PDA

Pogledaj cijelu verziju : win. 2000 vs xp



vodeni
23-05-2004, 13:22
zamolio bi sve koji su imali 2000 pa presli na xp da mi iznesu misljenje o jednom i drugom, tj. po cemu bi xp trebao biti bolji od 2000?

Grga
02-06-2004, 18:42
XP (samo pro verzija) je bolja od 2000 iz podosta razloga ni ja na pocetku nisam bio za XP ali kroz rad sam se uvijerio da je XP Pro najstabilniji. dok su mi se i 98Se i 2000Pro rusili na skoro dnevnoj bazi (ja se volim izivljavat na kompu :smile18: ) XPpro mi se srusio samo 2 puta
No da bi XP bio stvarno u prednosti nad 2000 moras napraviti par stvari a ona naj vaznija je da iskljuci sve nepotrebne za komp zahtjevne i komfuzne graficke dodatke
znat ces da si uspio kad ti XP bude izgledao kao 98Se to ti pomaze jer komp PUNO brze radi(osim ako nemas neku novu zvijer) ali jos vaznije je sto se onda puno lakse snaci
jos jedna prednost je lakoca instalacije hardwera dok kod ostalih win. neke nove stvari nece ni prepoznat a za veliku vecinu ti treba cd sa driverima XP prepoznaje i ima drivere za 99% hardwera
no da ne duljim previse.....
Moj odabir je definitivno XPpro a na drugoj particiji 98SE <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
www.VinkoRi.Tk

</font>

vodeno
08-06-2004, 07:09
hvala na odgovoru.

Grga
08-06-2004, 17:20
it's okej :)