PDA

Pogledaj cijelu verziju : Austrijanc ne zele Srbiju u EU

Austrijanc
21-05-2004, 11:08
Beč -- Austrijanci ne žele da Srbija bude primljena u EU, pokazuje istraživanje instituta "Market".

Istraživanje je pokazalo da najmanje simpatije ima moguć prijem Turske u Evropsku uniju, ali da negativno raspoloženje vlada i prema mogućem članstvu Srbije, Bosne i Hercegovine, Rumunije i Bugarske.

Za Hrvatsku preovlađuje pozitivno raspoloženje .

Deset godina po referendumu o pristupanju Austrije EU, sprovedenog 12. juna 1994, kada je dve trećine stanovništva glasalo za ulazak u EU, sada 24 odsto Austrijanaca misli da je imalo koristi od EU, a 46 odsto tvrdi da im je članstvo u EU donelo samo negativne posledice.

Pa kako da nemaju
21-05-2004, 12:07
lepo mišljenje o nekome ko im je timario konje stolećima!
Nije bez vraga onaj naziv za Hrvate i Slovence "BEČKI KONJUŠARI" ! :)) :)) :))

Pa kako da nemaju
21-05-2004, 12:24
lose misljenje o vama; prljavi, ljeni, neobrijani, umisljeni, smrde po sljivki, mnogo se fale i lazu, sve najbolje znadu, galamdije i opancari.

:)) :smile06: :smile16: :smile12: :smile07: ;) :smile10: :smile14: :smile13: :smile17: :smile16:

Bogami
21-05-2004, 14:36
kako smo ih kvragu dali 1914. na Drini i Ceru, njih i njihove konjusare, imaju zasto da nas mrze.

hehehe
21-05-2004, 14:51
Austrijanac :smile06: u je naroda pismenog kao i vi , nije austrijanac ne zele , vec austrijanci ne zele , ×××× te tudjman ××××× , vi ste prvi u svijetu izumili glupost :smile16: :smile06: :smile06: nije ni cudi sto lupaste tolike gluposti kad ste tako glupi i nepismeni i pojma nemate od koga poticete.
Cuj ne zele Tursku , Srbiju , Bosnu, Rumuniju, nije to nikakvo cudo sto su izdvojili samo muslimanske i pravoslavne zemlje sobzirom da se zna da su ti tvoji austrijanci nacisti kao i vi i naravno da zele onakve kakvi su i oni.Pa oni su bez ikakvog rata prije dvije godine kaznjeni od UN kao veliki nacisti koji trebaju biti pod stalnom kontrolom.
Pored ostalog vas trebaju jer ste im nuzno zlo u svakom pogledu odradjujete sve najnize poslove za njih, vi ste im ustase i izgradili tu njihovu konjusnicu , :smile06: :smile06: :smile06: dok smo mi gradili i vasu mocvaku vi ste tamo pusili austrijancima.
Zato kad se sve uzme u obzir morate biti tako kompleksno bolesni i nalaziti mane drugim one bas koje su vase i to po genima i porijeklu.
Mi Sbi smo najpametnija , najpedantnija, najcisca , i najinteligentnija nacija svijeta to ce vam potvrditi svaki moderan , obrazovan i talentovan covjek, dok od cigana i gubavih konjusara nas misljenje i ne interesuje, jer ste mizerija i sramota nas je kad nam vi ime spomenete toliko ste gubari i odbaceni od civilizacije. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Fredo. ajde...
21-05-2004, 16:15
...pogledaj face na samo one dvije slike, pa pokusaj dokuciti odakle VI poticete... najmanje 33% Turske krvi, 33% posto Ciganske, a ostalo??? ...ko zna koji misung?

Svaka cast vasoj inteligenciji... neka vam je i neka vam je lepa kuca sa njom...samo istocno od Dunava i Drine...

Cuj ne zele Tursku
21-05-2004, 16:38
a u komsiluku im kod Svaba zivi i radi preko 5.000.000 Turaka..
tacno ne znam koliko ali ima ih kao kusij'h pasa i u Austriji..
Mislim stvarno ne znam sta je pesnik hteo da kaze svojom "trlababalan" pesmom.. :)) :)) :))

pa treba im...
21-05-2004, 22:21
...radna snaga... ko bi cistio ulice, WC-e, kopao itd, ako ne Turci Srbi & co...

