PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRBOVANJA

SRBOSLAV
21-04-2004, 22:31
Ekskluzivno !

Otvoreno je posebno mesto za Srbovanje.

Pozivam sve one koji zele da dizu u nebesa Srbiju, Srpstvo, Tradiciju, Domacine, Cirilicu, Otadzbinu, Vojsku, Pravoslavlje, Gusle, Narodne pesme, Opanke, Nosnju, Kosovo, nasu bracu Ruse da upravo to ovde rade a da ne zagadjuju ostali deo foruma.

Prijatno u srbovanju.

SRBOSLAV
21-04-2004, 22:32
Glava prva

Srbija do Tokija - i dalje do Milvokija

Karlobag, Karlovac, Virovitica, Ogulin - prirodne granice Srbije
Pored ovoga još uvek mi nije jasno zašto se ne pokreće pitanje povratka Srpske teritorije do iza Soluna, kao i Valone i Drača, a treba najzad rešiti i problem Srpske Boke i Srpskog Dubrovnika ?

Pored toga, smatram da bi sve cigle, koje će se koristiti u obnovi svih Srpskih svetinja (i ostalih), morale biti proizvedene u Srbiji i sa blagoslovom patrijarha Pavla i satelita mu (svaka cigla pojedinačno da se osvešta). To je jedino pravilno da bi se osigurala autentičnost i buduća sigurnost svima nam svetih objekata.

Kad će više ti Srbi iz zaostalih krajeva (FYRM, Bugarska i ini) da prestanu da kvare nekakvim dijalektom svoj maternji Srpski jezik. Dokle će da dozvoljavaju da im nekakvi glupi, nepismeni stranci i amerikanci od čijeg je kapitola stariji svaki svinjac u Srbiji, govore šta treba da rade.

SRBOSLAV
21-04-2004, 22:32
Dokle više ovog i ovakvih foruma na kojem kojekakvi ljudi razmenjuju neka svoja mišljenja. Sve to zabraniti i zatvoriti i postaviti samo jednu elektronsku stranicu
http://www.spc.org.yu/Saopstenja/vaskrs2003_c.html

Treba zabraniti uvoz i unos svih tastatura i uredjaja sa istima, na kojima se nalaze bilo kakva slova osim ćiriličnih. Shodno tome, odmah raspisati porez na broj prstiju obe ruke i od toga finansirati pokretanje domaće proizvodnje ćiriličnih tastatura. Na kraju proizvodne trake postaviti svešteno lice koje će paziti da se neko slovo ne omane i pri tome svaku osveštati.

Ukinuti skupštinu i ostale organe vlasti. Šta mi tu, prosta raja ima da izmišljamo. Srpska država je nastala od crkve i shodno tome sve vratiti na prethodno stanje.
Ma koji klinac uopšte i vraćati bilo šta. Dekretom, odmah, proglasiti Hilandar za političko i duhovno sedište svih Srba i zemlje Srbije.
Zahtevati od UN da priznaju svim Srbima u svetu pravo na eksteritorijalni život, jer oni su Srbi i shodno tome ne mogu odgovarati nikome drugom do svome Bogu. Pri tome gde god žive Srbi (množina, znači više od jednog) odmah proglasiti Srpski entitet i tražiti priključenje matici.

Umesto nekakvih suđenja, odmah po kratkom zahtevati da nam se isplati sva ratna odšteta za sve ratove vodjene od 11-og veka do danas. Ako neko odbije odmah ga naterati.
Pri tome, ukinuti sve međunarodne sudove, jer mi smo jedini koji znaju šta je istina i šta je to pravo.

P.S.
Odmah ekskomunicirati budalu koja je ovo pisala, jer je i pored istinitosti svih navoda koristio pismo koje nije Srpsko i time počinio smrtni greh.

F R E D O
21-04-2004, 22:34
Gde prestaje pamet tu pocinje Srbija. Zato smo Kantu poslali kao prethodnicu, dosta je taj Atlantik razdvajao Srbe.

MRGUD
21-04-2004, 22:36
Molim da se ne zaboravi Sent Andreja i njen atar kao SAO Andreja!
Luzickim Srbima poslati Bukvar kako bi se vratili korenima!
Od danas je zabranjeno koristiti brojeve jer su Arapski - Kojadinovic vec sastavlja nove brojke bice lepse i starije od sada vec ukinutih!

