PDA

Pogledaj cijelu verziju : otto je bosanskohercegovacki kopilan i hrvatski pastorak

dugi
06-05-2004, 06:27
- otto vio ste skart od iranskih kopitara , beckih konjusara i turskih ovcara.Svaka ti rijec lezi od predaka, naslijestvo .Samo ti pjeni , istina je najjace oruzje zato ste vi uvijek goloruki . :smile06:

otto
09-05-2004, 21:50
Dragi Dugija znam ko sam i sto sam ti mi to netrebas obijasnjavati, ono sto ja pisem je moje demokracko pravo koje mi nikad nitko nemoze oduzeti .Sto se tice mojih postova u vezi srba ja nemam osobno mista protiv njih ali u svakom zitu ima i kukulja . Sada cu iskreno reci da ti pojedini srbi pisu o nama Hrvatima sve najgore sto nije istinajer i mi Hrvati nismo isti.Ustvari ja se nemoram nikome ispricavati jer nisam bijo u nijednom ratu sudionik.Dozivio sam u onoj bivsoj armadi mnoga ponizavanja i uvrede od srpskih vojnika kao i njihovih oficira. Nikad nisam trpio da neko vrijeda moj narod Hrvacki . Vec sam jednom napisao bolje da me nazivate bilo cime necu se naljutiti osim ako kazete da sam srbin to bi mi bila najveca uvreda.

otto!
10-05-2004, 00:22
Svaka ti je na mestu. ali si poslednjom recenicom sve zasrao.

>>Sto se tice mojih postova u vezi srba ja nemam osobno mista protiv njih ali u svakom zitu ima i kukulja .<<

>>Vec sam jednom napisao bolje da me nazivate bilo cime necu se naljutiti osim ako kazete da sam srbin to bi mi bila najveca uvreda.<<

No comment!

al¨"
10-05-2004, 03:14
si ti otto nepismen ciganin da je to za nepovjerovati , daj ne srami se dalje vec se prvo obrazuj da se neprovaljujes toliko u javnosti a da se ne--posramis :smile09: :smile12: