PDA

Pogledaj cijelu verziju : UN: Srbi nisu odgovorni za utapanje decaka

SOTONIZACIJA
29-04-2004, 01:37
"Portparol UN policije potvrdio je da je utvrđeno da Srbi nisu odgovorni za utapanje tri albanska dečaka u reci Ibar. Portparol UN policije Neridž Sing je na konferenciji za novinare u Prištini rekao da su istražni organi završili istragu koja je pokazala da ne postoje dokazi koji bi potkrepili priču albanskog dečaka koji je za smrt svojih drugova okrivio dvojicu srpskih mladića. Taj događaj bio je neposredan povod za izbijanje nasilja sredinom marta na Kosovu u kojem je 19 osoba poginulo, na hiljade Srba proterano iz svojih kuća i više od 30 pravoslavnih crkava i manastira demolirano i spaljeno. Odgovarajući na pitanje da li je istraga pokazala da Srbi nisu odgovorni za njihovu smrt, Sing je rekao da niko od zvaničnika međunarodne zajednice nikada nije okrivio Srbe za smrt dečaka." (Beta)

--------------------
Ni jedna svetska medijska kuca nije objavila ovaj demantij, a CNN i BBC su medju prvima pozurili da okrive Srbe za smrt albanskih decaka!!!

Eto, gospodo draga, tako se vodio medijski rat protiv Srbije i vrsi sotonizacija Srba vec 13 godina!

Medjutim
29-04-2004, 01:40
ipak se nesto menja : Vise niko ne pominje nezavisnost Kosova.
Dobro jutro, Evropo!

sta
29-04-2004, 15:06
kaze britanski sef UN na Kosovu .
Rekao sam Rugovi da mi ni slucajno ne spominje nikakvu nezavisnost u nasim razgovorima jer politika Kosova treba temeljno da se preispita i naravno drugacije gleda nego do sada.

da a dotle...
29-04-2004, 15:36
..odnosno VRLO brzo cete vi usrati stvari OPET i bit cete ponovo na tocci 1.

Sad vam faisti uskoro POTPUNO preuzimaju vlast...i onda???

Sta mislis sta ce biti sa Kosovom onda?? odnosno raspolozenjem prema Albancima??

vi
29-04-2004, 15:58
se briniti o svojim fasistima , a sta vi mislite zar nemogu nasi vasisti glumiti suprotno kao sto to rade vasi.
jedno pricaju drugo rade .
A sta su vasi nego fasisti , svi koji su na vlasti bili su ucesnici protjerivanja Srpskog naroda , Mesic vam nije fasista sto je zajedno sa tudjmanom pscenirao rat i da bi toboze se sa ratom odcijepili i da bi tako mogli protjerati sve srbe sto su vam smrtno smetali.
Sanader vam je bio uz tudjmana a danas glumi neutralca i svi ostali su isti i jednaki.
Prema tome nikada i nikada nemozemo biti gori od vas ma sta god da uradimo jedino sto smo manje zasticeniji nego vi i mi nemamo njemacke za ledjima pa da od zlocinca pretvori zrtvu.
Mi se samo vas trebamo distansirati i kontrolirati vase spletke i drugi problema nece biti. :smile16: :))

vi
29-04-2004, 16:00
se brinitEo svojim fasistima , a sta vi mislite zar nemogu nasi Fasisti glumiti suprotno kao sto to rade vasi.
jedno pricaju drugo rade .
A sta su vasi nego fasisti , svi koji su na vlasti bili su ucesnici protjerivanja Srpskog naroda , Mesic vam nije fasista sto je zajedno sa tudjmanom <Iscenirao rat i da bi toboze se sa ratom odcijepili i da bi tako mogli protjerati sve srbe sto su vam smrtno smetali.
Sanader vam je bio uz tudjmana a danas glumi neutralca i svi ostali su isti i jednaki.
Prema tome nikada i nikada nemozemo biti gori od vas ma sta god da uradimo jedino sto smo manje zasticeniji nego vi i mi nemamo njemacke za ledjima pa da od zlocinca pretvori zrtvu.
Mi se samo vas trebamo distansirati i kontrolirati vase spletke i drugi problema nece biti. :smile16: :))