PDA

Pogledaj cijelu verziju : SOKCI I SIPSCI SU IRANSKI CIGANI

istina
09-05-2004, 04:48
- PO SVEMU SU ISTI , prodjose stoljeca kako su se razisli , jedni ostase neki muslimani a drugi vjeru promjenise u neke sokce.
Sve u svemu porijekom su braca a mentalitet jos uviket isti .
Fasizam i kod jedni i drugih je na nrhuncu i to prema istim narodima.
Blago irancima kad se rijesise najgoreg skarta. :smile17:

siftar
10-05-2004, 16:47
Ja se sljazem da smo mi isti Hrvat alji se ne sljazem da smo mi aljbanci cigani.Mi smo sa stranu hrvati sto sam mlogo tu pomogao hrvatima sa vesti iz Kosovo protiv cetnicke bagre kako kaze vas pokojni presednik, alji mi nismo cigani .Hrvat ako je ciganin i to je covek one nas interesuju po nacinu i istom mislenju ili kako se kaze mentaljitet.I dalje ci prenositi vesti protiv cetnike bilo da su iz aljbanskih ili vojvodljanski ilji sandjaski novina -, svima nam je isti neprijatel kojeg zelimo unistiti a onda cemo mi da zivimo u jednu drzavu zajedno sa hrvaima jer su to ljudi kao i mi , ima isto mislenje ista kuljtura ,-isti mentaljitet -samo nam ovi srbocetnici svima smetaju. :smile18: :smile09:

kao blizanci
10-05-2004, 19:05
najveci ×××××ni i lazovi i najprljavije savjesti.
Treceg vam bog nemoze naci.
- sto su sipci i hrvati to je najveca sram treceg milenijuma. :smile16: :smile16: :o

istina
14-05-2004, 02:03
ziva :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: