2004, 14:51
ja to pokusavam objasnit cezy al ne ide :( :))

Fresh
28-05-2004, 14:54
A jeste napali auto, svaka vam čast.

''A oni koji ih nemaju i sanjaju imaju puna usta hvale''

Još će te me uvjeriti da ne smijem o njemu ni sanjati. Nikad ga nisam posjedovao, vozio sam ga jednom (80), ali on je za mene auto.

Da li ću ga ikada i kupiti čisto sumnjam, jer za te novce mogu dobiti i veće i opremljenije aute, ali on je moj san.

Netko sanja o Lamborghijima, Ferrarima i sl., ja sanjam o Audiu, jel to grijeh. Prema vama ispada da je, zato jer sam zatucan i ne prepoznajem ga kao još jedan izrod VW-a.

Bmw Touring
28-05-2004, 14:56
pa to te ja pitam Fresh :))

Cezy
28-05-2004, 14:58
Bravo Fresh!!

Isto tako neki imaju puna usta hvale o Ferrariu,koji nije neko cvijece da ga ××××s!!

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:00
Pa cuj Cezy, meni je ipak nevjerojatno da ja sa jeftilenom od Punta s kojim sam vec dosta blizu 100 000 Km nisam imao niti jednu sitnicu (zarulje tu ne racunam), mehanika besprijekorno radi.Ista je stvar i sa ostalim vlasnicima Fiata koje poznam.Dovoljno je da se sjetim svog bivseg Fiata i njegovih 320 000 bez znacajnijih mehanickih problema.Mjenjati mjenjac dva puta u 40 000 meni nije normalno.Nakon tog teksta sam pogledao i svoj auspuh na Puntu da ga usporedim sa auspuhom tog Audia s obzirom da je moj Punto isto godiste kao i navedeni Audi.Kod mene nema ni priblizno korozije kao na tom A4.

mc
28-05-2004, 15:04
Ja mislim da je svatko tko pljuje po Audiu malo ljubomoran sto njegov auto koji je mozda i bolji od doticnog Audia nema ugled kao Audi. A ugled definitivno placas kada kupujes Audia.
××××ga, moja Corolla nikada nece imati ugled A3, iako sam za puno manje novaca kupio auto koji se po dosta toga moze mjeriti s A3. :smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:05
Reci mi Cezy kako bi auto bild pisao da na Alfi 147 treba promjeniti dva mjenjaca u samo 40 000 Km.Potrosili bi pola teksta pisuci i cudeci se tome.Nakon ovakvih testova jos vise cijenim auto koji vozim i koji mi tako besprijekorno sluzi.

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:08
Ne mc, Audi se ne moze po puno toga mjeriti sa Corollom.Kad Audi dosegne sadasnju pouzdanost Toyote, Toyote se vjerojatno vise nece uopce kvariti. :smile16:

Fresh
28-05-2004, 15:08
I sad umjesto da pohvalimo ''objektivnost'' njemaca koji pljuju po svojem proizvodu i upozoravaju na potencijalne greške i propuste mi ih pljujemo jer su takav auto uopće uzeli na test.

Ponavljam još jednom, ja sam na osnovu statistika i meni jedinstvenog dizajna kupio Toyotu Yaris (Toyota - najpouzdaniji auto) i šta me dočekalo - greška na mjenjaču sa 10 prijeđenih km.

Ajmo sad cijelu statistiku bacit u vodu zbog jednog zajebanog mjenjača.

Cezy
28-05-2004, 15:09
Kolko god volim Fiat,a volim ga jel imam jednako dobra iskusta sa njima kao i ti,mene bi bilo sram Fiat usporedivat sa Audi-em.

Tvoj punto ima jednostavnu tehniku,nesto slicno kao i Vw buba prije 20-30 let. A ovaj audi je high-tech produkt,sa getribom koja nije standardna,sa pun kufer dodataka.A sto vise komponenti auto ima to ce biti vise kvarova.

Kad bi mene netko pitao,dali zelim PRAVI auto,koji ce tu i tamo srati,ili skrebetaljku sa jednostavnom tehnikom,ja znam sta bi odabrao. :) :)

Nemam namjeru sad posrat Fiat-a i dizat Audi u nebesa,ali kaj je je!!

I sa druge starne vi ste uvjek prvi kad treba posrat njem. aute. Tuzno!! :( :( :smile19:

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:10
Fresh, tvoja je Toyota iznimka, a u tekstu pise da kod navedenog Audia to nije jedinstven slucaj.Ja da kupim Audi i dam toliko novaca za njega, nebi mu tolerirao nijednu manu.Da mi rikne mjenjac na tako malo kilometara gurnuo bi ga u Dravu.

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:13
Znas zasto imam takav stav prema njihovim autima?
Uvijek se sjetim kakve oni imaju stavove prema nenjemackim autima i sa koliko potcjenjivanja pisu o njima.Svaki puta se dobro nasmijem kad procitam takve testove poput ovog Audia i kako oni opusteno o tome pisu.Napisali su u auto bildu o promjeni mjenjaca manje dramaticno nego kod Punta o promjeni H7 zarulja koje zaista odlaze natprosjecno brzo.<br><hr><font color="blue">www.puntopower.com</font>

Fresh
28-05-2004, 15:15
;)

mc
28-05-2004, 15:16
××××ga OS, Audi je postao statusni simbol i njemu vise ne trebaju ni najbolje performanse u klasi, ni najbolja kvaliteta - "to je njemu njegova borba dala..." :))
A meni moze biti krivo sto vecina tog A3 smatraju boljim autom od Corolle, i s nestrpljenjem iscekivati da mu nadju neki gaf ili mi moze biti svejedno i mislit si svoje... :)
Ja za tog Audia niti imam novce, niti bi ih dao da ih imam jer ja imam drugaciji ukus i briga me sto misli selo, ali opet razumijem i ljude kojima je on Bog i batina. :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Cezy
28-05-2004, 15:21
Ja nisam bas skuzio da pljuju po ital. autima. Mozda sam glup,ili ne znam njemacki?!?!

Bilo kako bilo,pa nije ne realno kad napisu da je Bmw Z4 bolji auto od Alfe Spider. Ili kad popljuju Punta Hgt jel ima na 10 kocenju 50M zaustavni put. To jos nisam dozivio da jedan auto iz 21.st-a koci 50m kad se bremse zagriju.

Ja one tablice nikad ne gledam,nego citam tekst,a tu se za svaki auto bilo Lada ili Rolls nade i pohvala i stavri koje bi trebalo popravit/poboljsati.

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:22
Ja da vozim Corollu nebi imao uopce kompleksa prema vozacima bilo kojeg Audia kad i oni sami znaju da je Toyota kvalitetnija samo sto ipak radije kupe Audi zbog imagea premda su svjesni da ce im se znatno vise kvariti.Yaris kao najmanja Toyota je pouzdaniji od A8 kao najveceg i najskupljeg Audia.Zalosno.

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:25
Nema ni ovaj A4 reprezentativne kocnice.Jos su mu zamjerili klepetavo podvozje, lazne dojave lampica na instrumentima...opcenito ima probleme sa elektrikom kakve su talijanski auti prevladali krajem devedesetih.

Bmw Touring
28-05-2004, 15:25
Yaris kao najmanja Toyota je pouzdaniji od A8 kao najveceg i najskupljeg Audia.Zalosno.



Amigo sad vec baljezgas ×××××rije

Fresh
28-05-2004, 15:33
Pusti ga da vidimo gdje će završiti

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:33
Pogledaj statistike pa ces shvatiti o cemu ti govorim.Opce je poznato da su skuplji, veci i kompliciraniji modeli manje pouzdani od manjih.

Bmw Touring
28-05-2004, 15:36
evo pustam ga :))

Bmw Touring
28-05-2004, 15:38
Pogledaj statistike pa ces shvatiti o cemu ti govorim.Opce je poznato da su skuplji, veci i kompliciraniji modeli manje pouzdani od manjih.





Znaci covjek koji ima zenu,dvoje djece i punicu i koji radi 50000 godisnje radi posla trebao bi uzeti manji auto jer je on bolji i pouzdaniji :))

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:39
Ja svoje rekao. :))
Znam ekipa da je to tesko prihvatiti, posebno jos ako ste fanovi Audia, ali proizvodjac poput Audia si ne svije dopustati takve propuste.Jos su svjeza sjecanja na TT-a i njegove propuste koji su uzeli i neduzne zivote prvih nesretnih vlasnika. :(

S16
28-05-2004, 15:40
Veći auti su generalno gledano kvalitetniji po pogledu izbora materijala. Kako su komplexniji šta se tiče izvedbe i elektronike, a i poznavajući današnju politiku autoindustrije koja se temelji na proizvodnji automobila koji neće imat dug vijek trajanja - ovo je apsolutno razumljivo. Za kojih 10 godina će bit normalno radit generalku na 70-100 tkm ;)

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:41
Ne, takav covjek ce uzeti Audi ili bilo koji veci auto, ali ce se morati pomiriti da ce ga sigurno prije iznevjeriti nego najmanja Toyota. :))

Bmw Touring
28-05-2004, 15:42
Ne, takav covjek ce uzeti Audi ili bilo koji veci auto, ali ce se morati pomiriti da ce ga sigurno prije iznevjeriti nego najmanja Toyota.





Nemoze tebe zaustavit ni cijeli forum a kamoli nas par ode :))

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:45
Tako ti je to kad baratas cinjenicama i imas ispravne argumente na svojoj strani. :))

Bmw Touring
28-05-2004, 15:49
ma sve si u pravu :))

Cezy
28-05-2004, 15:52
Jos su svjeza sjecanja na TT-a i njegove propuste koji su uzeli i neduzne zivote prvih nesretnih vlasnika.


Ja cu se zasrat od ovoga!!

Kaj se u Ferrari-ima i Lamborgini-ima nije ginulo?? Da je zalosno je,ali uvjek su krivi konji za volanom,nikad oni ispod haube. TT je imao problem sa Upforce-om,ali skuzili ste poantu.

Moji Starci su skupo platili W210 Mecku,koja je znala radit probleme,ali ispod crte znam zasto taj auto toliko kosta.Ista stvar sa Audi-em. :)

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:53
Problem je ovog foruma jer ima puno licemjerja, vecina nece reci ono sto misli da nebi povrijedila necije osjecaje.Ja sa tim nemam problema i tocno znam kakvo tko ima misljenje o necemu pa mi je nekada smijesno citati kako pise o necemu na lijep nacin, a znam da ne misli tako. :)

OS FIAT>>>
28-05-2004, 15:56
Gine se u svim autima zbog nepaznje vozaca, ali u slucaju TT je ipak bilo malo drugacije.Isporucili su prakticki nedovrsen auto na trziste, pa su kasnije pozivali ljude u servise da im dovrse auto.Prestrasno.

activa
28-05-2004, 17:11
" Problem je ovog foruma jer ima puno licemjerja, vecina nece reci ono sto misli da nebi povrijedila necije osjecaje.Ja sa tim nemam problema i tocno znam kakvo tko ima misljenje o necemu pa mi je nekada smijesno citati kako pise o necemu na lijep nacin, a znam da ne misli tako. "

ha !!... mislio si na mene !!......?? ;) :smile25:

Axl
28-05-2004, 18:17
istina je da ljudi imaju previsoko misljenje o njemackim autima posebno na nasim prostorima, mozda samo ne u Sloveniji (ona je puna francuza i talijana)i onda kad se objave ovako razocaravajuci rezultati od nekog skupog automobila naravno da zabrine mnoge

Axl
28-05-2004, 18:19
VW i kvalitet su se posvadjali gadno, to dokazuje i cinjenica da su u SAD-u svi iz tog koncerna zauzeli celne pozicije ali sa dna!!! Cak i Porsche

doc
28-05-2004, 21:06
fresh, ne smeta meni sto je Audi tebi san. 100 puta receno na forumu, svatko ima svoj ukus. Nadam se da ce ti san ostvariti...

