PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fiat Punto Cabrio



zabrinuti:)
16-05-2004, 12:35
Živjeli, što mislite o kupnji Punta kabrioleta iz 1996? Auto je 1.2 60ks prešao 70 tisuća. Ako imate kakva iskustva s puntima te generacije i motorizacije pls napišite, kao i sve na što mislite da su mu bolne točke.

alien5
17-05-2004, 08:54
Mislim da ti nick najbolje daje odgovor na to pitanje! :smile06:

pack0575_
18-05-2004, 11:36
ruzno brate! Sta ces zbarit s time?

maly
19-05-2004, 20:44
ja kao struka mislim da su autici OK (kaj se motora tice),ali treba vidjeti dali je bil razbijen i u kojem djelu,(DA TI KROV PO KISOVITOM VREMENU NEBI PUSTAL :smile09: )

FpuntoHGT
20-05-2004, 20:27
Autic ti je super, imao sam ga prije ovog, samo nemoj očekivat neku senzaciju od 60 konja, a sto se krova tice, dosta je dobar, cak je i toplinska izolacija po zimi sasvim solidna ali je malo frkovito na autoputu jer ti se iznad 110 krov jako napuse i imas dojam da ce sve skupa prasnuti!! Osobno se nisam usudio voziti preko 120 s krovom, a bez krova isto nije bas ugodno vec na 90ak kmh... Jednostavno nije auto za natjeravanje! Inače super služi i večina djelova je ista kao na običnom pa ih nije problem nabaviti, samo dobro pripazi na spoj prednjeg stakla i krova, taj dio zna bit izglodan pa u praonici počne ulazit voda kad usmjere mlaz na staklo...

djoni
31-05-2004, 17:46
Lijepo molim savjet za kupnju zvučnika za Fiat punto cabrio, jer po navodima stručnjaka ne pašu ni jedni drugi nego originalni, a ja bi ih želio pojačati??.

cleopatra
31-05-2004, 17:51
Cabriolet je cabriolet! Služi za vožnju po suhome bez krova, a inače je u garaži. Ostali neka pate! :smile16:

FpuntoHGT
01-06-2004, 09:18
Djoni u vrata mozes stavit jace zvucnike ali istih dimenzija, ja sam ti stavio magnatove, dobijes malo cisci i puniji zvuk i preko pojacala 4 visokotonca koji su mali pa ih postavis bilo gdje, 2 sam bio stavio na nosace prednjeg stakla, i 2 bocno kod straznje klupe, sve u svemu nije bilo bas neka senzacija ali puno bolje nego serijski... Imam ti ja frenda koji se bavi s tim pa ti mogu dat broj ak oces da se malo s njim posavjetujes kaj bi se dalo napravit i za kolko, sigurno ce te doc jeftinije nego u ducanu...