Ma sta se
22-05-2004, 00:08
oni pitaju koji moj, kao ni njihove tradicionalne sluge, uostalom???

Kako god okrenes, tu drzavu mozes da zaobidjes i u manjem luku.

Evo koliko pratim modernu svetsku politiku, nikad nista ne cujem od Austrijskih politicara, sem onoga Hajdera. Evo, da me ubijete, ne znam ime njihovog predsednika/premjera.

To vam je pihtijasta mas koja niti mirise, a ponekad samo zasmrdi i nista vise.

Prominentne licnosti evropske politike su Blair, Sreder, Ziskar, Putin, Berluskoni, socijalisti u Spaniji...

A Austrijanci, ma goni tu bagru fasisticku u ××××× materinu.

>>Svaka cast
22-05-2004, 03:32
vasoj inteligenciji... neka vam je i neka vam je lepa kuca sa njom...samo istocno od Dunava i Drine...<<

Svi oni koji izjavljuju ovako nesto posle pada Berlinskog zida, ne pripada Zapadu vec marsu, ili davnoj proslosti.
To sta su vas vase "ujke" ucile mozete macku o rep.
Jednoga dana kada svi budemo u ujedinjenoj Evropi (nece to dugo potrajati), cik nemojte da date posao nekome sa onu stranu Drine, ili iz Albanije ili Bugarske, samo zato sto je druge nacije. Mozete to uraditi nekoliko puta, a onda ce blago meni imati sud u Stratsburgu posla, pa ce vam se natovarit razne organizacije za postivanje ljudskih prava, pa onda ribanje po guzi...

Da li ste vi svesni sta predstavljaju granice zemalja clanica EU? Samo administrativni pojam i nista vise.

Nemate vi pojma, blago meni. Uci cete u tu EU, ali mnogi ce izigravati ovnove u njoj i dalje deliti Evropu na ove i one, na ovakve i onakve, na inteligentnu naciju, i onu drugoga reda, na "prljave" muslimane i na bijelu rasu, itd.

Vidim ja gde ste vi kad aploudirate ispadima Austrije. Tesko Evropi sa vama rodjenim fasistima.

ne kapiras...
22-05-2004, 09:49
..."inteligencija" je odgovor na tvoje busanje o srpskom supernadprosjecnom IQ. Na to vam ja kazem...neka vam je lepa kuca tamp istocno od Drine i netrebate ju nama agresivno prodavati...

A sto se posla tice... Pa Austrijancima treba radne snage...to je tocno... A sta ce biti "kad svi?? udejmo u EU"...vidjet cemo...

Jer da e tamo udje treba stosta promijeniti u glavama....

Cim pomenes
22-05-2004, 14:57
Drinu i Dravu ispadas smesan i anahron.

Evo vidi situaciju danas, posle svih neprijateljstava, i mi i vi ukinuli vize medjusobno jos pre godinu dana.
Bilo je kao privremeno (dok ne prodje sezona), a onda se to sve produzilo do danasnjeg dana. Znas li kad ce se ponovo uvesti vize? NIKAD!
Ni jedna ni druga strana nije spremna da sebi priusti toliki luksuz.

ako vasa mafija..
22-05-2004, 15:12
...pocne operirati po HR vize ce biti uvedene momentano!

otto
22-05-2004, 20:05
Dajte vi Cetnici malogradani pitajte svoje inteligentnije Cede cije uniforme ste kupili , dali su to bile od konjusara kako ih vi zovete mislim od Austrijanaca.Dobro prouci povijest cetnistvs prije nego odgovoris.

Koliko
23-05-2004, 00:38
je meni poznato, vasa i nasa mafija saradjuju jos iz vremena ratnih dana. Mislim da vasa vlast cak to i odobrava, jer otkud nekim SR mafijasima HR pasos.
Idi bre sve to sljaka perfektno.

A ti si naivan ako mislis da takve trice mogu da zaustavi protok robe, materijala i ljudi izmedju nase dve zemlje od kojeg obe strane imaju koristi.

postena trgovina
23-05-2004, 08:17
...uvjek da... "pay and carry"...

