PDA

Pogledaj cijelu verziju : niža srednja klasa do 3500€ ?



Nemam para
10-05-2004, 13:55
Kupujem naime auto do 3500€, većinom gledam vectre i xantije(93/94, benzin), zanima me kakva iskustva imate s tim autima, imate neku drugu preporuku, neki drugi auto te veličine...

DodoRI
10-05-2004, 16:01
Xantia, po svemu daleko ispred Vectre. Motor 1.8 ili 2.0 od benzinaca, mislim da se negdje povlaci po novinama i jedna s vec ugradjenim plinom. OBAVEZNO povesti nekoga tko ima iskustva s citreoenovom (xantia, xm) hidraulikom (ako sam ne znas), cesto i sami vlasnici nemaju pojma pa pricaju svakakve gluposti - ako kupis neodrzavanu moglo bi ti se desiti da izgubis zivce popravljajuci "sitnice" koje povlace jedna drugu samo zato sto kvar na pocetku nije ispravno dijagnosticiran. Od drugih auta - XM.
Ili Accord, Avensis, ali imaj na umu cijenu japanskih dijelova, ipak je to 10 godina.Dakle, bilo koji japanac ili Xantia/XM

DodoRI
10-05-2004, 16:17
ajde, kad sam vec na Xantiji: pregledaj pumpu hidraulike, korektore visine, lezajeve na straznjim ramenima, tragove curenja vode na brtvi glave (postoje udubine na bloku kod spoja glave gdje ti se zna skupljati voda) i pumpi vode. Pazena Xantija sa 200 000 km treba izgledati kao nova, sjedala trebaju biti ocuvana, kolo upravljaca samo lagano izlizano (tragovi) kao i papucice, rucka mjenjaca. Ovjes bez izrazite buke, moguca je izlizanost ili istrosenost gumenih dijelova ali samo ako je vozena u jako agresivnoj sredini (sol).Kugle mogu biti pune ali istovremeno i neispravne - funkcija amortizera kao i kod klasicnog ovjesa- samo jedna oscilacija kod lakseg opterecenja.Ukoliko se njise, kugle smatraj MRTVIM bez obzira na "mekocu".Motor sa 200 000 km ide kao i novi.

Nemam para
11-05-2004, 10:43
Ma ja sam tele šta se toga svega tiče, za xantije sam čuo da zna biti problem hidraulika i da kad ona rikne se mogu jebat... drugi lik mi kaže da ti "baloni (navodno ih ima 5 !?)", tj, to čudo što služi kao amortizer, košta samo cca 50€ i da to nije bed nabavit (da se može i ponovi napumpat)... Osobno mi se više sviđa xantia od vectre ali se pomalo bojim baš zbog te citroenove tehnologije, nikad nisam imao citroena pa nemam pojma... vectra je auto za raju, ima je hrpa na cesti, pa zbog tog kontam da valjda i nešto valja...

666
11-05-2004, 13:07
fiat punto 75SX

DodoRI
11-05-2004, 15:56
Bojati se hidraulike je kao bojati se "Baba Roge"! Kazem ti da pricaju gluposti i oni koji ih voze a kamoli netko tko uopce ne zna od cega se sistem sastoji a kamoli da znaju kako funkcionira.Opcenito, hidraulicni ovjes je superiorniji, po svim dinamickim kriterijima, kao i mogucnosti usavrsavanja i podesavanja. Hidraulika ne "crkava", moze otici samo odredjeni dio. Sistem je usavrsavan 50 godina, a sto se tice kugli, trenutno na BX-u imam kuglu ugradjenu sa Zabe proizvedenu 1979. godine. Jel' ti to stogod govori? No nemoj se nadati da ce ti na Xantiji toliko trajati, ali redovitim dopunjavanjem plina nadmasit ce trajnoscu bilo koji klasicni amortizer i oprugu. Ako te strah novog, boljeg a nepoznatog, onda je Opel prava stvar za tebe. Citro fanatika kojima tece LHM zilama ima napretek, Citro bozanstvo je najukorjenjenije bozanstvo autoindustrije i nemoj mislit da ces ostat sam na cesti. Ako i ostanes u kvaru, nijedan vozac hidraulicnog citrica (ili spaka, dijane....) nece proci a da ti ne pomogne, to je kao bogohulje. Na ovom forumu obrati se za mehanicarsku pomoc Hukiju (u Xantia-Iskustva) a ako si blizini Rijeke ne ustrucavaj se pitati.
Ako citrofanatik cuci prikriven u tebi, nikad vise neces kupiti auto bez hidraulike....Taj spreg ulja i dusika pruza neopisiv osjecaj u voznji.

maly
19-05-2004, 21:02
vactre imaju slabi LIM