PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbi u 21-om stoljecu

sompompirovi
19-05-2004, 17:39
http://www.b92.net/galerija/pics/2004/05/167333232140a6a680d73dc382879918.jpghttp://www.b92.net/galerija/pics/2004/05/99805110740a6a6d4b7815788543765.jpg

sompompirovi
19-05-2004, 17:40
http://www.b92.net/galerija/pics/2004/05/99805110740a6a6d4b7815788543765.jpg[IMG]

sompompirovi
19-05-2004, 17:40
http://www.b92.net/galerija/pics/2004/05/167333232140a6a680d73dc382879918.jpg

Henry Chinaski
19-05-2004, 17:43
Lepo ja kazem, jedan rezervat tipa Jurassic Park bi trebalo da bude za pocetak na vrhu nase turisticke ponude. Ovo bez zajebancije mislim. Sa ovakvima na slikama u prospektu - reklami, bum bi napravili. Ima li uopste nekoga na zapadu ko je sklon egzoticnom turizmu, a da ne bi platio ulaznicu 50 evra da ovo uzivo gleda snima i fotografise? Kad su Spanci mogli da od koride naprave turisticku atrakciju, sto ne bi mi mogli od ovakvih? Evo suska se nesto o ukidanju koride. To je nasa sansa da preuzmemo od Spanije turiste zainteresovane za bizarna desavanja. Pa zar nije?

Mene zaista...
20-05-2004, 07:12
...zanima egzoticni turizam...

Uvjeren sam da bi od njega Srbija mogla napraviti dobar posao...

otto
20-05-2004, 22:02
BRE NIKAD VIDIO TOLIKO BRE ZIVOTINJA BRE NA JEDNOJ BRE SLICI BRE :)) :)) :)) :)) :))

ma OTTO
20-05-2004, 23:00
...nije nego Srbija bre...SRBI...pogledaaj ovog bradatog u prvom redu...te pogledaj njihov nacisticki znak, kako ga ponosno dizu u zrak - sa smijehom...

podsjeca me na Berlin 1937...

jel ovo slikano
21-05-2004, 05:53
na Tohompsonovom koncertu u Beogradu?
Po ikonografiji bi rekao da je!

pa....
21-05-2004, 10:20
...moglo bi biti Fredo...samo ne vjerujem, jer koliko znam Tomphson nikad nije bio u Srbiji...NIKAD!

Samo si pogledaj sunarodnjake...to je bilo slikoano prije mjesec dana...ca:
Sajkace, tri prsta a ovi gore - uz obaveznu rakiju...

znaš ti dobro
21-05-2004, 12:19
o čemu ja govorim:

..Thompsonov koncert u Splitu,nekoliko "tisuća" pobješnjele rulje sve vrvi od ustašluka,u gledateljstvu skoro cijela Vlada neoNDH..
Koncert počinje ustaškim pozdravom :
ZA DOM SPREMNI!
Hit večeri:
JASENOVAC I GRADIŠKA STARA,
TO JE KUĆA MAKSOVIH MESARA...

Pjeva o ondašnjem predsjedniku svoje Vlade:
OJ RAČANE JEBA TI PAS MATER,
I ONOME KO JE GLAS'A ZA'TE...

O predsjedniku svoje države pjeva:

GOSPE SINJSKA AKO SI U STANJU,
UZMI STIPU A VRATI NAM FRANJU...

O rijeci Neretvi,Francetiću i ostaloj bandi da ne pričam...

Pjesma mu se završava "Fantastično":
SJAJNA ZVIJEZDO IZNAD METKOVIĆA,
VRATI NAMA ANTU PAVELIĆA...

Ne čini li Ti se da Vas Srbi samo kopiraju i uče od Vas govana ustaških!
:)) :)) :))

ma
21-05-2004, 15:34
To je samo priprema da ×××××o ustasama majku za sva vremena da ih vise nemoze odbraniti ni genser ni klinton.
Srbi braem brane svoj narod na svom pragu a sta vi se slikate po Holandiji i ostalim ustasijama sa carapa na glavi i hozem i na rukavu. :smile06: :smile16: :smile17:

Uh Fredo....
21-05-2004, 15:58
...Sta si navalio na Tompssona... pa on samo malo pjeva, zajebava se... i to... i sta ce Hrvatima carape ili nozevi?? ... mi smo se Cetnikarije i Srbadije rijesili, sta mi da prijetimo kome?? Trebali su nozevi u 40-im i 90-im... sad su za nas druga vremena...
Sta ce to nama?? Nas Srbija ne zanima...mi smo se okrenuli zapadu 100% - kakav je, takav je... ali nas je...

Inace ko u Hrvatskoj dize tri prsta mi mu sakatimo ruku... ili ga zabijamo u MATICU zemlju...

Pogledaj ti ovu tvoju svijetinu sa sajkacama, rakijom, tri prsta... HEEEEJJJ vidi koliko ih je...

Ma vi ste
22-05-2004, 00:46
golo govno od zapada, a pripada te kako vetar duva: ako pobedjuje srpska kruna, vi brze bolje kod njih, ako pobedjuje Hitler i Musolini, vi brze bolje kod njih, ako pobedjuju komunisti, vi brze bolje sa komunistima... A sta ces, jedan prcvoljak od drzave, izgleda da i nema izbora, a niti hrabrosti kao sto je imaju Srbi da svim velesilama kaze NE (4 puta samo u proslom veku).

Sto se tice znaka 3 prsta, jos uvek je mnogo bolji nego fasisticki pozdrav dizanjem ruke u vazduh sto je masovna pojava na svim Tompsonovim koncertima. Ili recimo "Zivio Musolini!", sto je uzvikivala Torcida u Rimu.

A sto se alkohola tice, bulaznite bez veze. Alkohol je problem celoga sveta. Pija se svuda, pa i u toj Hrvatskoj. Ziveo sam tamo, znam o cemu pricam. Sad mi brat zivi tamo, pa mi prica da se pije da to nije normalno.
Sljivovica je srpsko nacionalno pice, i mogu vam reci da je 100 puta cistija od onih obojenih govana (vekije, vinjaka, itd), koja vi pijete.

Kada ismejavate Srbina zbog pica i nacina ishrane, delujete mi toliko smesno i neozbiljni za ikakvu diskusiju, da je to strasno.
Isao sam cesto u oklinu Osijeka. Pa taj se narod tamo UBIJA od gurmanluka i CUGE! Jos kad je svinjokolja krajem novembra meseca, TO JE FESTA NAD FESTAMA, da je najbolje i ne pomisljati ici tamo tih dana.

Nemojte, molim vas, o ishrani i picu! Znam sve. :)

istina
22-05-2004, 04:24
- njihova glumica Anja Culina je javno izjavila u Latinici ovako;

Mi hrvati glumimo neku becku gospodu a po dokazima smo Zaostali vise no sto je moguce.Srbima se izrugujemo samo zato sto su ispred nas bar kad se govori o Sportu i glumi.Mi smo smo zanemarili ono sto cijeli svijet cijeni i voli a to je Gulma i glumacka akademija.Ja sam studirala u Beogradu i mogu vam reci da mi nismo niti mozemo biti ni blizu Srba , oni zive normalno i dostojanstveno a ne kao mi Hrvati ukoceno sa bezbroj komplexa.
Nikada necemo moci da im pariramo da bi mogli napraviti ni blizu neku komediju , audiciju ili neki Filim jer za nas to toliko nista ne znaci da bi zati ulagali dok se svijet zato grcevito bori.Srbi su ti koji imaju u tom smislu sve u najboljem izdanju. ;)

pa Fredo...
22-05-2004, 10:12
..ja nisam nigdje govorio o hrani...niti su one slike asocirale na hranu...ja nazalost znam da se u HR u kontinentalnom dijelu, narocito u Slavoniji jede pogresno, itd...

Ja sam samo asocirao na svjetinu, kokarde, rakiju u kombinaciji sa tri prsta...

Nekako ne pase u 21-om stoljecu...podsjeca na davno prohujalo vrijeme...

A sta se Hrvata i HR tice mi (bar ja) se ne hvalim ni u cemu... samo uvjek ukazujem na distancu i granicu Drine i Dunava...

Samo odgovaram na tvoju hvalu...i bljuvanje po HR...

Jer jedno je sigurno, od vas nismo losiji skoro ni u cemu, dapace...

a ovo drugo...takvo je kakvo je... niti bolje niti losije...nego bas takvo...

>>Ja sam samo
22-05-2004, 14:27
asocirao na svjetinu, kokarde, rakiju u kombinaciji sa tri prsta...
Nekako ne pase u 21-om stoljecu...podsjeca na davno prohujalo vrijeme...<<

Zar vi takve skupove nemate??? Neko pomenu Tompsonove koncerte, pa te pitam, zar cela koreografija i sadrzina pesama mogu da prodju u 21. vek???

Naravno ne, jer vreme rata je proslo, i njegov "moral" o kojem vi govorite, vise nikome nije potreban.

Gornje slike su sa godisnjeg skupa cetnika na Ravnoj gori, u povodu 4. srpskog ustanka.
E sad da li vi na svojim skupovima i proslavama okrenete jagnje na zaru? Pretpostavljam DA, inace bili biste mi za zaljenje. Da li vi ponesete usput i cugu? Siguran sam da DA.

Smeta vam tri prsta. Nama ne smeta jer ga ne smatramo fasistickim znakom. Prvi ga je lansirao Vuk Draskovic: uzdignuta tri prsta i parolom "svi, svi, svi!"
Znamo da je SPO bila zestoka opozicija onima koji su bili na vlasti, i protivnik ratovanja u HR i Bosni.

Tri prsta znaci Trojstvo, ili ti Otac i Sin i Sveti duh, a u partiji koja ga je lansirala, trebao je da znaci raskid sa komunizmom i povratak veri u Boga.
Drugim recima, to je bio simbol otporu vladajucem rezimu u Srbiji. Tako je taj znak postao.

otto
23-05-2004, 21:51
Pricekajte ljudi pa Srbija je jos u 20stoljecu ili cak u 19. Bilo bi bolje pitati kako ce Srbija izgledati u 21 stoljecu.

A vi ste
24-05-2004, 00:59
po svojoj mrznji, netrpeljivoscu, ksenofobiji i granicama u glavi, u 15. stoljecu.

Od vas svih najmoderniji je vas Tompson. On je stigao i do 1941., ××××te!!!!!

sta ti imas...
25-05-2004, 22:22
..toliko histericno protiv njega!

PA mi vi bas SRBADIJU -

NAJJEDNOSVANIJE - ne ×××××o, necemo vas vidjet, ne podansamo BRE-kane
Niti E-kanje...i sta sad??

Kakva "ksenofobija"? Fasizam? Nacizam?

Kakve su to ×××××rije...

Mi ne PODNASAMO samo Srbadiju...

druga bi stvar bila da je to ko drugi...ali nije! Samo VI!

hehehe
25-05-2004, 23:15
vidi hrvatske mljadezi sto pjeni.
a jamda niste isti i prema zidovima, romima i muslimanima :smile06: :smile06: Ma vi se nemozete oprati koliko su vam geni usrani. :smile06: :smile06: vi ste nevidjeni mostrumi bili i ostali. :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06:

ne sari...
26-05-2004, 07:57
...FREDO...Mi ne podnasamo samo vas...

Ti si tipican primjerak tog "homobalkaniusa", koji je nepodnosljiv...

NIKO DRUGI!! SHVATI TO!!

Ma ne podnosite
26-05-2004, 15:30
vi ni sami sebe. Gledam vasu crnu hroniku, pa to je strasno - pedofili, silovatelji, decoubice, majkoubice....

Jedini koji vam vrede tamo to su preostali Srbi. Eto, jos ni o jednom incidentu nisam procitao da su ga oni pocinili.
Prema tome, zna se ko je kulturan i civilizovan.

Fred...
26-05-2004, 16:35
...to je samo dokaz o slobodi stampe...

Sad se novine zilavo bore za kupce, pa svako - IOLE -masniji dogadjaj objave...

Ljudi to vole citati...
U starom sistemu bi se to proglasavalo:
"Uzneiravanje naroda",

Ali ste se to rebe toliko tice? Pa HR tebi nije domovina? ili??

Ma Fred
26-05-2004, 17:59
...stvarno me sad izludjujes. Nista mi nije jasno! Obavezno moram nocas da disinfektujem moju sobu, jer nitko nezna ako ces ti doci da me plasis...

hahaa
26-05-2004, 18:22
grga nam posta fredofobicar.
fredi pusti covika da se slobodno uzdize.

ma grga
26-05-2004, 18:26
se silno bori protiv bilo koje istine jer je iz starog tima ^pa ga ubi sram .
Nista mu ne predostaje vec da pobija sve sto se govori o ustasluku jer ga pece prljavba savjest sto je bio njihov ucesnik .Boji se grga kao i sve ustase ako sute da se satim slazu ili ako progovore istinu da bi mogli imati svo kolektivno teski posljedica , e zato se u Hrvatskoj masa boji istine jer je surova za mnoge. :smile17:

otto
26-05-2004, 21:20
Ajde srbadijo bijezite na svoje stranice internete ako ih imate pa serite i mlatite praznu slamu tamo. Vi nas ionako gledate i cijenite kao niko i nista, mi cemo dobro zivijeti i bez vasih glupih epiteta.

volim ja nase Srbe..
06-06-2004, 16:10
...voliiiiiiim...

narocito kad su ovako u elementu...

A ja vas volim
07-06-2004, 01:22
ovakve:

-----------------
SKOKOM S DIMNJAKA U SMRT

ZAGREB - Ferid Gotovuša (56) počinio je u subotu u 12.20 sati samoubojstvo, bacivši se s 30 metara visokog dimnjaka toplane Medicinskog fakulteta koji se nalazi u krugu KBC-a Šalata. Nesretni se čovjek popeo na dimnjak u 9.15 sati, nakon čega su s njim pregovarala dvojica psihologa - bolnički i policijski. On je, pak, zaprijetio da će se baciti ako mu se netko približi, nakon čega tijekom trajanja trosatne drame više nije govorio. Pregovarači su, inače, bili na obližnjem balkonu, a ubrzo je pristigla i Feridova supruga koja ga je, također, neuspješno pokuša(va)la odvratiti od nauma da počini suicid.
----------------

Ajde, ajde, zivlje to malo!

a ne bi koji...
07-06-2004, 08:39
...put objavio kako se - recimo vasi penzioneri masovno ubijaju - i to zato -
STO NEMAJU STA JESTI!
Totalno su zaboravljeni i marginalizirani od drustva.

Vidis kakav banalan dogadjaj u HR stavljaju skoro na prvu stranicu...