Ali ako pocnu neke mucke, svercanje, "trafficing", promet narkotike, ili - pljacke, provale i sl...

onda ... STOP!

Krezubi Austrijanci
24-05-2004, 16:58
ponedjeljak, 24.5.2004 16:49:06

KARLOVAC: AUSTRIJANCU IZBIO DVA ZUBA ŽUREĆI SE PLATITI CESTARINU

Na ulazu u Karlovac na autocesti Rijeka Zagreb jučer je u 15, 30 sati za sada nepoznat vozač automobila zagrebačkih oznaka šakom udario austrijskog državljanina G. K. (1968.) iz Beča, izbivši mu dva zuba zbog prijepora tko ima prednost pri ulasku u prostor naplate cestarine, izvijestila je danas karlovačka policija.

Kako ime vozača automobila s oznakom ZG 7887 AK još nije poznato, policija je za tešku tjelesnu ozljedu Općinskom državnom odvjetništvu kazneno prijavila nepoznata počinitelja.

U priopćenju se obrazlaže da su se dvojica vozača sukobila zbog prednosti ulaska u prostor naplate cestarine.

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Konjušari se opet pobunili protiv svojih austrijskih "VLASTODRŽACA"!

:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Ha-ha
24-05-2004, 18:07
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAhHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :smile16: :smile16: :smile16:

otto
24-05-2004, 22:16
Ti krezubi dali si siguran da je to bijo Hrvat , mozda je bio srbin gradanini Hrvatske . mogu zakljuciti da si ti sigurno bio taj sto si to ucinio.

Ma kakvi
25-05-2004, 00:39
Srbi, Srbi su gradjani za primer po pristojnosti u Hrvatskoj. Koliko dugo citam crnu hroniku u Hrvata, jos nisam procitao Srbinovo ime.
O Hrvatima sam se vala nacitao svasta : te silovao dete, te ubio zenu, te udario nastavnicu stolicom u glavu, te ubio druga, eto sad citam da je i Austrijanac najebao ..... uzas!

Eto na jednom topiku sam postavio Grgi i jos jednom, pitanje da mi nabroje zlocine pa i one najbanalnije incidente, koje su HR Srbi pocinili u miru, i jos nisam dobio odgovor!

Da secam se nekada davno osamdesetih kada su gorele sume na Jadranu kada su upirali prst u Srbe - dezurne krivce da su oni to cinili, kao po obicaju u hrvatskom zakonodavstvu, bez i jednog jedinog dokaza za to!!!!!!!

Dokaza na milione
25-05-2004, 04:24
25. svibnja 2004.

Samozadovoljavao se pred djevojčicom pa pokušao podmititi policajce

VELIKA GORICA - Muškarac (64) kazneno je prijavljen zbog zadovoljavanje pohote pred djetetom i zato što je pokušao podmititi policajca. Naime, prošloga petka oko 12 sati osumnjičeni je došao u čekaonicu Doma zdravlja u Velikoj Gorici. Sjeo je na stolac nasuprot djevojčici i njezinoj majci. Svjestan da ga djevojčica može vidjeti, otkopčao je hlače i počeo se samozadovoljavati. Majka je pozvala policiju. No, kad su policajci došli, muškarac je izvadio 200 kuna te tražio da protiv njega ne podnesu kaznenu prijavu.

Srbija nece...
25-05-2004, 22:16
...vidjeti Evrope jos 50 godina...

...pod uvjetom da ta crna rupa opstane kao cjelina...

Name NIKO nije zainteresiran za nju...

za
28-05-2004, 05:26
vas je zainteresirana , jer ko ce im kanalizacije i parkove cistiti , timariti konje do ustase.Ja mislim da ce oni vas brzo staviti u zicu sa upozorenjem - opasne zvijeri.
Vi ako udjete u EWvropu mi cemo ih moliti da nas ne prime samo da smo sto dalje i da se nepoznamo jer nas Srba je sram da nas Evropa gleda kao komsije.
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

xx
28-05-2004, 10:21
Mislim da je za dobrobit hrvatske NE ici u EU. Iskoriscavat hrvatsko prirodno imanje po sposobnosti Hrvata i stime biti zadovoljan.
Zivjeli Hrvati i hrvatski prijatelji!
Ne trebam komentiranje od Cetnika. Amen.

