PDA

Pogledaj cijelu verziju : seat ibiza - elektronika



nik
11-05-2004, 08:13
bok svima - imam seat ibizu 1,4 16V 55 kw 75 ks ,stara 1.5 godina prošao 23.000 km - imam dva pitanja - 1.već u prvim mjesecima palila mi se kontrolna lampica i dok je bio pod garancijom u servisu su mi rekli da je to zbog lošeg goriva i da nije ništa ,prije tri mjeseca opet sam ga zbog istog problema odve na servis i sada mi govore da treba promjeniti procesor jer nije do goriva nego do elektronike normalno sada nemam garanciju pa moram platiti taj trošak cca 4500 kn- je le to moguće i 2.pitanje koliki je vijek trajanja motora moje ibize i čiji je to motor(golfov ili škodin)
puno hvala

Brock
11-05-2004, 08:19
1. Moguće je... ali obavezno traži drugo mišljenje u drugim servisima.

2. Svi motori se razvijaju na razini koncerna (VW, Seat, Škoda), pa ne možeš generalizirat čiji je...

gost 1
11-05-2004, 08:20
Ne znam sto bi ti odgovorio. Nemam bas iskustva sa seat ibizom. Naime, ja vozim peugeot 307 i zadovoljan sam. Steta sto ga i ti nisi kupio
:) Ajde ljudi s foruma, postovani forum masteri i ostali pomognite "nik-u" i odgovorite mu nesto utjesno i malo detaljnije (braco).

Fresh
11-05-2004, 08:23
Klasična priča domaćih servisa. U garantnom roku je sve u redu, a poslije treba mijenjat cijeli auto.

Ako imaš ikakakv dokaz da si u garantnom roku prijavio isti kvar pozovi se na njega i prijeti se odvjetnicima, novinama ... <br><hr>

mc
11-05-2004, 08:28
Ne budi lud prijatelju. Buni se i zali da si na problem upozoravao dok je trajala garancija i da su te odkantali. Pisi pisma ili e-mailove na sve strane, a ako ne popuste, prijeti im se da ces ih cinkati Seatu i da ce ostati bez licence. Ako ni tada ne popuste, pisi u Seat...
Moj kolega je imao problema sa Zubakom, pa je pisao u Njemacku u VW - da vidis kako se sve rijesilo brzo i bez ikakvih problema. Ovi iz servisa su mu se uvlacili u supak da je bilo grdo gledati. ;) :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

gost 1
11-05-2004, 09:44
Da, "mc" je u pravu. Potpuno se slažem s njime. Ne daj im mira. A što misle i drugi na forumu ?

Girrari
11-05-2004, 10:06
Poslušaj ekipu; pametno zbore. Kaj Seat ima samo godinu dana garanciju?<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * * *</font>