PDA

Pogledaj cijelu verziju : hrvatica---ustasinca Danica Draskovic

sve isto
14-05-2004, 14:45
Svijet hoce silom da izjednaci Srbe sa Hrvatima ito postavlja iste ljude i tamo i vamo na valst.
Mesic ozenjen sa <Srpkinjom
u Srbiji
Draskovic ozenjen Hrvaticom , njih dvojica su isti , dvolicni i guzolizci zapada.
Njih dvije su ralicite mesiceva nije cetnikusa niti mrzi hrvate , dok je draskoviceva prava ustasinca koja pod paravanom svoga muza zabija noz u ledja srpskom narodu .
Koliko je razika izmedju Seba i Hrvata koliko izmedju neba i zemlje , kod hrvata je fasisoidno od djeteta do najstarijeg starca i to istom mjerom mrze Srbe sto su bolji od njih.
Eto zapad je morao godinama traziti na srpskoj strani istog da bi parirao hrvatu ali opet su im zene velika razlika.
Mesiceva je pamet za draskovicevu zvalju.
Draskovic ustaski dousnik a zena mu je ustaski kurir.

njih
14-05-2004, 14:54
- nije sram svoj ustasluk provoditi koliko god to bilo nastrano providno i ludo.
×××××× zna da svoju mrznju iskaziva iza ledja svog ×××××na , njeni geni rade, a njegovi su zamrli. :smile16:

sta na
14-05-2004, 15:54
ustasinca govna jede, zasto se ne izvine srpskom narodu za svoj krvnicki narod koji i po Srbiji sprovodi svoj patoloski nacizam i nedaju Srbima mira ni u svojo zemlji.
Treba joj sator preseliti pred vladu hrvatske da vide ko su. :smile06: :smile16:

CETNIK
16-05-2004, 22:44
A tebi treba jebat mamicu za te rijeci.Danica je od ciste cetnicke familije iz Bijelog Polja.Otac joj je bio cetnicki vojvoda,a ti se zapitaj sta je tvoj bio,govno komunisticko,smrdljivo.

hehe
17-05-2004, 01:25
-pa jos gore djubre nego da je ustasinca.
- cetnici su u svakom slucaju otpisano i od boga i od naroda svoga.
- to je najgora sorta zivotinje koja ne pripada niti jednom narodu , jer su cas tamo cas vamo , razbacani kao djubre po njivi.
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Ja ipak vise volim ustase jer su oni samo za svoj narod , a cetnici su guzolizci priklanjaju se pobjednku ma ko to bio pa makar i hitler.
:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Cetnici su glupi cobani koji skole nisu nikada ni vidjeli , vec po planinama hujkaju vrane i kad izbije rat oni onako zivotinjske cudi prepadnu svoje najblize a kamo li druge.
Cetnici su sram srpskog naroda i zato ih se svaki norman srbin srami sresti a kamoli jos dizati boze prosti vojvodi spomenik kao sto to rade cetnici po australiji i drugim divl;jim zemljama.
Ma ja sam Srbin ali cetnici su patoloski slucaj i nikada me nisu zanimali ni za spomen .Sreca pa ih vecina srba mrze. :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

CETNIK
17-05-2004, 15:11
ti si definitivno ××××××tina koja ne zna sta prica.