PDA

Pogledaj cijelu verziju : KOROV

Zoran Djindjic
22-04-2004, 17:52
Ima korova u svim bastama,ali nigde se korov ne zaliva osim u Srbiji.Zoran Djindjic

Ma nigdje...
22-04-2004, 20:40
...to je tocno 100% Zorane - bog ti pokoj dusi dao!

a i šta se drugo
23-04-2004, 05:45
i moglo očekivati od nekoga kao što je bio Đinđić čija je majka Hrvatica, a odgajio ga je i kroz život financirao ujak,bivši ustaški NDH oficir koji je po završetku 2.sv.rata pobegao iz zemlje!
O tome da mu je još i pride supruga RUŽICA Hrvatica ne treba ni trošiti reči!
Ubačeni špijun!
Nek' mu je kako mu je,verovatno bolje nije ni zaslužio!

pa neka..
23-04-2004, 08:09
...bude kako ti kazes...

Neka vam Bog prosvjetli pamet...

ZALOSTAN
23-04-2004, 08:25
Vec dugo sam se pitao sta je to jos potrebno da bi Srbija konacno zavolela Zorana Djindjica. Sada znam. Bilo je potrebno, posle svega, da joj ponudi na dlanu i svoje raskomadano srce. I to vam je dao dragi Srbi iako se takav gest toliko protivio njegovom bicu. Njegova prepametna glava je i to morala da ukalkulise zbog vase srecnije buducnosti, znajuci da je to nesto sto necete moci da prenebregnete. Pa vi sad prenebregnite to, ako hocete, smete i mozete.

pa iako je
24-04-2004, 08:56
...bio sitan lopov u mladosti, iako je mrzio Hrvate i Muslimane, shvatio je neke realnosti... i ´za Srbiju je u stvari bio JAKO dobar...

A Srbi znaju kako ce sa dobrima...

pa onda oplakivanje...

gledao jednu
25-04-2004, 08:00
...reportazu o njemu jucer...

Zakljucak: Shvatio je realnosti i prilagodio politiku njima...

Za Srbiju - JAKO dobar!!

bilo bi interesantno
27-04-2004, 15:03
...cuti od Srba tu... Sta misle da li je Dindjic bio dobar ili?? IZDAJICA, kao toliki do sad?

Gluposti ustašo
27-04-2004, 15:27
Đinđić čija je majka Hrvatica, a odgajio ga je i kroz život financirao ujak,bivši ustaški NDH oficir koji je po završetku 2.sv.rata pobegao iz zemlje,još i pride supruga RUŽICA mu Hrvatica !

Ako je on mrzio Hrvate onda sam ja Ante Pavelić!

da si rekao
27-04-2004, 15:38
...da je Seselj Hrvat - OK, ali Djindjic???

Kakav ujak i kakav oficir NDH?? Sama logika gvori da je to patka - smijesna laz...

A da je kojim slucajem to tako, on bi bio u Hrvatskoj a ne u Srbiji....

Otac mu je Srbin bio
27-04-2004, 15:40
××××××tino jedna ustaška
Mi Srbi još uvek nismo Židovi pa da se određujemo prema majci
Jedina iznimka nam je bio ustaša Đinđić