I onda
22-04-2004, 00:01
stavimo hrvatske kurcine u srbska usta tako da dudaju dok im oci ne strcnu vani. Ajde srbadijo u red da primite blagoslov Sv. Save i da vas on ×××× u to posrano cigansko dupe BRE. :smile06:

SELJOBER
22-04-2004, 08:40
Ja samo sto nisam crk'o.
Evo povecali su mi platu na 600$ godisnje.
Ne znam kako cu da izdrzim dalje
Sad ne mogu vise da stedim 20$ mesecno nego cu da povecam na 24$.
Blizi mi se kraj...

A kad sednem u kola i vozim se "odvratnom" juznom Kalifornijom po savrsenim putevima i palmama na sve strane, spopadnu me neki zmarci kad se setim Srbije...

FRED
22-04-2004, 08:41
Dodatak za naslov topica

Svi verni sinovi i kceri srpskog naroda okupili su se danas ovde u ovom svetom domu da zajedno manifestuju svoju odanost i ljubav, da se zakunemo da necemo posustati u borbi dok srpski narod ne bude slobodan - to od nas Otadzbina ocekuje...

VAS FRED

Za Grgu GN,otta &
22-04-2004, 16:06
ostalu ustašku škvadru.......

Kaže učiteljica Jovi da kaže jednu prostu rečenicu. On reče:
- "Ante ore njivu."
- "Jovo,sad mi reci šta je Ante u toj rečenici?"..ponovo će učiteljica.
- "Hrvat, majku mu krvavu ustašku ×××××..."..odgovara mali Jovo.

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

MRGUD
22-04-2004, 17:46
Molim da se ne zaboravi Sent Andreja i njen atar kao SAO Andreja!
Luzickim Srbima poslati Bukvar kako bi se vratili korenima!
Od danas je zabranjeno koristiti brojeve jer su Arapski - Kojadinovic vec sastavlja nove brojke bice lepse i starije od sada vec ukinutih!

SRBOLJUB
22-04-2004, 17:49
Malo "bisera" iz srBovanja:

- Ne placaju se haski optuzenici, vec se tim zakonom drzava Srbija penje korak vise ka drzavnosti, izgradjivanju suvereniteta Srbije (D. Jocic, ministar)

- Sudbina srpstva zavisi od sudbine svestenstva i monastva (novi ministar vera)

- Srbiji je potreban politicar novog kova koji bi bio brana nastupajucoj radikalizaciji (Vuksanovic)

- Za 5 godina bismo postigli nacionalni dohodak Holandije koja ima slicno podneblje kao Srbija (citalac Ekspresa)

- Ministar Jocic upozorio na opasnost od podmlatka islamskih terorista: nasrcu i na svoje.

- Samo politicki subjekt - narod Srbije, a ne etnicki subjekt - srpski narod, moze da ima vlast (S. Lilic)

- Kostunica izjavio da mu je cilj da Srbija unapredi saradnju sa Tribunalom na nacin koji je to uradila Hrvatska.

- Od 31. avgusta pocinje vracanje deviznog Zajma za privredni preporod Srbije: i Dinkic izbrisao dinarske patriote.

- To su satiricni ogledi o opstim srpskim mukama i nevoljama koje Srbi veoma konkretno dozivljavaju i pritom jedva prezivljavaju, dok se drugi okolo izivljavaju.

Me2:
Manifestujem ovde svoju odanost i ljubav, bez izivljavanja

Po ovim ste...
22-04-2004, 20:41
...stvarima vrlo poznati!

sompompirovi
23-04-2004, 13:39
http://www.cedomirjovanovic.com/grafika/sk1.jpg

Zaista su...
24-04-2004, 09:01
...Lijepi...pravi Srbi!!

Cedo Cetnik
24-04-2004, 10:04
Ali nisu toliko \"lijepi\" kao sto su Ante i Tudjman, zar ne? :)) :smile06: :smile16:

ne razumijem...
24-04-2004, 15:05
...cedomire, Onaj sa pistoljom je bio najglasniji zagovornik one fantomske srpske linije:

Karlobag, Ogulin, Karlovac Virovitica...

Ovaj drugi nesto blazi na rijecima i malo realniji...

Ovaj sa pistoljem je jos rekao da sa Hrvatima i muslimanima razgovara samo
ISTO STA SI I TI POKPIRAO:
"PREKO NISANA"

Eto...zato su milijepi - kad usporedjujem slike i strateske ciljeve koje su imali...