Župniče!
28-05-2004, 13:33
Ti što text završavaš sa amen!
A koji su to hrvatski prijatelji ???
×××× ti ja mater što se ja takvih sjećam!
Ajd sad uteram ti mami ××××× moj obrezani!
Mašala!

XX
28-05-2004, 17:49
Ti što te uznemiruje riječ amen - što na latinskom znači svršeno - izgledaš miviše nego religozni fanatik. Još kad vidim s kakvim se riječima služiš da bi nešto dokazo, za pono bi se ja okladio da si lunetik. Po čemu vam može biti bolja budućnost s onim iz Azije ili Malajzije (drukčijeg svega) nego s narodom iste krvi, jezika, tradicije itd. budalo jedna. E sad ti nije amen = svršeno jer će ti biti još,odmetniče Hrvatski.

i opet ti
28-05-2004, 18:59
uteram mami ××××× moj obrezani!
Mašala!

Velicasni
28-05-2004, 22:47
moöim vas cija je to kultura da neko tiliko psuje i vreda a da ne pozna komu psuje

uglavnom hrvatska
29-05-2004, 03:33
naravno!
Jer svi drugi na svetu,sem Hrvata izašli iz faze neandertalizma.
Uostalom,pročitaj i usporedi upise Hrvata sa upisima svih ostalih!
Hrvatski,naspram drugima,upisi su prepuni podmuklosti,zlobe,cinizma,ustašluka,psovki!
Izgleda da je tome doprineo katolički "odgoj".

Recykle bin
04-06-2004, 16:01
Pa ko bi uopste zeleo ovakvu "drzavu"?

Ako Srbi ne zele u Evropu tj vecina gradjana to misli - tako ce i biti...
Dok se oni razvijaju Srbi ima da trunu tu gde sede.
NekA Radi sta god hoce... izbegavajU evropske integracije, izbegavajU demokratizaciju, ekonomski prosperitet... bolji zivot...

Ali nemojmo slucajno da izazovemo nikakvo ×××××× po Balkanu- jer ce opet da nas isamaraju k'o i uvek.
Dakle - izbor je vas/nas. Ili u Evropu ili van Evrope.
Za sve postoje konsekvence.

Phungah
04-06-2004, 16:03
pa ja ne znam, ali jel ti zivis u cauri

ja iskreno znam milijardu ljudi u ovoj sugavoj zemlji i mozda mi jedan rekao: necu u uniju

a drugo, neko je rekao, ko to pita austrijance sta oni hoce, koga boli uvo sta oni hoce, slicno je i za irce, kad bi sproveli referendum u rep. irskoj verovatno bi svi glasali da ne zele ni italijane ni francuze u uniji tako da je to skroz besmisleno sto ti pricas

ja mislim da je izuzetno bitno angazovanje predstavnika unije kako bi se srbija sto pre prikljucila, ali zbog takvih koji misle da je sasvim ok ako podjednako saradjujemo sa severnom korejom i sa evropom kojoj fizicki, istorijski i psihicki pripadamo, srbija je na jednom putu i do njega se lako stize (ako vec i nismo tamo) - a to je put na samo dno zivog blata

ZeroBrain
04-06-2004, 16:53
Ma ko bre nece u EU.

Naravno da vi necete u evropsku uniju. Sta cete vi tamo. Tamo te teraju da ucis a ne da se bijes. Tamo ne smes da bijes one koji lepe plakate. Tamo kada lupis glupost svi ti se smeju a ne podrzavaju te i ne dizu te u nebesa. Tamo takve trpaju u zatvore a ne glasaju za njih na izborima.

Ima da ides pa ce da pevas. Nema milosti prema vama nesposobnima. Sposobni ce da vladaju a vi ce da cutite i samo da ponavljate.

Da, gospodine. Vi znate ja nisam ucio skolu pa ne znam.
Da, gospodine. Jesam, lupao sam gluposti sad cu malo da cutim.

Ima da vam uteramo demokratiju. Sa vama izgleda ne moze drugacije.