PDA

Pogledaj cijelu verziju : SPOP

V
01-05-2004, 09:12
ja se ponosim sto sam srbski fashista,to je moj politicki stav,staleska monarhija sa velikim ovlascenjima Kralja,ja to volim i bas me briga sta ce ko da misli.Treba osnovati stranku pod gore navedenim nazivom,pa onda pojedinci nece moci da nazivaju npr SRS fashistickom strankom,pored nas koji mislimo da je Nediceva Vlada bila najbolja srbska vlada ikada,koji volimo Ljotica i krepimo se njegovom misli,tj da ne napadaju druge pored nas pravih srbskih fashista koji se ponosimo sto smo to.

Volim te Fredo...
02-05-2004, 10:26
..kad si iskren! Tu i tamo das si dusi malo oduska!
Dobro je to Fredo!!

iskrenost...
25-05-2004, 22:32
...Fredo, VISE ISKRENOSTI trazimo, oduska dusi,.,,.

KRALJ
26-05-2004, 22:51
Kad su srbi bili fasisti.Oduvijek smo,do ovog rata (za razliku od hrvata) bili na pravoj strani.Onda ste dosli vi jadnici koji nemate pojma o srpskoj istoriji i tradiciji i uz pomoc komunista sve upropastili.General Draza Mihailovic nikada nije bio fasista vec rodoljub i hriscanin.Jedina mu je mana sto komunisticku gamad ne potamani odmah na pocetku rata jer da je to uradio do ovoga ne bi doslo.SMRT KOMUNISTIMA I NJIHOVIM POMAGACIMA.ZIVELA KRALJEVINA SRBIJA!!!RAVNA GORA POBEDITI MORA!!!

U pravu ste
27-05-2004, 04:19
boriti se za Srbiju u Srbiji da, ali Četnici se životinjski bore za Hrvatsku da postane Srbija. Zbog toga vas pravi Hrvati s toljagama dočekuju.
Poštuj štoje komšijino, pa ćeš biti čitav.