Ali ××××ga decki moji, Audi je mnogima san u HR. I ti iskljucivo zbog nepogresive njemacke kvalitete. A gdje je ta kvaliteta? Otisla u honduras... Nije sad to samo u autoblicu jer znam i sam od vlasnika da ti auti nisu niti priblizne kvalitete kakvim se smatraju.

doc
28-05-2004, 21:09
mc, vjeruj mi nisam niti najmanje ljubomoran na vlasnike Audia. Meni taj auto ima imiđ sela, pogotovo ovi 80 i stariji A4. A da bi se po gradu vukao sa A3 da me sve curice vide, to mi nikad nije bio gust... Puno se bolje osjećam u svojem autu, nego u nekom a3.

doc
28-05-2004, 21:11
"Moji Starci su skupo platili W210 Mecku,koja je znala radit probleme,ali ispod crte znam zasto taj auto toliko kosta"

cezy, zbog cega tolko kosta? zbog imena Mercedes i niceg vise.

OS FIAT>>>
28-05-2004, 21:13
"Moji Starci su skupo platili W210 Mecku,koja je znala radit probleme,ali ispod crte znam zasto taj auto toliko kosta"



:))

Cezy
28-05-2004, 22:05
Zasto toliko kosta???

Naravno da placas i ime,i Pradina jakna ima isto svoju cifru.

Dakle W210 poznat kao OKAn!!

Dizajn kako kome,meni prvi put kad sam ga vidio nije bio neko ludilo,ali mi je bio elegantan,a isto tako elegantan mi je i danas,za razliku od nekih dizajnerskih remek djela koji danas izgledaju ko Lada.

Interier: Neki pricaju da je W210 fuserski slozen,ali to je teska glupost.<a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=Auto&v=52&src=zon">Auto</a> je uzasno precizno i kvalitetno slozen,a to se mora platit.
Tu je onda i oprema,dobro sad ce mi neki reci da su svi auti danas super opremljeni,jesu ali sta je sa ucinkovitosti tih uredaja.Malo koja klima koju sam probao funkcionira bolje od ove u W210.Malo koja seriska mjuza funkcionira tako dobro kao Becker/Mercedes sound system.TO KOSTA!!

Sicevi su super,ma kaj super idealni.Udobni ko neke fotelje,ali ne premekani.IZa prostora za glavu ko u prici,imas feeling ko da si u visoj klasi.

Nastavak slijedi<br><hr><font face="Impact">Racing is life...
... anything that happens before or after is just waiting.
</font>

Cezy
28-05-2004, 22:34
Mehanika: Iako imam najgori motor koji se moze dobit sa tim autom,moram reci da je sto se trajnosti tice atnosferski dieselski motor sa svojih knap 100 cv pravi dragulj.Rijetko ce te naci na ovom planetu tako zahvalan motor.Ulozeno mrvicu dobiveno jako puno.pola mile kilometara garantiram da ce napravit,bez iakvog popravljanja i restauriranja.Idealan motor za taj auto je 2,7 cdi,ili 3,2 benzinski V6.
Manuelna getriba ima predugi übersetzung za moj ukus i kolje vec i ovako slabi motor,ali je zato precizna i ne zapinje (osim Retour gang-a).

Hendling: Auto je pretezak,premekan i preslab za ozbiljnu voznju,ali je zato idealan za opusteno krstarenje koje niti nije tako sporo.Na autoputu si kralj,i to je njegova liga.Tempo 150 drzi bez vecih poteskoca,izolacija od buke je odlicna,a auto te jednostavno nemoze umorit.Zürich-Bec,izides iz auto ko leptiric si,nista te ne boli niti se osjecas spigan ili umoran.

