PDA

Pogledaj cijelu verziju : Renault servisi



sgracin
06-05-2004, 22:13
Ej narode, zanima me vase misljenje oko Renault ovlastenih servisera. Ja sam osobno bio kod Baotica koji je najobicniji lopov te me zanima gdje bi se moglo na kvalitetan nacin servisirati svoje Renault vozilo!

Hvala na pomoci!!<br><hr>

sgracin
09-05-2004, 12:11
Zanima me kakvi su ovi decki kaj su otvorili ovlasteni servis u Kustosiji, kao i kakva iskustva imate s auto kucom Culak??

xxaa
10-05-2004, 11:53
U Brežicama

bez love
15-05-2004, 18:36
već par mjeseci vučem kvar na cliu sitniji podrhtavanje mašine i obilazim servise kako bi otklonio kvar međutim svi klimaju glavom kao da sam dovezao svemirski brod,tolko o njihovom znanju.Promijenili su mi bubine 4 kom 2500,ookn i dalje problemi sad su vjerojatno dizne još 2500,oo kn i tako korak po korak i mogao bi kupiti neki rabljeni auto.Činjenica je da oni znaju samo mjenjat dijelove klasika no ne i otklanjat kvarove tako poštovani sjednite doma i plačite jer pravih majstora kod nas nema.Auto mi ima 5ooookm i najbolje bi bilo kad bi kupio novi no nipošto ne renault nije baš pouzdan. :(

sgracin
16-05-2004, 00:28
Apsolutno se slazem sa tobom stari, evo ja sada kupujem Toyotu Yaris, imam Scenica i to je totalno razocarenje od auta, meni su isto krepale bobine (al sam ih ja platio 1000 DM), podizaci, curilo ulje iz mjenjaca itd a auto je 2000 g i ima 44000 km!!!
Kasnije cu i njega prodat i kupit jos jednu Toyotu!
A serviseri znaju samo zamijeniti a niposto popraviti kvarove...

hon
12-06-2004, 13:55
Minimoto. Najbolji su.
Tko hoće jeftinije za 50% proć\', treba se zaletit\' do Karlovca, Varaždina, ili Rijeke.
Moj je Clio iz XII. mj 1997, 1,4 Comfort. Prešao nešto manje od 50.000 km. Upravo ugradio plin, prava uživancija (tiši motor, dugotrajniji, manje troši, ne zagađuje, a uskoro se donosi eko porez kojeg neću morat\' plaćati, a MinFin uvodi trošarine dodatne na benzin po nalogu MMF-a, čim malo padnu cijene, tako da će mu izlazna cijena na kraju biti ista - preko 7 kn po litri, a ja se vozim za 3,05 po litri!).
Spada mi gas sajla s onog plastičnog zatezača, posebice kad\' je vruć motor Startanje vrućega motora inače nije moguće dok se isti ne ohladi...
Još nisam mijenjao zupčasti remen...
Promijenio jednom akumulator, disk pločice, antifriz, auspuh dva puta, i to bi bilo to. Svega jednom, ito prije dvije godine promijenio kočiono ulje u Molydonu na njihovoj akciji. Ništa posebno od vitalnih dijelova. Vozim po principima ekonomične vožnje tako da ne uništavam nešto posebno ni mehaniku ni motor. Garažiran je od samoga početka.
Novi auto neću kupovati prije 2015.-te, a kada i kupim neki srednje više kategorije (Toyota Prius, Volvo S40), ovoga neću prodavati, već zadržati kao pouzdani drugi auto u obitelji.

ALONSO
16-06-2004, 00:24
Probajte kod Čakije u Križevcima. Bio sam sa svojim Cliom, jeftina i kvalitetna usluga, ići ću i dalje. A koliko sam čuo od prijatelja iz Renault Hrvatska, svi teži slučajevi kvarova šalju se kod njih...

šegi
25-06-2004, 01:15
Ljudi idite kod Culaka u Dugo selo ja kupio Clia kod njih i servisirao stari auto fakat su korektni .Taj auto koji sam servisirao kod njih kod zubaka su mi rekli da bi bio oko 5500kn.cca.a Culaku sam dao 2700kn.