Da sad ne duzim,auto kosta,ali savrseno opusteno sam se vozio u sigurnom,reprezentativnom i prostranom autu,u kojega nisam utrosio niti kunu vise nego sto bi utrosio u nekog kompakta,bio on ital,Fra ili njem. proizvodnje.

On nije Mercedes iz stare skole,presofisticiran i moderan je da bi imao taj level robustnosti,taj visak love koji das na startu za njega ce ti garantirano vratit kod prodaje.

P.s. Najvise na tom autu volim onaj ogromni single brisac.W210 je zadnja Mechka sa tim brisacem,steta!!

A L F
29-05-2004, 00:38
W210 je Mercedes ako je unutra motor 220DIESEL, 290TD ili 300TD. Benzince ne cu spominjat. Ovi CDI nemaju nis Merdzino, kvare se, crkavaju ko ludi. Pogotovo C220CDI :(
W123 i W124 najbolje su merdze! ;)

Cezy
29-05-2004, 08:01
Pa upravo to sam i napisao.Novi nemogu biti onak dobri ko stari.Motorima upravlja elektronika,unutra je svaki quratz na struju,esp,ebd,i ostala govna isto sve elektronika.Pa tako i novi system kocenja bez tekucine,i koji omogucuje i kocenje duboko u zavoj jel optimira snagu za svaki kotac zasebno.

Auto elektronika nije jos na tom levelu,da ispunjava brdo zahtjeva,bude otporna na -20 i +50°C i da ne stvara probleme.To je fakt.

Alf vidis mene nije W210 nikad ostavio na cesti ali zato je W124 kojeg smo imali prije 210-ke.Bio je E230 benzinac,ja sam ga volio jel je sa mizernih 136cv iz 2300ccm-a potjerao gotovo 1600kg tezak auto ispod 10sec. do stotare a maximala je bila dve glave.
Nije lose ha?? :smile07:
Otisao je einspritz na 225000 km,sva sreca desilo se u gradu,ali moglo se desit i u nekoj pripizdini. Meni je bilo jako zao kad smo ga razbili na povratku sa skijanja i nakn toga uzeli W210 Dizlo,al kaj ces!! ;)

doc
29-05-2004, 08:35
Za duplo manje para od tog okana se mogla dobiti Kappa, koja je ima losijij strana, ali ima i boljih.
O kvaliteti necemo raspravljati jer ako za Audi vrijedi da je to peh, onda se i Lanci moze dogoditi. Također o izgledu i ukusima se ne raspravlja.
Dakle, ostaju ti performanse gdje je Lancia za klasu iznad okana. Mislim na podjednake motore, ne sad na usporedbu AMG sa lanciom 3.0. A udobnost je tu negdje, okan je udobniji zbog vece duzine, ali kappa je prostranija, ugodniji interijer itd...

Ajde sad, razapnite me sto uspoređujem mercedesa i lanciu. Ali ja u garazi imam vec 2. mecku (ne bas top model, ali dovoljno da se vidi kakvi su to auti), a Lancie smo imali 3. :smile07:

activa
29-05-2004, 10:15
...znaci mecka je najbolja !!?? :smile12:
lancije sluze za svakodnevno " akanje " , a mecka za gust !!?? :smile06: :smile06:

VTR
29-05-2004, 10:28
"...prodajem SL600AMG (ili 500 - nisam siguran). Star tri mjeseca, malo vožen (u tri mjeseca, dva je bio na popravku)... Ovakav mi je prijatelj oglas dao na pola stranice u lokalnim novinama za svoju tri mjeseca staru mečku vrijednu debelo preko milion kuna.

Cezy
29-05-2004, 14:16
Aj ne seri,ni neznas koji je auto,glavno da znas da ne valja.

:smile17: :smile17: :smile12:

Koshpa
29-05-2004, 17:23
SL 600 AMG NE POSTOJI!!! Mozda je imao SL 600 s AMGovom opremom i to je to! Postoje samo SL55 i SL65 AMG.

Ljudi ne pricajte gluposti. :smile17: